Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zasiadam do stołu goście z D przybyli :drunk:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zasiadam do stołu goście z D przybyli :drunk:

łooo to grubo :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Zasiadam do stołu goście z D przybyli :drunk:

łooo to grubo :gwizdanie: :naughty:

Nie spokojnie :naughty:

Opublikowano

jasne :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:58_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie spokojnie :naughty:

Na pewno :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

łże :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 17:00_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

łże :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 17:00_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Ja :jaaaaa::evil2:

Jim Beam i Soplica spoko :przebiegly:

Opublikowano

:>

Opublikowano

I zaś wszyscy na haju :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

a tak apropo, to chyba sie poloze spac, bo jeszcze nie spalem po nocce :kwasny:

kolorowych :decayed:

taa niech se jeszcze kaszkę zrobi co by na głodno nie musiał zasypiać :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:48_________________________________________________wstanie o 2 wyspany :> i jego Żonka będzie miała natarczywego :kox::naughty::decayed: chłopa koło siebie

:baseball: :baseball:

:decayed: :decayed:

ojj...nie prawda, bo o 18.30 jechalem po moja zonke do szkoly, a potem My ogladali "Transportera III" na pierwszym :decayed: potem oczywiscie relax :decayed: i dopiero nyny :lazy: a o 6 pobudka do kosciola :wink4:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 08:34_________________________________________________a wlasnie...Artur... tys sie bujal furka (SJZ 5A.. , to Twa rejestracja :?: ) wczoraj dokladnie o 7.59 z sjz do swd ...ja stalem na swiatlach na tym remontowanym odcinku w wodzislawiu :decayed:

jesli tak,to ale Cisie blyszczy ta fura :kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

Pretor dowiadywałeś się coś wiecej o tej B6 z Włoch :?:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:bry::thumbup:
Opublikowano

:hi:

a wlasnie...Artur... tys sie bujal furka (SJZ 5A.. , to Twa rejestracja :?: ) wczoraj dokladnie o 7.59 z sjz do swd ...ja stalem na swiatlach na tym remontowanym odcinku w wodzislawiu :decayed:

jesli tak,to ale Cisie blyszczy ta fura :kox:

no gdzieś o tej porze jechałem na swd'u do pracy ,9A50 :wink4: ,nie myłem klekota z tydzień :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

woska nakładałem u H4mm3R'a z 3 miechy temu :decayed: to może jakieś inne nagaro jechało :gwizdanie: :mysli:

:wink4:

Opublikowano

Nie bądź taki skromny :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Pretor dowiadywałeś się coś wiecej o tej B6 z Włoch :?:

Gadałem jeszcze raz z gościem i powiedział, że prześle mi zdjęcia jak auto wyglądało przed malowaniem prawej strony i dalej czekam. Mówił, że długo szukał za granicą bo nie chciał kupować byle czego i książka jest na pewno autentyczna. Mówił, że mogę przyjechać i podpiąć pod VAGa jak chcę tylko na razie czekam na kabelek bo nie mam do B6. Jak będę miał to pojadę zobaczyć to auto bo tak nie ma sensu. Szczerze to dla mnie to trochę dziwne, że tyle szukał takiego auta i sprzedaje po wymianie gratów. Mówił, że przedtem też jeździł długo B5 ale później powiedział że też sprzedał po pół roku bo dłużej autami nie jeździ :mysli: . Czuję że coś jest nie tak choć niby wszystko jest ok dlatego jak pojadę muszę wszystko dokładnie posprawdzać. Obiecywałem sobie też, że następnego auta na pewno nie kupię ponownie malowanego, a ten jest, choć z drugiej strony zależy jak ta naprawa jest zrobiona, jak dobrze to nie jest to jakaś duża wada.

Opublikowano

Nie bądź taki skromny :gwizdanie:

takich na sjz jest 6 :naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:13_________________________________________________nawet na takich alu jak ja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.