Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Pompę w baku słychać po przekręceniu kluczyka ? Świeczki na pewno gites ? Mówisz bąbelków powietrza nie ma w paliwie ?

swieczki dobre na bank a babelkow nie ma a pompka musze sie temu przyjrzec...ale jesli odpala ponocy czy dluzszym dniu to chyba cisnie no nie... ?[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:58_________________________________________________

ale czasami jest tak ze wpadnie w niepowolane rece i trzeba kopac :gwizdanie: :tongue4:

To nie dopuszczajcie do tego , żeby wpadał w "niepowołane ręce" :cool1: Samochód jak żona - nie pożycza się go , nie oddaje w niepowołane ręce itp. ... :cool1:

a jak to wlasnie byla zona :gwizdanie: :polew: poprostu nie zauwazyla czegos ale spoko luz wybaczylem jej :sex::polew:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:59_________________________________________________a Ty Danielu looknij co tam trzebabedzie robic :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

To jak ze dwa trzy dni postoi to dopiero wtedy są problemy ? Może coś z gnojówka

Raz tak było czy więcej ? Na razie to olej i będziesz widział czy się pogorszy np. jak przyjdą mrozy

[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:01_________________________________________________

a jak to wlasnie byla zona :gwizdanie: :polew: poprostu nie zauwazyla czegos ale spoko luz wybaczylem jej

No ale to jak , żonie dałeś grzebać w silniku czy co ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnojowka ze shella

a tylko wtedy jak go nie odpalam dluzej niz 24h i 3 razy wciagu tego roku a ze 6-7 wciagu 3 lat a przy -30 praktycznie od strzala pali tylko mowie nie moze dluzej niz 24h stac :mysli:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:04_________________________________________________

To jak ze dwa trzy dni postoi to dopiero wtedy są problemy ? Może coś z gnojówka

Raz tak było czy więcej ? Na razie to olej i będziesz widział czy się pogorszy np. jak przyjdą mrozy

[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:01_________________________________________________

a jak to wlasnie byla zona :gwizdanie: :polew: poprostu nie zauwazyla czegos ale spoko luz wybaczylem jej

No ale to jak , żonie dałeś grzebać w silniku czy co ? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

nie...jechala i nie zauwazyla laczenia asfaltu (mgla byla i jakies zadupie...efekt miska peknieta) z nowego na stary a na starym byla koleina ze 12-13 cm...i specjalnie mierzylem ja kilka dni potem[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:07_________________________________________________oficjalnie jest przyjete ze sie rozciekla :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tylko wtedy jak go nie odpalam dluzej niz 24h i 3 razy wciagu tego roku a ze 6-7 wciagu 3 lat a przy -30 praktycznie od strzala pali tylko mowie nie moze dluzej niz 24h stac :mysli:

Gdzieś czytałem na forum o podobnym problemie :mysli:

nie...jechala i nie zauwazyla laczenia asfaltu (mgla byla i jakies zadupie...efekt miska peknieta) z nowego na stary a na starym byla koleina ze 12-13 cm...i specjalnie mierzylem ja kilka dni potem

No dobra to miskę wymieniłeś i tyle , po co więcej kopać ? No chyba , że zajechała tak do domu później bez oleju ? :mysli::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pospawana jest ale ja nie musze juz kopac tylko niestety Daniel musi. Spoko kapla sie ze przyrylai odrazu wylaczyla silnik....jestem z Niej dumny ze tak zareagowala :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pospawana jest ale ja nie musze juz kopac tylko niestety Daniel musi. Spoko kapla sie ze przyrylai odrazu wylaczyla silnik....jestem z Niej dumny ze tak zareagowala :decayed::kox:

No no to mądrą masz żonkę :good: niejedna by wróciła tak do domu :gwizdanie: :kox: baaa nawet by się nie przyznała :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robercie zmienialem uszczelke pod glowica, wszystko bylo ok przejechalem ponad 400km i jebnal zawor na 3 garze, ulecial przy samym zamku u gory co bardzo dziwne. dlatego zas musze wyjechac z czapa i ogladac jakie zniszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robercie zmienialem uszczelke pod glowica, wszystko bylo ok przejechalem ponad 400km i jebnal zawor na 3 garze, ulecial przy samym zamku u gory co bardzo dziwne. dlatego zas musze wyjechac z czapa i ogladac jakie zniszczenia.

No to ujowo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tata moj powiedzial, bo pozwolilem mu powiedziec o tej akcji...poprostu jakis fabrik feler do tego przebieg no i zawor pekl :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tata moj powiedzial, bo pozwolilem mu powiedziec o tej akcji...poprostu jakis fabrik feler do tego przebieg no i zawor pekl :wallbash:

Takie zycie choć dziwne miejsce ale jak mowilem nic wiecej nie wiem bo jeszcze nie rozbieralem, tyle mi szwagier wczoraj powiedzial bo mu to spokoju nie dawalo ze dol jest nie zatarty a silnik zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tata teraz remontuje silnik od kolesia co mu korba z przegrzania pekla...i tam dopiero sa spustoszenia :kox::wallbash: glowica remont, kobra i tlok, pirescienie nowka, panewki nowka bo wal krzywy co za tym idzie musi byc nowy itd i oczywiscie dziura w bloku na wylot o srednicy 3cm :wallbash:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:26_________________________________________________normalnie mam gdzies fotki tego kiedys pokaze :)[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:29_________________________________________________ja zmykam dobranoc wszystkim :(:hi:

a czuje zebedzie sie tu dzial jak artur wejdzie :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:33_________________________________________________krzymam kciuki Daniel, aby tylko pierdolki do wymiany by byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmykam dobranoc wszystkim :(:hi:

Co to ? O 19:30 spać idziesz ? :mysli: [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:36_________________________________________________Grzegorz poczytaj tu >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227690.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel oproznij skrzynke!! nie da sie poslac PW!!

No ja też już bym musiał , mam 975 w odebranych i 1200 w wysłanych , a się cholera jedna nie chce zapełnić :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmykam dobranoc wszystkim :(:hi:

Co to ? O 19:30 spać idziesz ? :mysli: [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:36_________________________________________________Grzegorz poczytaj tu >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227690.0

Dziekuje Robercie :wink4: Jutro przeczytam.... A co do spania to żona mnie usypia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pół ósmej iść spać :no:

Jeszcze jutro dopiero na 23:00 mosz :gwizdanie:

swędzi go albo ją :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...