Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

łłojojojjj...Wiesku, jutro to tymi oparami bedziesz lampiony odpalal :decayed:

Nooo :evil:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No a teraz obiad i jedziemy zapalić co na grobie :wink4:

Opublikowano

:hi:

byłem tam zobaczyć tą chatke zrobioną przez leśniczych i powiem że elegancko tam jest zdjec niestety nie zrobiłem bo było zajęte przez kogoś i nie wchodziłem tam ale moim zdaniem żeby zrobić sobie tam ognicho lub grilla to w sam raz :good:

tutaj się to znajduje :

http://www.zumi.pl/,,,18.5736587,50.108164,3,1,namapie.html?userMapPointText=chata+na+ognicho+&+grill+&userMapPointX=18.57308&userMapPointY=50.108544[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 18:54_________________________________________________tylko ciekaw jestem jak tam bedzie z dostepnoscia :mysli:

no to widzę że jest to jakiś 1 km od naszego nowego miejsca spotkań, jest to miejsce ogólnodostępne :?:

tak to jest ogólnodotepne dla wszystkich dziś bede tam przejezdzał to porobie zdjecia dzis napewno nikogo nie bedzie tam :> :decayed:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 13:06_________________________________________________a tak poza tym to

witam.gif

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

i jak bierzesz te 18 ' :?:

Opublikowano

No a teraz obiad i jedziemy zapalić co na grobie :wink4:

babacia_joint

Właśnie to miałem na myśli, jakiś mały skręcik :kox:

Opublikowano

:hi:

i poswiecone :)

Opublikowano

Artur auto rozbił, bo mu jakiś mocher na drogę wyskoczył :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Artur auto rozbił, bo mu jakiś mocher na drogę wyskoczył :confused4:

no nie żartuj :shocked:

Opublikowano

Artur auto rozbił, bo mu jakiś mocher na drogę wyskoczył :confused4:

:blink: :?: swoje :?:

Opublikowano

Artur auto rozbił, bo mu jakiś mocher na drogę wyskoczył :confused4:

:shocked: Co Wy gadacie? Nic mu się nie stało? Ledwo auto odebrał :wallbash: .[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 17:10_________________________________________________Mam taką prośbę. Możecie mi dać namiar na jakiś dobry sprawdzony kabelek do B6 w jakieś rozsądnej cenie?

Opublikowano

Mam taką prośbę. Możecie mi dać namiar na jakiś dobry sprawdzony kabelek do B6 w jakieś rozsądnej cenie?

Siemian - VCDS 150zł :cool1:

[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 17:34_________________________________________________

Artur auto rozbił, bo mu jakiś mocher na drogę wyskoczył :confused4:

:blink: :?: swoje :?:

Ano, w jakieś inne auto się wbił :confused4:

Opublikowano

:bry::hi:

Artur auto rozbił, bo mu jakiś mocher na drogę wyskoczył :confused4:

Przykre :confused4:

Całę szczęście że jest cały

Opublikowano

ja pierdziu szkoda i naprawde przykro takie informacje slyszec :([br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 17:51_________________________________________________dobrze ze mu sie nic nie stalo

Opublikowano

Najwidoczniej za wolno jeszcze jeździ :cool1: Niestety taka prawda :confused4:

Opublikowano

Najwidoczniej za wolno jeszcze jeździ :cool1: Niestety taka prawda :confused4:

Zawsze mógł mochera rozjechać :decayed:

Opublikowano

Zawsze mógł mochera rozjechać :decayed:

No też była taka opcja :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.