Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

tomasz pisal, ze ktos mu wyskoczyl, co za ch*jisko :kwasny: i zapewne sie potem gapil jak wol na malowane wrota :wallbash:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 17:58_________________________________________________lampionka by postawil za mohera i by dalej pojechal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze mógł mochera rozjechać :decayed:

Ale wtedy jakby miał kogoś na sumieniu może by już troszkę zmądrzał za kierownicą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh...gdybamy :gwizdanie: a moze jest calkiem inna wersja :mysli:

Może mocher by do auta wskoczył na Kasie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek chodzi o Artura (Arturoo)? Teraz z nim gadałem i był w szoku jak się go zapytałem czy miał wypadek :decayed: . Nie miał żadnego wypadku ani stłuczki, właśnie jedzie świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek pojebały Ci się chyba daty , dziś nie jest 1 kwiecień tylko 1 listopad :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek chodzi o Artura (Arturoo)? Teraz z nim gadałem i był w szoku jak się go zapytałem czy miał wypadek :decayed: . Nie miał żadnego wypadku ani stłuczki, właśnie jedzie świecić.

Ty też zawsze musisz popsuć ciekawą rozmowę :decayed: i tak się tu nic nie dzieje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek chodzi o Artura (Arturoo)? Teraz z nim gadałem i był w szoku jak się go zapytałem czy miał wypadek :decayed: . Nie miał żadnego wypadku ani stłuczki, właśnie jedzie świecić.

:?: :co::blink:

tomaszzzz...propagande siejesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym Pretor, trzeba moje turbulum obejrzeć, bo coś kapie z niej oliwa :disgust:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:18_________________________________________________

:?: :co::blink:

tomaszzzz...propagande siejesz

nic z tych rzeczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam jaka mine musial miec Artur :blink:

:polew: :polew:

gorzej jak poczyta jak po nim Robert jechał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam jaka mine musial miec Artur :blink:

:polew: :polew:

gorzej jak poczyta jak po nim Robert jechał :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2:

bedzie bejsbolowanie :baseball: i biczowanie :bicz:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie chcesz się ściepać i kupić na spółę DG #901 1 galon ? Wyszło by 1.9 litra za ~ 70 zł = ~ 50 myć [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:29_________________________________________________

:laghing2: :laghing2:

bedzie bejsbolowanie :baseball: i biczowanie :bicz:

:decayed:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie zapytanie...bo ostanio jak w sobote umylem auto i dopiero w pon go chcialem odpalic to musilem go heblowac okolo pol minuty i tak jakby mi chwytal tylko na jeden gar. Czy to moze byc tez wina urwanych kabelkow z czujnika temp paliwa :?:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:30_________________________________________________robert. i tomek macie smykalke do tego...czym fajnie i w miare tanio zabezpieczyc lakier na zime, bo strasznie matowy jest :kwasny: to te moje na swiezo spikniete felgi ladniej wygladaja :wallbash:

:?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie zapytanie...bo ostanio jak w sobote umylem auto i dopiero w pon go chcialem odpalic to musilem go heblowac okolo pol minuty i tak jakby mi chwytal tylko na jeden gar. Czy to moze byc tez wina urwanych kabelkow z czujnika temp paliwa :?:

jak masz urwane kabelki to by tak cały czas robił, może już masz po prostu świeczki do wymiany.

robert. i tomek macie smykalke do tego...czym fajnie i w miare tanio zabezpieczyc lakier na zime, bo strasznie matowy jest :kwasny: to te moje na swiezo spikniete felgi ladniej wygladaja :wallbash:

:?: :?: :?:

Robert Ci powie, co i jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, swieczki wymienione, wiec to odpada i zadnych bledow tylko ten czujnik

pisali tez o jakims zaworku zwrotnym moze poprostu paliwo mi sie cofa, tylko gdzie go szukac :mysli:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:37_________________________________________________a zapowietrzony tez nie jest bo babelkow powietrza nie ma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur nie ma nieciekawej miny tylko jest wkurwiony ze ktos takie pierdoly opowiada a pozniej dostaje kilka telefonow co sie stalo itd. Nastepnym razem bym sie zastanowil Tomaszu, trza znać jakis umiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur nie ma nieciekawej miny tylko jest wkurwiony ze ktos takie pierdoly opowiada a pozniej dostaje kilka telefonow co sie stalo itd. Nastepnym razem bym sie zastanowil Tomaszu, trza znać jakis umiar.

nie odnosnie tej wypowiedzi...

tyko osoby co jest ...

WITAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...