Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tomasz pisal, ze ktos mu wyskoczyl, co za ch*jisko :kwasny: i zapewne sie potem gapil jak wol na malowane wrota :wallbash:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 17:58_________________________________________________lampionka by postawil za mohera i by dalej pojechal :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zawsze mógł mochera rozjechać :decayed:

Ale wtedy jakby miał kogoś na sumieniu może by już troszkę zmądrzał za kierownicą :gwizdanie:

Opublikowano

ahh...gdybamy :gwizdanie: a moze jest calkiem inna wersja :mysli:

Opublikowano

ahh...gdybamy :gwizdanie: a moze jest calkiem inna wersja :mysli:

Może mocher by do auta wskoczył na Kasie :kwasny:

Opublikowano

Tomek chodzi o Artura (Arturoo)? Teraz z nim gadałem i był w szoku jak się go zapytałem czy miał wypadek :decayed: . Nie miał żadnego wypadku ani stłuczki, właśnie jedzie świecić.

Opublikowano

Tomek pojebały Ci się chyba daty , dziś nie jest 1 kwiecień tylko 1 listopad :cool1:

Opublikowano

Tomek chodzi o Artura (Arturoo)? Teraz z nim gadałem i był w szoku jak się go zapytałem czy miał wypadek :decayed: . Nie miał żadnego wypadku ani stłuczki, właśnie jedzie świecić.

Ty też zawsze musisz popsuć ciekawą rozmowę :decayed: i tak się tu nic nie dzieje :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek chodzi o Artura (Arturoo)? Teraz z nim gadałem i był w szoku jak się go zapytałem czy miał wypadek :decayed: . Nie miał żadnego wypadku ani stłuczki, właśnie jedzie świecić.

:?: :co::blink:

tomaszzzz...propagande siejesz

Opublikowano

A tak poza tym Pretor, trzeba moje turbulum obejrzeć, bo coś kapie z niej oliwa :disgust:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:18_________________________________________________

:?: :co::blink:

tomaszzzz...propagande siejesz

nic z tych rzeczy :gwizdanie:

Opublikowano

tak sie zastanawiam jaka mine musial miec Artur :blink:

:polew: :polew:

Opublikowano

tak sie zastanawiam jaka mine musial miec Artur :blink:

:polew: :polew:

gorzej jak poczyta jak po nim Robert jechał :polew: :polew:

Opublikowano

gorzej jak poczyta jak po nim Robert jechał :polew: :polew:

Ja :no:

Gdzie :mysli:

Opublikowano

tak sie zastanawiam jaka mine musial miec Artur :blink:

:polew: :polew:

gorzej jak poczyta jak po nim Robert jechał :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2:

bedzie bejsbolowanie :baseball: i biczowanie :bicz:

:decayed:

Opublikowano

Tomek nie chcesz się ściepać i kupić na spółę DG #901 1 galon ? Wyszło by 1.9 litra za ~ 70 zł = ~ 50 myć [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:29_________________________________________________

:laghing2: :laghing2:

bedzie bejsbolowanie :baseball: i biczowanie :bicz:

:decayed:

:bag:

Opublikowano

mam takie zapytanie...bo ostanio jak w sobote umylem auto i dopiero w pon go chcialem odpalic to musilem go heblowac okolo pol minuty i tak jakby mi chwytal tylko na jeden gar. Czy to moze byc tez wina urwanych kabelkow z czujnika temp paliwa :?:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:30_________________________________________________robert. i tomek macie smykalke do tego...czym fajnie i w miare tanio zabezpieczyc lakier na zime, bo strasznie matowy jest :kwasny: to te moje na swiezo spikniete felgi ladniej wygladaja :wallbash:

:?: :?: :?:

Opublikowano

mam takie zapytanie...bo ostanio jak w sobote umylem auto i dopiero w pon go chcialem odpalic to musilem go heblowac okolo pol minuty i tak jakby mi chwytal tylko na jeden gar. Czy to moze byc tez wina urwanych kabelkow z czujnika temp paliwa :?:

jak masz urwane kabelki to by tak cały czas robił, może już masz po prostu świeczki do wymiany.

robert. i tomek macie smykalke do tego...czym fajnie i w miare tanio zabezpieczyc lakier na zime, bo strasznie matowy jest :kwasny: to te moje na swiezo spikniete felgi ladniej wygladaja :wallbash:

:?: :?: :?:

Robert Ci powie, co i jak :decayed:

Opublikowano

nie nie, swieczki wymienione, wiec to odpada i zadnych bledow tylko ten czujnik

pisali tez o jakims zaworku zwrotnym moze poprostu paliwo mi sie cofa, tylko gdzie go szukac :mysli:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:37_________________________________________________a zapowietrzony tez nie jest bo babelkow powietrza nie ma :mysli:

Opublikowano

Artur nie ma nieciekawej miny tylko jest wkurwiony ze ktos takie pierdoly opowiada a pozniej dostaje kilka telefonow co sie stalo itd. Nastepnym razem bym sie zastanowil Tomaszu, trza znać jakis umiar.

Opublikowano

Artur nie ma nieciekawej miny tylko jest wkurwiony ze ktos takie pierdoly opowiada a pozniej dostaje kilka telefonow co sie stalo itd. Nastepnym razem bym sie zastanowil Tomaszu, trza znać jakis umiar.

nie odnosnie tej wypowiedzi...

tyko osoby co jest ...

WITAM :hi:

Opublikowano
:hi: :hi: jak tam? szukaj slupka do afna :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.