Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pretor odstawilem do Bielska wlasnie klekota.

porażka ;( ja bym chyba nie wytrzymał nerwowo

Artur to twardziel :paker:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pretor odstawilem do Bielska wlasnie klekota.

porażka ;( ja bym chyba nie wytrzymał nerwowo

Artur to twardziel :paker:

właściciele 2,5tdi muszą być mocni psychicznie :cool1:
Opublikowano

Pretor odstawilem do Bielska wlasnie klekota.

porażka ;( ja bym chyba nie wytrzymał nerwowo

Artur to twardziel :paker:

właściciele 2,5tdi muszą być mocni psychicznie :cool1:

Raczej finansowo :kwasny:

Opublikowano

Pretor odstawilem do Bielska wlasnie klekota.

porażka ;( ja bym chyba nie wytrzymał nerwowo

Artur to twardziel :paker:

właściciele 2,5tdi muszą być mocni psychicznie :cool1:

Raczej finansowo :kwasny:

:kwasny: swoją drogą ........ :confused4:
Opublikowano
  • Autor

koledzy znacie jakieś dobre szkoły albo prywatnych nauczycieli którzy uczą języka niemieckiego :?: szukam coś pewnego na weekendy

Opublikowano

koledzy znacie jakieś dobre szkoły albo prywatnych nauczycieli którzy uczą języka niemieckiego :?: szukam coś pewnego na weekendy

płacisz w EU :>
Opublikowano
  • Autor

koledzy znacie jakieś dobre szkoły albo prywatnych nauczycieli którzy uczą języka niemieckiego :?: szukam coś pewnego na weekendy

płacisz w EU :>

obojętnie, chodzi mi o nauki dla zaawansowanych :>

Opublikowano

koledzy znacie jakieś dobre szkoły albo prywatnych nauczycieli którzy uczą języka niemieckiego :?: szukam coś pewnego na weekendy

płacisz w EU :>

obojętnie, chodzi mi o nauki dla zaawansowanych :>

pamiętosz Ania on uczy niemieckiego w szkole ma i dać znać do weekendu
Opublikowano
  • Autor

koledzy znacie jakieś dobre szkoły albo prywatnych nauczycieli którzy uczą języka niemieckiego :?: szukam coś pewnego na weekendy

płacisz w EU :>

obojętnie, chodzi mi o nauki dla zaawansowanych :>

pamiętosz Ania on uczy niemieckiego w szkole ma i dać znać do weekendu

która Ania :rolleyes:

Opublikowano

koledzy znacie jakieś dobre szkoły albo prywatnych nauczycieli którzy uczą języka niemieckiego :?: szukam coś pewnego na weekendy

płacisz w EU :>

obojętnie, chodzi mi o nauki dla zaawansowanych :>

pamiętosz Ania on uczy niemieckiego w szkole ma i dać znać do weekendu

która Ania :rolleyes:

STK chyba 2005r w świerklanach spot, moja ex
Opublikowano

Spadam do chaty narka :hi:

Opublikowano
  • Autor

ten spot :naughty:

b24b8656ab2520cdm.jpg 6479f0384129ea55m.jpg

niestety Ani nie pamiętam :embarrassed:

ps: tak, tak panowie, kiedyś z Mervinem tak żeśmy spotowali :decayed:

Opublikowano
:hi: chlopcy[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 21:17_________________________________________________przez zime rezanko ele szybek tyl :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 21:18_________________________________________________od razu wrzuce wiazke na grzane zice :decayed:
Opublikowano

to jednak nie sprzedajesz...wozidupy :gwizdanie:

Opublikowano

nee, bratu pocisne za jakis zcas moze a jak nie to bede jezdzil do usranej smierci ;p

Opublikowano

Pretor odstawilem do Bielska wlasnie klekota.

porażka ;( ja bym chyba nie wytrzymał nerwowo

Artur to twardziel :paker:

Noooo :gwizdanie: :good:

Ja bym już dawno popchnął to auto handlarzom :rolleyes:

właściciele 2,5tdi muszą być mocni psychicznie :cool1:

Raczej finansowo :kwasny:

I tak i tak

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:06_________________________________________________musze sie pochwalic za ile kupilem graty na ele szybki tyl...!

otoz 4sztuki drzwi kompletynych w kolor mojego samocodu wraz ze skladanymi lusterkami i wszystymi wiazkami do tegoooo.

kto strzela ile dalem ?:D

Opublikowano

Muszą być kasiaści ale i muszą mieć mocną psychę :evil:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:10_________________________________________________

musze sie pochwalic za ile kupilem graty na ele szybki tyl...!

otoz 4sztuki drzwi kompletynych w kolor mojego samocodu wraz ze skladanymi lusterkami i wszystymi wiazkami do tegoooo.

kto strzela ile dalem ?:D

200 zł :gwizdanie:

Opublikowano

nie no bez przesady, haha za 4x kompletne drzwi z wiazkami ?:D

Opublikowano

nie no bez przesady, haha za 4x kompletne drzwi z wiazkami ?:D

No to 500 zł :cool1:

Więcej za uja bym nie dał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.