Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wpadnij z nosnikiem to 1080i Ci skopiuje, chyba ze masz czas i zrodlo:D

predzej to Ci podrzuce "pena" a ile to zajmuje :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mam CCCO tylko a4 i 1.9 tdi nie mam

na ktora robisz?[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:32_________________________________________________

wpadnij z nosnikiem to 1080i Ci skopiuje, chyba ze masz czas i zrodlo:D

predzej to Ci podrzuce "pena" a ile to zajmuje :?:

12 gb

Opublikowano

No ale czemu? tylko tepy polaczek sadzi ze to led, nigdzie indziej nie rozwodza sie nad tym, czym jest podswietlana matryca, jedynie na zuzyciu energii to moz byc widac

Niestety " ... u nas ci ich dostatek ... " :wink4:

Opublikowano

nie sciema tylko zla interpretacja, te tv nie maja matrycy z diod led tylko podswietlenie diodami.

A wg. mnie ściema

Kiedyś będą "prawdziwe" LEDowe ale będą nazywały się OLED

No ale czemu? tylko tepy polaczek sadzi ze to led, nigdzie indziej nie rozwodza sie nad tym, czym jest podswietlana matryca, jedynie na zuzyciu energii to moz byc widac

40'' zuzywa na max parametrach 105W niby tak pisza, ale srednia zuzycia podczas ogladania to ze 70-80[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:33_________________________________________________12 GB :shocked: ooo...panacku to ja takego ne mam :no:

na 12 Danielu :)

Opublikowano

c**jowato. to sie w naswtepnym tyg zgadamy. no 12gb bo to 1080i :D

Opublikowano

na 90% bede mial na 23 :) wiec... :good:

tylko jak ja "to" przemyce :mysli:

c**jowato. to sie w naswtepnym tyg zgadamy. no 12gb bo to 1080i :D

a na takich cyferkach to ja sie nie znam :embarrassed: :embarrassed:
Opublikowano

... no 12gb bo to 1080i :D

a na takich cyferkach to ja sie nie znam :embarrassed: :embarrassed:

Full HD :wink4:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:42_________________________________________________B9

Audi_A4_560x373_3c04a5d0d786bc2e.jpg

Audi_A4_560x373_bccb8a7f6584c59c.jpg

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

nie pij juz :D

Full HD :)

lece w kime bo ledwo zyje

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

nie pij juz :D

Full HD :)

lece w kime bo ledwo zyje

pozdrawiam :hi:

nara :hi:

Opublikowano

piekna bestia :slina:

... no 12gb bo to 1080i :D

a na takich cyferkach to ja sie nie znam :embarrassed: :embarrassed:

Full HD :wink4:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:42_________________________________________________B9

Audi_A4_560x373_3c04a5d0d786bc2e.jpg

Audi_A4_560x373_bccb8a7f6584c59c.jpg

:slina: :slina: :slina:

a to na takich parametrach to nigdy nie ogladalem :embarrassed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:45_________________________________________________

nie pij juz :D

Full HD :)

lece w kime bo ledwo zyje

pozdrawiam :hi:

:hi: :hi: dobranoc
Opublikowano

a to na takich parametrach to nigdy nie ogladalem :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:46_________________________________________________Ja też spadam

Nara :hi:

Opublikowano

:embarrassed: :bicz3:

nie ogladalem u siebie :gwizdanie: , ale ogolnie tak

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:48_________________________________________________no ja tez ide spac :hi:

Opublikowano

tlok na swoim miejscu, jutro glowica klap i afn powinien zagadac.

no to trzymam kciuki aby "ozyl" :naughty:

ja też :wink4:

Jak lubisz Statham'a to obejrzyj sobie też "Mechanik : Prawo zemsty" jak nie widziałeś :good:

:good: bardzo fajny filmik :wink4:

potwierdzam :good:

musze CCCO ze starej klapy przelozyc , szukam wzorca:D[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:22_________________________________________________w 2d moze byc :D[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:22_________________________________________________moja szaleje za Transformers wiec :D

no nie powiem mi tez sie podobaja :gwizdanie: mam 1,2 a trzecia musze sciagnac :)

to ciągnij na spocie się powymieniamy :wink4:

spadam tez bo znowu ambitny dzionek byl :hi:

Opublikowano

:hi:

Po robocie i dobranoc :decayed: .

Opublikowano

:hi:

Wstawac spiochy :) ,szkoda dnia :wink4:

Opublikowano

:hi:

Wstawac spiochy :) ,szkoda dnia :wink4:

dobry :hi:

potwierdzam :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Seves downo żech Cie nie widzioł :wink4:

Robert poczytaj co to OLED a potem pisz :cool1:

Opublikowano

:hi:

Wstawac spiochy :) ,szkoda dnia :wink4:

dobry :hi:

potwierdzam :polew: :polew: :polew: :polew:

leżą w tych betach do południa ,a potem trza nadganiać co do 2 w nocy nabazgrają c :naughty::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.