Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak z ciekawości jaki rok tej B6 2.5 Q i jaka cena?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wcale nie :no: , z tym paliwkiem się mylisz te auto potrafi w 10 litrach po mieście śmigać

2.5 TDi w Q spala 10l w mieście :?: nie wierzę :gwizdanie:

w manualu przy normalnej jeździe czemu nie [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 13:52_________________________________________________

A tak z ciekawości jaki rok tej B6 2.5 Q i jaka cena?

2001 jak pamiętam ceny nie znam

Opublikowano
  • Autor

ja powoli zbliżam się do granicy CZ więc będę znikał....

jedziesz do H4mm3R'a :gwizdanie: :wink4:?

nie ta strona Czech :wink4: do Zabełkowa mam jeszcze 200 km :>

Opublikowano

wcale nie :no: , z tym paliwkiem się mylisz te auto potrafi w 10 litrach po mieście śmigać

2.5 TDi w Q spala 10l w mieście :?: nie wierzę :gwizdanie:

lekko synek nawet w Tipie i w Q
Opublikowano

ja powoli zbliżam się do granicy CZ więc będę znikał....

jedziesz do H4mm3R'a :gwizdanie: :wink4:?

nie ta strona Czech :wink4: do Zabełkowa mam jeszcze 200 km :>

posty trza nabijać to Ty na weekend uciekasz :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 13:55_________________________________________________

wcale nie :no: , z tym paliwkiem się mylisz te auto potrafi w 10 litrach po mieście śmigać

2.5 TDi w Q spala 10l w mieście :?: nie wierzę :gwizdanie:

lekko synek nawet w Tipie i w Q

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Arek to Ty jedziesz, czytasz i piszesz :shocked: ?

Opublikowano
  • Autor

wcale nie :no: , z tym paliwkiem się mylisz te auto potrafi w 10 litrach po mieście śmigać

2.5 TDi w Q spala 10l w mieście :?: nie wierzę :gwizdanie:

lekko synek nawet w Tipie i w Q

to jeszcze mi powiesz że średnio 8l/100 km wychodzi :?:

Opublikowano

ja powoli zbliżam się do granicy CZ więc będę znikał....

jedziesz do H4mm3R'a :gwizdanie: :wink4:?

nie ta strona Czech :wink4: do Zabełkowa mam jeszcze 200 km :>

posty trza nabijać to Ty na weekend uciekasz :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 13:55_________________________________________________

wcale nie :no: , z tym paliwkiem się mylisz te auto potrafi w 10 litrach po mieście śmigać

2.5 TDi w Q spala 10l w mieście :?: nie wierzę :gwizdanie:

lekko synek nawet w Tipie i w Q

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bys se postarał dałbyś rady [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 13:58_________________________________________________

wcale nie :no: , z tym paliwkiem się mylisz te auto potrafi w 10 litrach po mieście śmigać

2.5 TDi w Q spala 10l w mieście :?: nie wierzę :gwizdanie:

lekko synek nawet w Tipie i w Q

to jeszcze mi powiesz że średnio 8l/100 km wychodzi :?:

nieee to przesada 9-10l
Opublikowano
  • Autor

Arek to Ty jedziesz, czytasz i piszesz :shocked: ?

tak

ale na szczęście nie kieruje :decayed:

Opublikowano

Artur ta B6 jest od Protona?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:00_________________________________________________

Arek to Ty jedziesz, czytasz i piszesz :shocked: ?

tak

ale na szczęście nie kieruje :decayed:

Bo już myślałem :wink4: .

Opublikowano
  • Autor

9-10l średnio, a 10l w mieście :mysli: ja tu czegoś nie rozumie.....

Opublikowano

wcale nie :no: , z tym paliwkiem się mylisz te auto potrafi w 10 litrach po mieście śmigać

2.5 TDi w Q spala 10l w mieście :?: nie wierzę :gwizdanie:

lekko synek nawet w Tipie i w Q

to jeszcze mi powiesz że średnio 8l/100 km wychodzi :?:

w korkach :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:02_________________________________________________

Artur ta B6 jest od Protona?

:no:

piter 220v[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:03_________________________________________________

9-10l średnio, a 10l w mieście :mysli: ja tu czegoś nie rozumie.....

a co tu rozumieć albo 9 albo 10 nigdy inaczej albo pomiędzy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

na 50 przejechanych km[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:04_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:04_________________________________________________nie mogłem się powstrzymać Arku :wink4:

Opublikowano

ide sie położyć

:hi:

Opublikowano

ja jezdze po miescie 40/trasa60 itp w 9l przy spokojnym ruszaniu sie mieszcze

tera walnołem trase 1000km w 2dni i średnio wyszło 7,0l max 110km/h kilkanascie agresywnych wyprzedań/przyśpieszań

więc myśle że dycha w samym miescie jest do osiagniecia

Opublikowano

Tak z ciekawości duża różnica jest w heblach między 312 a 320? Chodzi o skuteczność.[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:09_________________________________________________Tylko jak bym miał taki motorek pod maską to nie wiem czy mógłbym się powstrzymać :naughty: .

Opublikowano

ja jezdze po miescie 40/trasa60 itp w 9l przy spokojnym ruszaniu sie mieszcze

tera walnołem trase 1000km w 2dni i średnio wyszło 7,0l max 110km/h kilkanascie agresywnych wyprzedań/przyśpieszań

więc myśle że dycha w samym miescie jest do osiagniecia

zaraz będzie Twoja suszara do Pretora szła na kosmetykę :wink4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:16_________________________________________________trza było kupić SDI ,a nie BAU

Opublikowano

ja jezdze po miescie 40/trasa60 itp w 9l przy spokojnym ruszaniu sie mieszcze

tera walnołem trase 1000km w 2dni i średnio wyszło 7,0l max 110km/h kilkanascie agresywnych wyprzedań/przyśpieszań

więc myśle że dycha w samym miescie jest do osiagniecia

zaraz będzie Twoja suszara do Pretora szła na kosmetykę :wink4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:16_________________________________________________trza było kupić SDI ,a nie BAU

ty se niemartw ona jest odpowednio dmuchana :decayed: :decayed:
Opublikowano

Tak ja to Artur zawsze mówi: temu trza dać pić! :decayed:

Opublikowano

daj Ci Boże byś miał Krzychu rację i siły :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:20_________________________________________________

Tak ja to Artur zawsze mówi: temu trza dać pić! :decayed:

Amen[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:21_________________________________________________ :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:21_________________________________________________idę :palacz: ,zaraz wracam :wink4:

Opublikowano

Krzysiek jak tam kabelek? Już się produkuje? Nie żeby mi już był potrzebny, tak tylko pytam :wink4: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.