Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert jo jom biera, zaklepane :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert moze ty jedziesz? :naughty:

Ja bardzo nie , w gipsie jestem i mam L4 więc nie bardzo mogę się tak wypuszczać z chaty :kwasny:

Taa, łapa w gipsie ale zimówki zmienić umi, a do SWD podjechać to już za daleko :gwizdanie:

B5 też mają paski na szybach :naughty:

Bo w sedanie w [b5] są one jako antena FM :wink4: , w [b5] Av anteny FM są na dachu , w [b6] tylko w szybach bocznych , na dachu są anteny ( "płetwy" GSM lub GPS (mała) ew. GSM i GPS (wielka) ) :wink4:

GPS masz pod deską, a na dachu antenę od GSM :cool1:

Opublikowano

Siemian jeździ na czerwonych światłach więc za duże ryzyko :gwizdanie: .

Opublikowano

Siemian jeździ na czerwonych światłach więc za duże ryzyko :gwizdanie: .

:blink: y..yy...to nie dla mnie taki hardcore :kox:
Opublikowano

nie jeździ na czerwonych :no:

Opublikowano

Qrde zglodnialem...ide cos zszamac :)

Opublikowano

Tomek i co tam w swd ciekawego było :cool1:

Opublikowano

Qrde zglodnialem...ide cos zszamac :)

Chopie Ty cały czas jesz mosz lokatora :decayed:

Opublikowano

A jak jechałem za Tobą i siemianem to jednak przeszedł na czerwonym z premedytacją :naughty: .

Opublikowano

Qrde zglodnialem...ide cos zszamac :)

Chopie Ty cały czas jesz mosz lokatora :decayed:

:no:

poprostu wiekszy zoladek :kox: ale niestety mniejsze pluca :blink: <--potwierdzone rentgenem :decayed::naughty:

Opublikowano

A jak jechałem za Tobą i siemianem to jednak przeszedł na czerwonym z premedytacją :naughty: .

Norma to cysarok oni jeżdżą jak turki. :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:33_________________________________________________

Qrde zglodnialem...ide cos zszamac :)

Chopie Ty cały czas jesz mosz lokatora :decayed:

:no:

poprostu wiekszy zoladek :kox: ale niestety mniejsze pluca :blink: <--potwierdzone rentgenem :decayed::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chopy potrzebuje 2 zarowki dwu-włoknowe gdzie dzis dostane :P ?

Opublikowano

Ty sie smiej wszystko wyszlo na badaniach jak sie przyjmowalem na kopalnie 5 lat temu :tongue4:

a bys Ty widzial moje zdziwienie :decayed: a nie mowie o doktarce :blink::kox:

Opublikowano

Jak alf co ma siedem żołądków tylko kotów nie jesz :wink4: .

Opublikowano

chopy potrzebuje 2 zarowki dwu-włoknowe gdzie dzis dostane :P ?

musialbym sprawdzic czy mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:35_________________________________________________a co Danielu...juz Ci i druga strona nie swieci :gwizdanie:
Opublikowano

A jak jechałem za Tobą i siemianem to jednak przeszedł na czerwonym z premedytacją :naughty: .

mówisz o Żorach i tym małym przejściu w Baranowicach :gwizdanie: ale to była 23 wszystko oświetlone żywego człeka koło pasów sam wiesz ,że to miejsce jest dobrze widoczne z daleka no i było prawie 2 paki więc szkoda klocków ,a poza tym wtedy bym mu uciekł :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:37_________________________________________________

chopy potrzebuje 2 zarowki dwu-włoknowe gdzie dzis dostane :P ?

na stacji paliwowej :gwizdanie:

Opublikowano

tam jest fotokomorka i na predkosc reaguje czesto oswieca czerwone zeby spowolnic

chopy potrzebuje 2 zarowki dwu-włoknowe gdzie dzis dostane :P ?

musialbym sprawdzic czy mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:35_________________________________________________a co Danielu...juz Ci i druga strona nie swieci :gwizdanie:

no niestety ;/ od wyciagania kompresora jak robilem klape musialem uszkodzic wlokno i nie mam teraz stopu z lampach ino na klapie ;/

Opublikowano

Ty sie smiej wszystko wyszlo na badaniach jak sie przyjmowalem na kopalnie 5 lat temu :tongue4:

a bys Ty widzial moje zdziwienie :decayed: a nie mowie o doktarce :blink::kox:

Ożesz :decayed:

Opublikowano

tam jest fotokomorka i na predkosc reaguje czesto oswieca czerwone zeby spowolnic

no to wtedy tej fotokomórce nie wyszło :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:40_________________________________________________

Ty sie smiej wszystko wyszlo na badaniach jak sie przyjmowalem na kopalnie 5 lat temu :tongue4:

a bys Ty widzial moje zdziwienie :decayed: a nie mowie o doktarce :blink::kox:

Ożesz :decayed:

tylko nas nie zawstydź :decayed:

Opublikowano

dziennie mnie haltuje niepotrzebnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.