Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tam jest fotokomorka i na predkosc reaguje czesto oswieca czerwone zeby spowolnic

no to wtedy tej fotokomórce nie wyszło :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: no nie dziwie sie, tez bym raczej nie hamowal :gwizdanie:
Opublikowano

A jak jechałem za Tobą i siemianem to jednak przeszedł na czerwonym z premedytacją :naughty: .

mówisz o Żorach i tym małym przejściu w Baranowicach :gwizdanie: ale to była 23 wszystko oświetlone żywego człeka koło pasów sam wiesz ,że to miejsce jest dobrze widoczne z daleka no i było prawie 2 paki więc szkoda klocków ,a poza tym wtedy bym mu uciekł :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:37_________________________________________________

chopy potrzebuje 2 zarowki dwu-włoknowe gdzie dzis dostane :P ?

na stacji paliwowej :gwizdanie:

Tak, wtedy. Wiem, żartuję tylko. Każdemu z nas kiedyś zdarzyło się przemknąć na czerwonym :naughty: .

Opublikowano

Bo to są najgłupsze światła jakie widziałem no ale to BARANOWICE :naughty:

Opublikowano

mnie nigdy :no:

:gwizdanie: no chyba ,że na ciemnym pomarańczowym

:decayed: :decayed:

Opublikowano

mnie nigdy :no:

:gwizdanie: no chyba ,że na ciemnym pomarańczowym

:decayed: :decayed:

Bo ty od cysaroka zgapiosz

Opublikowano

:pali: zw

Opublikowano

nie mam niestety juz takich zarowek a dobrze wiedziec bo se musze sprawic :cool1:

Opublikowano

Znam jednego daltona co mówił mi, że on nie rozróżnia kolorów, tylko pamięta że jak świeci te na dole to może jechać :decayed: .

Opublikowano

Znam jednego daltona co mówił mi, że on nie rozróżnia kolorów, tylko pamięta że jak świeci te na dole to może jechać :decayed: .

:polew: :polew:
Opublikowano

Znam jednego daltona co mówił mi, że on nie rozróżnia kolorów, tylko pamięta że jak świeci te na dole to może jechać :decayed: .

To jak badania przeszedł :shocked:

Opublikowano

tam jest fotokomorka i na predkosc reaguje czesto oswieca czerwone zeby spowolnic

no to wtedy tej fotokomórce nie wyszło :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:40_________________________________________________

Ty sie smiej wszystko wyszlo na badaniach jak sie przyjmowalem na kopalnie 5 lat temu :tongue4:

a bys Ty widzial moje zdziwienie :decayed: a nie mowie o doktarce :blink::kox:

Ożesz :decayed:

tylko nas nie zawstydź :decayed:

a czym by niby mialem Was zawstydzic :mysli:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:52_________________________________________________

Znam jednego daltona co mówił mi, że on nie rozróżnia kolorów, tylko pamięta że jak świeci te na dole to może jechać :decayed: .

To jak badania przeszedł :shocked:

Qpil :gwizdanie: tylko nie mow Wiesku ze w tym poronionym kraju nie idzie :decayed:
Opublikowano

Idzie, tylko jak spowoduje wpadek to do pierdla pójdzie herr doktor ;(

Opublikowano

Prawko sobie kiedyś załatwił i w sumie dobrze jeździ i bezpiecznie, tylko ma taki malutki fabryk feler :decayed: .

Opublikowano

Idzie, tylko jak spowoduje wpadek to do pierdla pójdzie herr doktor ;(

:gwizdanie: no wiesz Ty to i ja i Pretor pisze ze se zalatwil :gwizdanie: to wszystko jasne :)
Opublikowano

hmm...a moze to byl ten co mi wymusil kiedys pierwszenstwo i skasowal mi poprzednia furke, bo twierdzil ze on mial zielone :mysli: :?:

:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:57_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: ale szczupak :kox:
Opublikowano

narazie sie ewakuuje,mysle ze jeszcze wbije wieczorem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.