Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jo do SWD nie jada choć z tamtąd pochodza

http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Binnenland/article/detail/1886768/2011/01/30/Auto-ramt-huis-bewoner-78-overleden.dhtml?redirected[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 18:04_________________________________________________

Grzesiek fajnie że wpadłeś do SWD swją nową furą :naughty::decayed:

sam25111280x768.jpg

sam25131280x768.jpg

Mosz u TEDEgo first place za te zdjęcia

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Prawko sobie kiedyś załatwił i w sumie dobrze jeździ i bezpiecznie, tylko ma taki malutki fabryk feler :decayed: .

:polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 18:07_________________________________________________

Tomek i co tam w swd ciekawego było :cool1:

Było ponad 30 aut :good:

:good::shocked:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 18:09_________________________________________________Pany oponka 225/50/17 nie za wysoka będzie do mojego klekota :mysli:?

Opublikowano

Trochę gościa poniosła wyobraźnia z tą B6. Nie podoba mi się takie obwieszanie auta :thumbdown: .

Opublikowano

Grzesiek fajnie że wpadłeś do SWD swją nową furą :naughty::decayed:

sam25111280x768.jpg

sam25131280x768.jpg

widzialem te c**jstwo na swiatlach... masakra

Opublikowano

HORROR :shocked:

Opublikowano

Artur trochę za wysokie.

Opublikowano

Jakie pierścienie centrujące muszę do siebie "zanabyć " :?: do moich alu [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 18:22_________________________________________________

Artur trochę za wysokie.

będą tarły przy skręconych kołach ?

Opublikowano

Jakie pierścienie centrujące muszę do siebie "zanabyć " :?: do moich alu

A po co Ci pierścienie do ori felg :cool1:

Opublikowano

mam u siebie ale stare i do wymiany się nadają :confused4:

Opublikowano

Pany oponka 225/50/17 nie za wysoka będzie do mojego klekota :mysli:?

Na feldze 17x8J będą ok :good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 18:25_________________________________________________

mam u siebie ale stare i do wymiany się nadają :confused4:

Z czego Ty masz te felgi że pierścienie potrzebujesz?

Opublikowano

tylko ,czy nie będę tarł po błotniku (po wew.części )?

Opublikowano

Z czego Ty masz te felgi że pierścienie potrzebujesz?

A jak myślisz, z woza drabiniastego :decayed:

Opublikowano

Z czego Ty masz te felgi że pierścienie potrzebujesz?

kurna z taczki :cool1: , a ona z A8 D2 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no są na felunku stare pierścienie więc se pomyślałem by je zmienić przy zmianie oponek :gwizdanie:

Opublikowano

Nie powinno trzeć, ale na 100% nie powiem.

Opublikowano

Z czego Ty masz te felgi że pierścienie potrzebujesz?

A jak myślisz, z woza drabiniastego :decayed:

hehe no może pomyliłem :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 18:30_________________________________________________spójrzcie który na allegro ,które bym te pierścienie musiał brać :gwizdanie:

Opublikowano

nie mozliwe, przy felach audi masz wszedzie ten sam otwor centrujacy

http://tomason.pl/pdf/tn2.pdf

Opublikowano

B8, nowe A5 ma większy otwór ale reszta Audi miała 57mm

Opublikowano

to czemu mam pierścienie na nich ? :naughty::mysli:

Opublikowano

A jakie te felgi mają ET? Może mają większe i dlatego ktoś założył dystanse.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.