Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to czemu mam pierścienie na nich ? :naughty::mysli:

Bo to podróby :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaś tyle spamu do nadrabiania :spam:

:good:

GPS masz pod deską, a na dachu antenę od GSM :cool1:

A założysz się że do GPSa też są płetwy :cool1:

O ile ? :naughty:

Najwidoczniej masz RNSe dołożone :cool1:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:51_________________________________________________

Robert jo jom biera, zaklepane :wink4:

OK :good:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:52_________________________________________________

Taa, łapa w gipsie ale zimówki zmienić umi, a do SWD podjechać to już za daleko :gwizdanie:

Teść mi to wymieniał , ja mu tam troszkę pomagałem , ciężko by było jedną ręką koło wymienić :cool1:

Opublikowano

H4mm3R wrzuć fotki jak ta wczorajsza robota za dnia wygląda :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57616.msg2735068#msg2735068 ;)

Ochyda :sick3:

Ochydny to Ty masz ten pseudo carbon na klamkach :sick3:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:55_________________________________________________

Taa, łapa w gipsie ale zimówki zmienić umi, a do SWD podjechać to już za daleko :gwizdanie:

Teść mi to wymieniał , ja mu tam troszkę pomagałem , ciężko by było jedną ręką koło wymienić :cool1:

A już myślałem że tym bolawym palcem śruby wykręcałeś :decayed:

Opublikowano

Ochyda :sick3:

Albo carbon albo sraczka, wybór należy do Ciebie, ale zdecyduj się :przebiegly:

Opublikowano

Ochyda :sick3:

Albo carbon albo sraczka, wybór należy do Ciebie, ale zdecyduj się :przebiegly:

Tak jak jest :gwizdanie:

Opublikowano

łoooo kur.wa :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 20:06_________________________________________________

no są na felunku stare pierścienie więc se pomyślałem by je zmienić przy zmianie oponek :gwizdanie:

Nie wydaje mnie sie żeby były ORI jak mają pierścienie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 20:07_________________________________________________

sam25111280x768.jpg

sam25131280x768.jpg

:OMG::facepalm:

Opublikowano

Tak jak jest :gwizdanie:

Mieszosz jak w mikserze, zlepek wszystkiego :sick3:

Opublikowano

Powtarzam jak MANTRĘ

A założysz się że do GPSa też są płetwy :cool1:

O ile ? :naughty:

Najwidoczniej masz RNSe dołożone :cool1:

:cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Tak jak jest :gwizdanie:

Mieszosz jak w mikserze, zlepek wszystkiego :sick3:

Dej mi na carbon 1100zł :cool1: akurat tanio popielniczki kupiłem i ramkę. Zapytaj Roberta że wygląda to zacnie, ale dorwać listwy w dobrej kasie to graniczy z cudem, a oklejać folią a'la carbon nie będę :gwizdanie:

Opublikowano

Godom że dolepio do tego pażdzierza co sie do , załóż se płetwa z :gwizdanie: BMW

Opublikowano

Tak jak jest :gwizdanie:

Mieszosz jak w mikserze, zlepek wszystkiego :sick3:

Dej mi na carbon 1100zł :cool1: akurat tanio popielniczki kupiłem i ramkę. Zapytaj Roberta że wygląda to zacnie, ale dorwać listwy w dobrej kasie to graniczy z cudem, a oklejać folią a'la carbon nie będę :gwizdanie:

Som se oklej

Opublikowano

Powtarzam jak MANTRĘ

A założysz się że do GPSa też są płetwy :cool1:

O ile ? :naughty:

Najwidoczniej masz RNSe dołożone :cool1:

:cool1: :gwizdanie:

Dobra, przyznaja Ci racja :cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 20:16_________________________________________________

Tak jak jest :gwizdanie:

Mieszosz jak w mikserze, zlepek wszystkiego :sick3:

Dej mi na carbon 1100zł :cool1: akurat tanio popielniczki kupiłem i ramkę. Zapytaj Roberta że wygląda to zacnie, ale dorwać listwy w dobrej kasie to graniczy z cudem, a oklejać folią a'la carbon nie będę :gwizdanie:

Som se oklej

Tuż Ci pisza że okleiny niechca.

Opublikowano

Tuż Ci pisza że okleiny niechca.

Carbonem nie folią

Opublikowano

Tuż Ci pisza że okleiny niechca.

Carbonem nie folią

By to takie proste było :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, przyznaja Ci racja :cool1:

:yeah:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Spadam na mecz :wink4:

Stawiam 0:2 :wink4:

Opublikowano

Tuż Ci pisza że okleiny niechca.

Carbonem nie folią

By to takie proste było :gwizdanie:

No jest trocha roboty oj jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 20:22_________________________________________________Jo też spadom

Opublikowano

Grzesiek fajnie że wpadłeś do SWD swją nową furą :naughty::decayed:

sam25111280x768.jpg

sam25131280x768.jpg

H4mm3R :baseball: Ty se naigrosz :gwizdanie:

a tak wogole...to co trzeba brac, aby miec tako wizja :mysli::blink:

Opublikowano

Grzesiek fajnie że wpadłeś do SWD swją nową furą :naughty::decayed:

sam25111280x768.jpg

sam25131280x768.jpg

H4mm3R :baseball: Ty se naigrosz :gwizdanie:

a tak wogole...to co trzeba brac, aby miec tako wizja :mysli::blink:

Sie tak ne spinej :decayed:

Musisz zapytać kolegi z Żor :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.