Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A godają że waryjoty na motorach jeżdżą :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert najchętniej to kupił bym właśnie AVF bo seryjnie większy niuton i mocniejsze sprzęgło i dwumas z tego co pamiętam, ale wiadomo jak to jest z używanymi autami, kupuje się to co jest w lepszym stanie.

:good:

Moją ci mogę sprzedać ale ~ za dwa lata :przebiegly:

Opublikowano

warioty na motorach gina :cool1:

Opublikowano

to było do mnie :naughty::tongue4:?

Ogólnie do większości :rolleyes:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:09_________________________________________________

raczej ogiery iiihhaaaa.... :kox: patatajjj... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tam z tymi swoimi niby 115 chociaz zdaje mi sie, ze fabryka troche wiecej mi tak zasponsorowala "szkapami" bym chyba tylko smrod wachal :gwizdanie:

Opublikowano

to było do mnie :naughty::tongue4:?

Ogólnie do większości :rolleyes:

no dobra :cool1::wink4:

Opublikowano

A godają że waryjoty na motorach jeżdżą :naughty:

To Wiesiek Tyś to je podwójny waryjot :gwizdanie: :kox:

:tongue4:

Opublikowano

Robert najchętniej to kupił bym właśnie AVF bo seryjnie większy niuton i mocniejsze sprzęgło i dwumas z tego co pamiętam, ale wiadomo jak to jest z używanymi autami, kupuje się to co jest w lepszym stanie.

:good:

Moją ci mogę sprzedać ale ~ za dwa lata :przebiegly:

Chętnie, ale tak długo to moim paździerzem nie zamierzam jeździć :wink4: .

Opublikowano

ale tanio bym skory nie sprzedal :decayed:

byloby tylko ave satan :evil:

Opublikowano

ja tam z tymi swoimi niby 115 chociaz zdaje mi sie, ze fabryka troche wiecej mi tak zasponsorowala "szkapami" bym chyba tylko smrod wachal :gwizdanie:

myślę ,że spokojnie byś dał radę :wink4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:11_________________________________________________tylko w jeden sposób można się przekonać :naughty:

Opublikowano

no pisalem wyzej, ze bym staral nie dac :tongue4:

Opublikowano

ale tak na prawdę tam się jeździ spokojnie :wink4::)

Opublikowano

Artur tej przejażdżki z Tobą nigdy nie zapomnę, będę to opowiadał moim prawnukom :naughty: . Raz tylko bardziej się bałem jak mnie kiedyś koleszka przewiózł swoim malaczem, ale tu nie o prędkość chodziło tyko o to jak niebezpiecznie jechał, co chwilę jechaliśmy na dwóch kołach :kox: .

Opublikowano

ty i spokojnie :laghing2: :laghing2:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

to co w środę jedziemy :cool1::)?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:15_________________________________________________

ty i spokojnie :laghing2: :laghing2:

:decayed: :decayed: :decayed:

serio[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:16_________________________________________________

Artur tej przejażdżki z Tobą nigdy nie zapomnę, będę to opowiadał moim prawnukom :naughty: . Raz tylko bardziej się bałem jak mnie kiedyś koleszka przewiózł swoim malaczem, ale tu nie o prędkość chodziło tyko o to jak niebezpiecznie jechał, co chwilę jechaliśmy na dwóch kołach :kox: .

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:16_________________________________________________

to jest nic ..................poproś siemiana by Cię przewiózł :evil:

Opublikowano

Piotrek...obawiam sie ze tez bym sie bal :decayed:

Opublikowano

no miałem pietra jak mnie wiózł :embarrassed::cool1::confused4: przyznaję :naughty:

Opublikowano

Ja spadam na chwilę ta płytkę z wesela obejrzeć :wink4:

Opublikowano

Z siemianem nie jadę :no::decayed: .

Opublikowano

Piotrek...obawiam sie ze tez bym sie bal :decayed:

e tam spoko luz ja się uspokoiłem już :palacz:

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:22_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:22_________________________________________________idę na :pali:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.