Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B5 też mają paski na szybach :naughty:

Bo w sedanie w [b5] są one jako antena FM :wink4: , w [b5] Av anteny FM są na dachu , w [b6] tylko w szybach bocznych , na dachu są anteny ( "płetwy" GSM lub GPS (mała) ew. GSM i GPS (wielka) ) :wink4:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:32_________________________________________________

Robert też nie ma do radia tylko tak napisał :gwizdanie:

A do czego ? :mysli:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:32_________________________________________________

ale nie do radia :gwizdanie:

W sedanie do radia :wink4: w av chyba tylko do ew. instalacji GSM ew. GPS ( mowa oczywiście teraz o [b5] ) :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to możliwe trzeba to zmienić nie interesowałem sie tym zbytnio tak mi sie zdawało...

Opublikowano

Roberto długo Cię nie było :gwizdanie:

Felunek zimowy zakładałem :wink4:

Opublikowano

No ja B6 nie ma anteny na dachu tako niedoróbka. :wink4:

Opublikowano

No to możliwe trzeba to zmienić nie interesowałem sie tym zbytnio tak mi sie zdawało...

W niedziele na spota podjedź :wink4:

Czemu sprzedajesz furę ? Kupujesz nowszy model czy jak ?

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________

No ja B6 nie ma anteny na dachu tako niedoróbka. :wink4:

:tongue4:

Opublikowano

Roberto długo Cię nie było :gwizdanie:

Felunek zimowy zakładałem :wink4:

Też chciałem ale pana w jednym kole i jutro klejenie i zakładanie.

Opublikowano

Pany mam płytkę DVD z wesela szwagra , jakim programem to nagrać ? "CloneDVD2" da radę ?

Sam se odpowiem :foch:

TAK : CloneDVD dał radę :good::wink4:

Opublikowano

W niedziele na spota podjedź :wink4:

Czemu sprzedajesz furę ? Kupujesz nowszy model czy jak ?

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________

:tongue4:

No to możliwe trzeba to zmienić nie interesowałem sie tym zbytnio tak mi sie zdawało...

W niedziele na spota podjedź :wink4:

Czemu sprzedajesz furę ? Kupujesz nowszy model czy jak ?

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________

:tongue4:

A chce trochę kasy przyoszczędzić i nad czymś pomyśleć działkę kupić od czegoś trzeba zacząć

Opublikowano

Była mowa, że ktoś go sprowadził więc to pierwszy właściciel, później drugi i Ty byłeś trzecim więc nie przekręcam. Z tego co pamiętam to mówiłeś, że masz auto ponad pół roku, chyba że mi się pomyliło z kimś innym do kogo jeszcze dziś dzwoniłem w tym chwilę później. Spox.

Opublikowano

Też chciałem ale pana w jednym kole i jutro klejenie i zakładanie.

Ja myślałem o przyszłym tygodniu ale nie ma już na co czekać :good:

Opublikowano

A tak w ogóle to miło wiedzieć na forum, szkoda że dopiero jak sprzedajesz :gwizdanie: .

Opublikowano

A chce trochę kasy przyoszczędzić i nad czymś pomyśleć działkę kupić od czegoś trzeba zacząć

No to :good:

PS. cytować się musisz jeszcze nauczyć :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Nabyłem ją w grudniu prezent pod choinkę se zrobiłem :tongue4: Nawet niebyla na sprzedaz ale tak długo jeździłem do gościa aż w końcu ją dostałem...[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:47_________________________________________________No będzie trzeba sie nauczyć jak nie będzie kupca zostaje az tak mi nie zależy

Opublikowano

Bardzo podoba mi się ten kolorek który ładnie wygląda z tymi chromami. Ogólnie auto wygląda na zadbane dlatego o niego pytałem. Szkoda tylko że to nie AWX lub AVF bo byłbym zainteresowany.

Opublikowano

A chce trochę kasy przyoszczędzić i nad czymś pomyśleć działkę kupić od czegoś trzeba zacząć

No to :good:

PS. cytować się musisz jeszcze nauczyć :gwizdanie: :tongue4:

potrenuje i mu pójdzie :wink4:

No ja B6 nie ma anteny na dachu tako niedoróbka. :wink4:

no :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:50_________________________________________________

Pany mam płytkę DVD z wesela szwagra , jakim programem to nagrać ? "CloneDVD2" da radę ?

Sam se odpowiem :foch:

TAK : CloneDVD dał radę :good::wink4:

:thumbup:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja uciekam czesć wam wszystkiem

Opublikowano

Jak kupię coś sensownego to mam zamiar to zrobić na 165-170KM żeby to jechało a przy silniku 100KM to już grubsza robota.

Opublikowano

Jak kupię coś sensownego to mam zamiar to zrobić na 165-170KM żeby to jechało a przy silniku 100KM to już grubsza robota.

szatan nie kogut powiadasz :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:57_________________________________________________będziemy we trzech do Nałęża śmigać z H4mm3R'3m :naughty:

Opublikowano

Jak kupię coś sensownego to mam zamiar to zrobić na 165-170KM żeby to jechało a przy silniku 100KM to już grubsza robota.

szatan nie kogut powiadasz :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.