Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ze spritem to gorzka żołądkowa jest cycuś :slina::decayed:

:good: :good: :good:

ja za to uwielbiam gin z tonikiem i cytryną :kox:

tylko piję to jak soczek i konsekwencje były już tragiczne :kox:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ze spritem to gorzka żołądkowa jest cycuś :slina::decayed:

:good: :good: :good:

ja za to uwielbiam gin z tonikiem i cytryną :kox:

tylko piję to jak soczek i konsekwencje były już tragiczne :kox:

:polew: :polew: :polew:

to ja tak mam z gorzką ze spritem :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

dobry Andrzej :hi:

kurw Ci powiem ta fura Ci od zadku dopiero robota robi :kox: :kox: :kox: :kox:

aaaaaaa i coś mi się rzuciło w oczy alkantara? :P dobrze myślę? tylko dopiero jak pojechałeś to mi sie przypomniałeś że ostatnio jak furę widziałem to jeszcze miałeś materiałowe stołki :naughty:

Opublikowano

:hi:

Z roboty

Whisky ze spritem jest super o niebo lepsza niż z colą :cool1:

Opublikowano

:hi:

dobry Andrzej :hi:

kurw Ci powiem ta fura Ci od zadku dopiero robota robi :kox: :kox: :kox: :kox:

aaaaaaa i coś mi się rzuciło w oczy alkantara? :P dobrze myślę? tylko dopiero jak pojechałeś to mi sie przypomniałeś że ostatnio jak furę widziałem to jeszcze miałeś materiałowe stołki :naughty:

Seves tak to jest jak sie kolegi olewa :naughty: zawsze możesz wpaś na kawa :wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

taa .......... na kawusię do Świerklan to możnaby wskoczyć znowu kiedy :wink4: ,zrobimy tam mini spota :wink4:

Opublikowano

taa .......... na kawusię do Świerklan to możnaby wskoczyć znowu kiedy :wink4: ,zrobimy tam mini spota :wink4:

Zawsze mile widziany jesteś Arturoo :cool1: tylko szkoda że tak żadko wpadasz ;(
Opublikowano

robota niestety mnie czasowo ogranicza :confused4::wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:14_________________________________________________

Panowie to zakładamy wątek spoty Żorskie :naughty::decayed: Bo święta trójca to ściemniacze jakich mało :polew:

Zakładaj , jak najbardziej jestem ZA :good: :good: :good:

A zresztą już jest wątek , powodzenia :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ze spritem to gorzka żołądkowa z miętą jest cycuś :slina::decayed:

jeszcze lepsza

dziś połówka pęknie ale bez sprite :naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:17_________________________________________________Robert jakbyś miał czas to mógłbyś zerknąć dla mnie w Etke i podać mi numer węży wspomagania :?: :rolleyes:

Opublikowano

Robert jakbyś miał czas to mógłbyś zerknąć dla mnie w Etke i podać mi numer węży wspomagania :?: :rolleyes:

:hi:

Zaraz zajrzę :wink4:

Opublikowano

Żołądkowa jest paskuda :kox:

Opublikowano

Żołądkowa jest paskuda :kox:

młody jesteś nie znasz się ;p a piłes żoładkowa gorzka z mętą + sprite + cytryna :naughty: wchodzi .....
Opublikowano

A więc tak ( 4-cyl. diesel , [AVG] )

pompa - magiel :

8D1 422 893 AE

_________________________________________________

magiel - chłodnica płynu :

8D1 422 891 J

_________________________________________________

pompa - zbiorniczek płynu :

3B0 422 887

_________________________________________________

magiel - zbiorniczek płynu :

8D1 422 891 H

_________________________________________________

chłodnica płynu wspomagania - magiel ( dla samochodów z hakiem ) :

8D1 422 891 J

_________________________________________________

zbiorniczek - chłodnica płynu ( samochody z hakiem ) :

8D0 422 891 C

Opublikowano

Chce zrobic logo ale w formie jakiegos dobrego zdjecia ze spota z naszymi autkami, jedni juz maja auto wyciagniete z d :D w logo :D poprosze Hammera zeby cyknal cos fajnego jak sie ustawimy w czwartek :)

:mysli:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 19:01_________________________________________________

Żołądkowa jest paskuda :kox:

młody jesteś nie znasz się ;p a piłes żoładkowa gorzka z mętą + sprite + cytryna :naughty: wchodzi .....

Tylko w małych ilościach za słodkie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

mi czyta żąłądkowa jakoś nie wchodzi (mówie o kieliszkach bo w dringu wszystko idzie wypić :> )

a wracając do Ballantines to bije on na głowe w smaku czerwonego "wędrowniczka", co innego porównując go z czarnym :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 19:11_________________________________________________

A więc tak ( 4-cyl. diesel , [AVG] )

pompa - magiel :

8D1 422 893 AE

_________________________________________________

magiel - chłodnica płynu :

8D1 422 891 J

_________________________________________________

pompa - zbiorniczek płynu :

3B0 422 887

_________________________________________________

magiel - zbiorniczek płynu :

8D1 422 891 H

_________________________________________________

chłodnica płynu wspomagania - magiel ( dla samochodów z hakiem ) :

8D1 422 891 J

_________________________________________________

zbiorniczek - chłodnica płynu ( samochody z hakiem ) :

8D0 422 891 C

to tyle przewodów jest :blink: ja chyba tej chłodniczki nie mam bo mam auto bez haka więc dwa przewody odpadają :mysli:

Opublikowano

pomysl padl jak byla obraza majestatu ale jakos nie bylo kiedy zrealizowac i wczoraj za namowa Artura zalozylem watek no i widze ze sie rozkreca :)

:gwizdanie:

Ballantines to bije on na głowe w smaku czerwonego "wędrowniczka", co innego porównując go z czarnym :cool1:

Mowa :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.