Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arek :notworthy:

nie ma za co, miałobyć tego więcej :embarrassed:

i ja również :notworthy:

Po za tym co do walkera dobra promocja w biedronce za 0,7 39,99zł :good:

ja nie wiem jak kiedyś mogłem to pić :thumbdown: , na rynku są dużo lepsze whisky od tego

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry w dniu spota :tongue4::hi:

Arturo i jak furka? lepiej się zbiera?

Opublikowano

:hi:

ja na spocie będę obecny :decayed:

Opublikowano

A ja jeszcze nie wiem, bo do 17ej mam zajęcia, więc zanim dojade do Rybnika to połowa ludu się zwinie, bo im zimno będzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 10:57_________________________________________________

Po za tym co do walkera dobra promocja w biedronce za 0,7 39,99zł :good:

ja nie wiem jak kiedyś mogłem to pić :thumbdown: , na rynku są dużo lepsze whisky od tego

Ale chyba nie w tej cenie :cool1:

Opublikowano

kur fakt

trza się dziś ciepło ubrać a każdy kiery dojedzie spóźniony niech dzwoni kaj my som :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

ja nie wiem jak kiedyś mogłem to pić :thumbdown: , na rynku są dużo lepsze whisky od tego

nie opowiadaj :tongue4: jest to dobry trunek ,

jak każdy który potrafi człowieka sponiewierać :naughty::decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 11:44_________________________________________________

dobry w dniu spota :tongue4::hi:

Arturo i jak furka? lepiej się zbiera?

nie czyściłem wczoraj całości bo w domu byłem po 22 i padłem na pysk :wink4:

Opublikowano

ida do lasu :rolleyes:

:hi:

Opublikowano

ida do lasu :rolleyes:

:hi:

też się kiedyś pokłuciłem z rodzicami - nie przejmuj się - święta idą - na pewno pozwolą Ci wrócić

Opublikowano
:hi: potwierdzam obecność!
Opublikowano

ida do lasu :rolleyes:

:hi:

też się kiedyś pokłuciłem z rodzicami - nie przejmuj się - święta idą - na pewno pozwolą Ci wrócić

no co za gość :kox:

:decayed:

Miron jakby Cię Twoja wyciepła to jest duuużo miejsca - będziesz mile widziany :decayed:

:tongue4:

:hi:

Opublikowano

ida do lasu :rolleyes:

:hi:

też się kiedyś pokłuciłem z rodzicami - nie przejmuj się - święta idą - na pewno pozwolą Ci wrócić

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:bry::hi:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:10_________________________________________________

ida do lasu :rolleyes:

:hi:

Tylko się nie powieś czasem :gwizdanie: :cool1:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Po za tym co do walkera dobra promocja w biedronce za 0,7 39,99zł :good:

ja nie wiem jak kiedyś mogłem to pić :thumbdown: , na rynku są dużo lepsze whisky od tego

Ale chyba nie w tej cenie :cool1:

Ballantines w Lidlu 0,5l 29,90zł :tongue4: i bardziej mi smakuje

Opublikowano

ida do lasu :rolleyes:

:hi:

też się kiedyś pokłuciłem z rodzicami - nie przejmuj się - święta idą - na pewno pozwolą Ci wrócić

:polew:

Opublikowano

ida do lasu :rolleyes:

:hi:

Prawdziwków szukać :decayed:

:bry::hi:

Tylko się nie powieś czasem :gwizdanie: :cool1:

:decayed:

zero grzibów :P

za to my spotkali kółko łowieckie :polew: i mieli na pewno lisa upolowanego a szli w las strzelać dalij :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A ja jeszcze nie wiem, bo do 17ej mam zajęcia, więc zanim dojade do Rybnika to połowa ludu się zwinie, bo im zimno będzie :gwizdanie:

a w dodatku ciemno będzie i żarcie również nie jest planowane :gwizdanie:

H4mm3R te czyścidło do felg które od ciebie wziąłem :thumbdown:

Opublikowano

Arek odkupie ten środek ,weź na spota :wink4:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.