Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filtr mann powietrza wchodził ciasno :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wyciągnąłem go dzisiaj i na nowo na oleju założyłem uszczelkę odwadniacza na razie po rundzie do miasta po radio nic nie kapie :mysli:

Dziwne w ogóle , że kapał z tego miejsca :mysli:

Opublikowano

Arturoo a co to był(a) i gdzie się zmył(a)

Opublikowano

thx za namiar muszę jutro namierzyć u mnie IC i ochotnika z vagiem bo wolę się zabezpieczyć gdyby się błędy posypały :wink4: ,kiedyś po czyszczeniu ,skrzynia zwariowała i autko nie jechało :polew:

Nie przekręcaj stacyjki w poz. "ON" przy odpiętej wtyczce i nie powinno być błędów :wink4:

tego nie robiłem i były niestety tak i tak :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:24_________________________________________________

Arturoo a co to był(a) i gdzie się zmył(a)

w niedziele Ci opowiemy :wink4:

Opublikowano

Filtr mann powietrza wchodził ciasno :cool1:

U mnie też ( ale w miarę ) ... Knecht wg. mnie o wiele lepiej siedzi w obudowie filtra ( Knecht vs. Mann cena praktycznie taka sama , różnica 1-2 zł )

Opublikowano

Wyciągnąłem go dzisiaj i na nowo na oleju założyłem uszczelkę odwadniacza na razie po rundzie do miasta po radio nic nie kapie :mysli:

Dziwne w ogóle , że kapał z tego miejsca :mysli:

Przypuszczam że jakos sie tam ta uszczelka podwinęła, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy :tongue4:

Opublikowano

tego nie robiłem i były niestety tak i tak :gwizdanie:

dziwne , u mnie nie raz odpinałem wtyczkę LMM i nigdy żadnych błędów nie było

Opublikowano

Filtr mann powietrza wchodził ciasno :cool1:

U mnie też ( ale w miarę ) ... Knecht wg. mnie o wiele lepiej siedzi w obudowie filtra ( Knecht vs. Mann cena praktycznie taka sama , różnica 1-2 zł )

Do upawagena se kupia :evil:

Opublikowano

jak wrzucić gif'a do podpisu :gwizdanie: :embarrassed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:27_________________________________________________??

Opublikowano

Do upawagena se kupia :evil:

Są gusta i guściki ( a o nich nie dyskutujemy ) ... dla mnie Merc to kupa , dużo bardziej wolałbym Bawara :wink4:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:28_________________________________________________zmień na jpg :wink4:

Opublikowano

ale chodzi o to by to był gif :wink4:

Opublikowano

Do BMW trzeba przykoksić na siłowni kupić dres i ogolić się na łyso, za dużo wyrzeczeń :polew:

wrzuć na imageshack.us i później link chyba powinno działać :mysli:

Opublikowano

ale chodzi o to by to był gif :wink4:

A co za różnica jak go "przerobisz" na jpg ?

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:34_________________________________________________

Do BMW trzeba przykoksić na siłowni kupić dres i ogolić się na łyso, za dużo wyrzeczeń :polew:

Nosz to czysty Wiesław :naughty::decayed:

Opublikowano

Chyba mundur SS :decayed: , broń nie potrzebna bo już celownik jest :evil:

Opublikowano

Do BMW trzeba przykoksić na siłowni kupić dres i ogolić się na łyso, za dużo wyrzeczeń :polew:

wrzuć na imageshack.us i później link chyba powinno działać :mysli:

nie goli ,odpada :wink4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:35_________________________________________________

ale chodzi o to by to był gif :wink4:

A co za różnica jak go "przerobisz" na jpg ?

jak ?

Opublikowano

nie goli ,odpada :wink4:

imageshack nie "zassie" Ci gif'a :wink4:

Otwórz ten obrazek i daj zapisz jako >> tam będzie "nazwa" a pod tym jaki format , zmień gif na jpg :wink4:

Opublikowano

Kliknij na klawiaturze znaczek windowsa i L powinno zadzoałać :naughty:

Opublikowano

Animowany ten gif :?:

Opublikowano

Kliknij na klawiaturze znaczek windowsa i L powinno zadzoałać :naughty:

Taaaa :cool1:

Opublikowano

Animowany ten gif :?:

no raczej :wink4:

moment walczę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.