Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

i odrazu spadam :drunk:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolorek i Q znajome :wink4: .

Mi tam taki "mały" bagażnik styka i tak 99,9% wożę powietrze :decayed: .

no jak nie wozisz wózków itp to jak najbardziej

Ty tam i tak masz zawsze syf i mogiła :decayed:

Opublikowano

Kolorek i Q znajome :wink4: .

Mi tam taki "mały" bagażnik styka i tak 99,9% wożę powietrze :decayed: .

no jak nie wozisz wózków itp to jak najbardziej

Ty tam i tak masz zawsze syf i mogiła :decayed:

upiornie i mrocznie musi być :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

pisze się SYF

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

pisze się SYF

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Masz coś z oczami :gwizdanie:

Opublikowano

pisze się SYF

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

asz tak dupnego go nimom [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 20:54_________________________________________________

pisze się SYF

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Masz coś z oczami :gwizdanie:

dziwisz se TEN wiek
Opublikowano

następna 100-na strona :gwizdanie: :fool:

Opublikowano

następna 100-na strona :gwizdanie: :fool:

No i co? może Ci pogratulować mam i flaszke chcieć :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

za bardzo mu rentgen po oczach świeci :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba mu kroplówki z glukozą zabrali to teraz se ładuje z rentgena :polew: :polew: :polew: :polew:

Artur RTG w dużych ilościach szkodzi na forum mosz usz kilka takich przypadków hamer :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 21:01_________________________________________________

następna 100-na strona :gwizdanie: :fool:

No i co? może Ci pogratulować mam i flaszke chcieć :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

niekoniecznie, ty tam wiesz .... :>
Opublikowano

pisze się SYF

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Masz coś z oczami :gwizdanie:

nie :rolleyes::no:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 21:04_________________________________________________

pisze się SYF

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

asz tak dupnego go nimom

:gwizdanie: dawaj foty :decayed:

Opublikowano

za bardzo mu rentgen po oczach świeci :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba mu kroplówki z glukozą zabrali to teraz se ładuje z rentgena :polew: :polew: :polew: :polew:

Artur RTG w dużych ilościach szkodzi na forum mosz usz kilka takich przypadków hamer

jak już mądrujesz, to pisz poprawnie moja ksywa :cool1:

Opublikowano

graty Krzychu :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Nic prawo zakute Panowie, jutro egzamin mam nadzieje że pyknie :naughty::decayed:

Opublikowano

Nic prawo zakute Panowie, jutro egzamin mam nadzieje że pyknie :naughty::decayed:

pyknij se najpierw koleżanka :evil: to Ci pójdzie napewno :decayed: :decayed: :decayed::tongue4:
Opublikowano

A jade właśnie z koleżanką więc trzeba się gdzieś w lasku zatrzymać :decayed::banan1::boobs::sexinbed::dance:

Opublikowano

Nic prawo zakute Panowie, jutro egzamin mam nadzieje że pyknie :naughty::decayed:

powodzonka :wink4:

Nic prawo zakute Panowie, jutro egzamin mam nadzieje że pyknie :naughty::decayed:

pyknij se najpierw koleżanka :evil: to Ci pójdzie napewno :decayed: :decayed: :decayed::tongue4:

uuuuuuu ktoś tu pości ,czy jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nic prawo zakute Panowie, jutro egzamin mam nadzieje że pyknie :naughty::decayed:

pyknij se najpierw koleżanka :evil: to Ci pójdzie napewno :decayed: :decayed: :decayed::tongue4:

uuuuuuu ktoś tu pości ,czy jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ty też bijesz niemca po kasku :decayed:

Opublikowano

hasło :polew:

Opublikowano

Chyba Polerka kasku :P

Ja to mówią Ch*** ręką nie oszukasz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.