Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale takich do jedzenia Wieśku... :decayed:

Zapomniałem o Twoim żołądku :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale takich do jedzenia Wieśku... :decayed:

Zapomniałem o Twoim żołądku :naughty:

:decayed:

haa...i audi i polo ma SZO 52.. :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:38_________________________________________________i nie było żadnego wybierania, przebierania itd. po prostu losowo :gwizdanie:

Opublikowano

Ty to masz szczęście :wink4:

Opublikowano

haa...i audi i polo ma SZO 52.. :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:38_________________________________________________i nie było żadnego wybierania, przebierania itd. po prostu losowo :gwizdanie:

A nie czasem 53 :gwizdanie:

http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-C21659551.html

:decayed::polew: :polew:

Opublikowano

haa...i audi i polo ma SZO 52.. :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:38_________________________________________________i nie było żadnego wybierania, przebierania itd. po prostu losowo :gwizdanie:

A nie czasem 53 :gwizdanie:

http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-C21659551.html

:decayed::polew: :polew:

:sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Arek ile masz tego G12[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 18:51_________________________________________________Idę się zbierać do roboty :kwasny:

Opublikowano

Jade zaraz stabilizatory z rs'ki wrzucic :kox: ,a potem jak bedzie czas to i katy wywale :wink4:.

Grubo widzę, masz gdziesz garaż w jastrzębiu czy do mechanika samochodzik?

u kolegi na warsztacie w Jasienicy były zmieniane

polecam każdemu ,teraz to się to w końcu trzyma :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 19:15_________________________________________________

haa...i audi i polo ma SZO 52.. :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:38_________________________________________________i nie było żadnego wybierania, przebierania itd. po prostu losowo :gwizdanie:

A nie czasem 53 :gwizdanie:

http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-C21659551.html

:decayed::polew: :polew:

kurna ma taki wlot :kox: ,że termostat ma pewnie problem by silnik zagrzać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Arek ile masz tego G12

może z 2 litry

Opublikowano

Ten to zrobił polerka :blink:

ogień :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Zgadzam się a cóż to za światła?

Opublikowano

B7 przecież ma inne światła z przodu.

Opublikowano

B7 przecież ma inne światła z przodu.

No niema, bo to jakaś kupa w tej B7

Opublikowano

Czy ja wiem czy kupa, ciekawie wyglądają tylko ciekawe jak to wygląda na zywo

Opublikowano

Czy ja wiem czy kupa, ciekawie wyglądają tylko ciekawe jak to wygląda na zywo

Młody jesteś i cię kręci wszystko co się świeci :tongue4: poczytaj jak szybko się te ledy przepalaja. Niema jak to ori bix :good:

Opublikowano

Akurat to wiem że się przepalają ale do odważnych świat należy :D Lepsze to niż hidy :decayed:

Opublikowano

Czy ja wiem czy kupa, ciekawie wyglądają tylko ciekawe jak to wygląda na zywo

Młody jesteś i cię kręci wszystko co się świeci :tongue4: poczytaj jak szybko się te ledy przepalaja. Niema jak to ori bix :good:

stary wieprzek się odezwoł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lepsze to niż hidy :decayed:

ja yhy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.