Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Spox, pytałem z ciekawości :wink4: . Nie mieszkam w samym SWD, kombinowałem tylko co Wam takiego zrobili :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox, pytałem z ciekawości :wink4: . Nie mieszkam w samym SWD, kombinowałem tylko co Wam takiego zrobili :naughty: .

Nic, jeżdżą tylko jak posrani :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 19:50_________________________________________________Raz w Bielsku widziałem jak babka na SJZ cofała na rondo w centrum, bo nie w tą uliczkę skręciła co chciała :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to taki żarcik jest...

tak ktoś kiedyś gdzieś komuś zażartowałi tak zostało.. Ale nie powiem że z górki.. Po prostu żart- dla mnie żart :wink4:

z drugiej str coś w tym jest bo jak lecę sobie np A4 która ma 3pasy i widzę autko mknące środkowym pasem ze może w porywach 120 to często okazuje się... SWD :gwizdanie: a i inne przypadki wyróżniających się swd się zdarzają tylko żeby nie było zauważam że jest lepiej niż było :P

Ja znam taki wierszyk : Wole by moja żona robiła na drodze w Jałcie niż mieć tablice SWD na swoim aucie :polew: Oczywiście żarcik bez obrażania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole by moja żona robiła na drodze w Jałcie niż mieć tablice SWD na swoim aucie

a ja to znam ale z SJZ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jakaś tania kopia to jest oryginał

jeszcze znam" lepiej siostrę mieć w burdelu niż auto na sbl-u" :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu ale hasełka :tongue4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:19_________________________________________________Normalnie chyba padnę

http://www.auto-swiat.pl/1-alfa-wyzywa-audi-pojedynek

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Alfa :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wiesiu powiem Panu że nowe alfy są naprawdę wypaśne, i jak miałbym się zastanowić czy kupić stare używane a4 b8 czy nową alfe kupiłbym alfe, to nie te samochody co kiedyś. Polecam się kiedyś przejechać jak będzie okazja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wiesiu powiem Panu że nowe alfy są naprawdę wypaśne, i jak miałbym się zastanowić czy kupić stare używane a4 b8 czy nową alfe kupiłbym alfe, to nie te samochody co kiedyś. Polecam się kiedyś przejechać jak będzie okazja :naughty:

Alfy są ładne mają fajny design masz rację ale tylko ładne i na tym koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wiesiu powiem Panu że nowe alfy są naprawdę wypaśne, i jak miałbym się zastanowić czy kupić stare używane a4 b8 czy nową alfe kupiłbym alfe, to nie te samochody co kiedyś. Polecam się kiedyś przejechać jak będzie okazja :naughty:

Alfy są ładne mają fajny design masz rację ale tylko ładne i na tym koniec.

No tak chociaż powiem Panu że ciężko powiedzieć czy nowe audi też są tak mało awaryjne. Wiem jedno żadnego nowszego audi niż to co stoi u mnie w garażu (a6 c6) nie będzie bo nie ukrywam że to nie jest już ta niezniszczalna a6 co była kiedyś. A boje się pomyśleć jak będzie się sprawowała ta nowa za 2-3 lata. Kiedyś audi było całe w ocynku teraz są tylko fragmenty... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z nowymi autami, nafaszerowane elektroniką i robione jak najmniejszym kosztem. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wiesiu powiem Panu że nowe alfy są naprawdę wypaśne, i jak miałbym się zastanowić czy kupić stare używane a4 b8 czy nową alfe kupiłbym alfe, to nie te samochody co kiedyś. Polecam się kiedyś przejechać jak będzie okazja :naughty:

Alfy są ładne mają fajny design masz rację ale tylko ładne i na tym koniec.

No tak chociaż powiem Panu że ciężko powiedzieć czy nowe audi też są tak mało awaryjne. Wiem jedno żadnego nowszego audi niż to co stoi u mnie w garażu (a6 c6) nie będzie bo nie ukrywam że to nie jest już ta niezniszczalna a6 co była kiedyś. A boje się pomyśleć jak będzie się sprawowała ta nowa za 2-3 lata. Kiedyś audi było całe w ocynku teraz są tylko fragmenty... :wallbash:

z tego co ostatnio słyszałem na tvn turbo - testowali nową a6 - cała poza dachem jest z alu :naughty:

koleś śmiał się że antenke cb na magnes to tylko na dach nigdzie indziej się nie da przyczepić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ostatnio słyszałem na tvn turbo - testowali nową a6 - cała poza dachem jest z alu :naughty:

koleś śmiał się że antenke cb na magnes to tylko na dach nigdzie indziej się nie da przyczepić :decayed

Dokładnie tak jak piszesz mówił. :naughty:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:27_________________________________________________Ja chyba teraz uderzę w takie cóś

http://otomoto.pl/honda-civic-1-8i-salon-polska-inchcape-m-C21904103.html

albo takie cóś

http://otomoto.pl/mitsubishi-lancer-invite-1-8-mivtec-C21802767.html

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden plus nie bedzie już samochodów robionych z przystanków. I chyba szpachla do aluminium się czepiać nie będzie :decayed:

EDIT: Lancer ta Honda jest paskudna :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden plus nie bedzie już samochodów robionych z przystanków. I chyba szpachla do aluminium się czepiać nie będzie :decayed:

EDIT: Lancer ta Honda jest paskudna :no:

Polak potrafi :decayed::wink4:

Honda lepiej wygląda ale jest składana w europie a ja chcę japońca, a żona OOOO. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ostatnio słyszałem na tvn turbo - testowali nową a6 - cała poza dachem jest z alu :naughty:

koleś śmiał się że antenke cb na magnes to tylko na dach nigdzie indziej się nie da przyczepić :decayed

Dokładnie tak jak piszesz mówił. :naughty:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:27_________________________________________________Ja chyba teraz uderzę w takie cóś

http://otomoto.pl/honda-civic-1-8i-salon-polska-inchcape-m-C21904103.html

albo takie cóś

http://otomoto.pl/mitsubishi-lancer-invite-1-8-mivtec-C21802767.html

:gwizdanie:

:shocked:

takie ceny takich młodych aut :blink: 2009 za 40tys :shocked:

ojjj chyba się zaczytałem w ogłoszeniach audi :decayed: tylko audi i audi i audi a tam to ceny są całkiem inne :tongue4:

lancer wiadomo.. ale honda też nie brzydka.. co innego city :wallbash: ale ta civic mi się nawet podoba :wink4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:36_________________________________________________

Jest jeden plus nie bedzie już samochodów robionych z przystanków. I chyba szpachla do aluminium się czepiać nie będzie :decayed:

EDIT: Lancer ta Honda jest paskudna :no:

Polak potrafi :decayed::wink4:

Honda lepiej wygląda ale jest składana w europie a ja chcę japońca, a żona OOOO. :gwizdanie:

Wiesiek przecież taka żona.. taka żona to Skarb prawdziwy :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:38_________________________________________________

Kuna dzwoniłeś do gościa od BEXa niebieskiego? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek przecież taka żona.. taka żona to Skarb prawdziwy :decayed

No no :przebiegly:

hehe :tongue4:

zbieram się spać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves jeden gościu pojechał go oglądać bo widnieje temat na zakup kontrolowany, podobno coś z tyłem robione. Czekam aż powie co obejrzał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...