Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

to musi być prawdziwa miłość :gwizdanie:

:decayed:

:wink4:

Kupiłeś auto ,które się trafiło ,czy takie jakiego szukałeś ?

No to masz tak jak ja :wink4::decayed:.

no mnie nie stać na nowe auto a jak stać to nie na takie jakim bym chciał jeździć :kox: i faktycznie szukam zawsze autka lepiej wyposażonego bo za dużo kosztuje rezanie wyposażenia :rolleyes: a lubie mieć po prostu wypas :embarrassed:

ale staram się złapać taniej w dobrym stanie (nie szukam ideałów bo i w ideał nie wejdziesz i tak czy tak ideał może klęknąć :P ) ale szukam raczej samochodów które mają opinię trwalszych :P tzn poważnie teraz piszę - sugeruję się opinia znajomych i mechaników i np od zawsze odrzucałem przez to zakup 2.5TDI bo miały opinię felernych :(

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 10:27_________________________________________________

jedyne sedany w A4 ,które są śliczne :oklaski:

masz benzynę w gazie i do tego jeżdżącą :naughty::kox:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________sam bym się zamienił na takie autko , znaleźć dobrą taką sztukę to jak znaleźć dobrego avf'a w Q

:shocked:

chodzi Ci o kolor? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 22:46_________________________________________________

Czy tylko mi się podoba ta felga :decayed::naughty:

no to Calibra czy felga :?: zdecyduj się

a mi się calibra zawsze podobała... jako samochód :decayed:

i dalej ta bryła baaaardzo mi się podoba.. dla mnie piękny jest :cool1: tylko fakt faktem nie chcę mieć takiego auta bo to wiocha :polew:

to tak samo jak np z bmw... podobają mi się "3" "5" "6" :kox: i np "3" coupe śliczna.. tylko no właśnie tylko nie chcę mieć takiego autka :embarrassed:

poza tym wiadomo od kiedy mam Asztyry nie zmieniam na nic innego bo mi pasuje idealnie :giveheart: i z zewnątrz i w środku.. a opel i bmw np E46 nie pasują mi już wewnątrz :tongue4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 12:10_________________________________________________

... gorzej niż w SWD. :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew::good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

PS

no normalnie yno jo sie sam rozpisuja :evil:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opli to insignia jest ciekawa, może ma plastiki ale coś innego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opli to insignia jest ciekawa, może ma plastiki ale coś innego :naughty:

I tylną wycieraczkę jak w kombajnie :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 12:27_________________________________________________seves auto gotowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opli to insignia jest ciekawa, może ma plastiki ale coś innego :naughty:

:good:

od kiedy mam ałdi to mi w każdym inny coś nie pasi :P

insignia jest piękna... ale uśmiecham się jadąc za tym autem i widzę jak rury wydechowe idą środkiem pod podłogą.. taki niedosyt.. :P

a w a4 to tak ładnie wydechy w podłodze mamy pochowane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I weź się tu takiego o coś zapytej :facepalm:

chyba Cie olewo :tongue4:

Rozpisywać się umie, ale z czytaniem u niego ciężko :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opli to insignia jest ciekawa, może ma plastiki ale coś innego :naughty:

I tylną wycieraczkę jak w kombajnie :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 12:27_________________________________________________seves auto gotowe?

I weź się tu takiego o coś zapytej :facepalm:

I weź się tu takiego o coś zapytej :facepalm:

chyba Cie olewo :tongue4:

I weź się tu takiego o coś zapytej :facepalm:

chyba Cie olewo :tongue4:

Rozpisywać się umie, ale z czytaniem u niego ciężko :decayed: :decayed:

:decayed:

wszystko poczytane :decayed:

ja gotowe ale kurde teraz mom zapierd :embarrassed:

do środy cały dzień zajęty kur na wieczor wracom po 22 du dom dopiero :confused4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 15:00_________________________________________________leca byda za chwila :rolleyes:

a kurde tak se klimom tego bexa b6 fajnie jakby był tu blisko jakiś brat bliźniak (dużo lepszy bliźniak) mojej :tongue4:

za***ista jest delikatnie bych yno pomalowoł cało dokładka tylnego zderzaka na czorno.. "na S4" bo w kolorze mi się nie podobają a tak nooooo miód zajebisto :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to taki żarcik jest...

tak ktoś kiedyś gdzieś komuś zażartowałi tak zostało.. Ale nie powiem że z górki.. Po prostu żart- dla mnie żart :wink4:

z drugiej str coś w tym jest bo jak lecę sobie np A4 która ma 3pasy i widzę autko mknące środkowym pasem ze może w porywach 120 to często okazuje się... SWD :gwizdanie: a i inne przypadki wyróżniających się swd się zdarzają tylko żeby nie było zauważam że jest lepiej niż było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Co Wy macie tak z górki na SWD?

To nie tyczy się Ciebie i wszystkich z SWD :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:18_________________________________________________Za chwilę do roboty :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...