Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... gorzej niż w SWD. :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew::good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

to musi być prawdziwa miłość :gwizdanie:

:decayed:

:wink4:

Kupiłeś auto ,które się trafiło ,czy takie jakiego szukałeś ?

No to masz tak jak ja :wink4::decayed:.

no mnie nie stać na nowe auto a jak stać to nie na takie jakim bym chciał jeździć :kox: i faktycznie szukam zawsze autka lepiej wyposażonego bo za dużo kosztuje rezanie wyposażenia :rolleyes: a lubie mieć po prostu wypas :embarrassed:

ale staram się złapać taniej w dobrym stanie (nie szukam ideałów bo i w ideał nie wejdziesz i tak czy tak ideał może klęknąć :P ) ale szukam raczej samochodów które mają opinię trwalszych :P tzn poważnie teraz piszę - sugeruję się opinia znajomych i mechaników i np od zawsze odrzucałem przez to zakup 2.5TDI bo miały opinię felernych :(

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 10:27_________________________________________________

jedyne sedany w A4 ,które są śliczne :oklaski:

masz benzynę w gazie i do tego jeżdżącą :naughty::kox:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________sam bym się zamienił na takie autko , znaleźć dobrą taką sztukę to jak znaleźć dobrego avf'a w Q

:shocked:

chodzi Ci o kolor? :tongue4:

Opublikowano

dobry z rana :hi:

Opublikowano

:hi:

Pospane po szychcie :wink4:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 22:46_________________________________________________

Czy tylko mi się podoba ta felga :decayed::naughty:

no to Calibra czy felga :?: zdecyduj się

a mi się calibra zawsze podobała... jako samochód :decayed:

i dalej ta bryła baaaardzo mi się podoba.. dla mnie piękny jest :cool1: tylko fakt faktem nie chcę mieć takiego auta bo to wiocha :polew:

to tak samo jak np z bmw... podobają mi się "3" "5" "6" :kox: i np "3" coupe śliczna.. tylko no właśnie tylko nie chcę mieć takiego autka :embarrassed:

poza tym wiadomo od kiedy mam Asztyry nie zmieniam na nic innego bo mi pasuje idealnie :giveheart: i z zewnątrz i w środku.. a opel i bmw np E46 nie pasują mi już wewnątrz :tongue4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 12:10_________________________________________________

... gorzej niż w SWD. :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew::good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

PS

no normalnie yno jo sie sam rozpisuja :evil:

:tongue4:

Opublikowano

Z opli to insignia jest ciekawa, może ma plastiki ale coś innego :naughty:

Opublikowano

Z opli to insignia jest ciekawa, może ma plastiki ale coś innego :naughty:

I tylną wycieraczkę jak w kombajnie :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 12:27_________________________________________________seves auto gotowe?

Opublikowano

Z opli to insignia jest ciekawa, może ma plastiki ale coś innego :naughty:

:good:

od kiedy mam ałdi to mi w każdym inny coś nie pasi :P

insignia jest piękna... ale uśmiecham się jadąc za tym autem i widzę jak rury wydechowe idą środkiem pod podłogą.. taki niedosyt.. :P

a w a4 to tak ładnie wydechy w podłodze mamy pochowane :gwizdanie:

Opublikowano

I weź się tu takiego o coś zapytej :facepalm:

chyba Cie olewo :tongue4:
Opublikowano

I weź się tu takiego o coś zapytej :facepalm:

chyba Cie olewo :tongue4:

Rozpisywać się umie, ale z czytaniem u niego ciężko :decayed: :decayed:

Opublikowano

Z opli to insignia jest ciekawa, może ma plastiki ale coś innego :naughty:

I tylną wycieraczkę jak w kombajnie :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 12:27_________________________________________________seves auto gotowe?

I weź się tu takiego o coś zapytej :facepalm:

I weź się tu takiego o coś zapytej :facepalm:

chyba Cie olewo :tongue4:

I weź się tu takiego o coś zapytej :facepalm:

chyba Cie olewo :tongue4:

Rozpisywać się umie, ale z czytaniem u niego ciężko :decayed: :decayed:

:decayed:

wszystko poczytane :decayed:

ja gotowe ale kurde teraz mom zapierd :embarrassed:

do środy cały dzień zajęty kur na wieczor wracom po 22 du dom dopiero :confused4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 15:00_________________________________________________leca byda za chwila :rolleyes:

a kurde tak se klimom tego bexa b6 fajnie jakby był tu blisko jakiś brat bliźniak (dużo lepszy bliźniak) mojej :tongue4:

za***ista jest delikatnie bych yno pomalowoł cało dokładka tylnego zderzaka na czorno.. "na S4" bo w kolorze mi się nie podobają a tak nooooo miód zajebisto :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Co Wy macie tak z górki na SWD?

Opublikowano

oj to taki żarcik jest...

tak ktoś kiedyś gdzieś komuś zażartowałi tak zostało.. Ale nie powiem że z górki.. Po prostu żart- dla mnie żart :wink4:

z drugiej str coś w tym jest bo jak lecę sobie np A4 która ma 3pasy i widzę autko mknące środkowym pasem ze może w porywach 120 to często okazuje się... SWD :gwizdanie: a i inne przypadki wyróżniających się swd się zdarzają tylko żeby nie było zauważam że jest lepiej niż było :P

Opublikowano

:hi:

Co Wy macie tak z górki na SWD?

To nie tyczy się Ciebie i wszystkich z SWD :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:18_________________________________________________Za chwilę do roboty :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.