Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uff...wreście :rolleyes:

... ja aż trzy auta umyłem, poodkurzałem i powycierałem po myciu :zemdlal:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:02_________________________________________________1. mojego "czarnego popierdalacza" i włożyłem już przy okazji "guminioki" do auta :sick3:

2. szwagra Polóweczkę :naughty:

3. i teściowej huinday'a accenta :kox:

Czyli możemy się domyślać że przewody hamulcowe obcięte :polew:

:bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: nie waż się złego słowa o Niej mowic...zlota kobieta :wink4: , w przeciwienstwie do tescia :disgust:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No no podziwiam, rzadko kiedy można teściową pochwalić :gwizdanie: Teściowa na sto-dwa :)

Opublikowano

nom :decayed:

muszę powiedzieć że ''ona'' się udała :wink4:

Dawid...masz zarąbisty opis :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:44_________________________________________________no nic no...zbieram się na urodziny :drunk:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:48_________________________________________________

:hi: dozobaczyska ludziska :hi:

Opublikowano

:hi:

Akurat jestem po kolędzie :cwaniak1:

i można teraz :drunk:

Opublikowano

nie waż się złego słowa o Niej mowic...zlota kobieta :wink4: , w przeciwienstwie do tescia :disgust:

Jeszcze ją teść przekręci, wiem coś o tym i wtedy dopiero będzie czad :wallbash:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 16:21_________________________________________________Spadam na imprezkę :gwizdanie:

Opublikowano

Real : Barca

1 : 1 ( do przerwy ) :naughty:

:decayed:

2 : 2 będzie

Mecz "na najwyższym poziomie" :good::good::good:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________

iiiii ...

1 : 2

:good: :good: :good::banan: :banan: :banan:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:11_________________________________________________2 : 2 będzie

Choć mam nadzieję , że 2 : 3 :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:13_________________________________________________

FCB FCB FCB FCB FCB FCB FCB :naughty::decayed:

Badboy , Badboy :naughty: :gwizdanie:

:evil::evil::evil:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:15_________________________________________________Kaj je tyn BADBOY ... Kaj je tyn BADBOY ... :gwizdanie: :naughty::decayed:

:evil: :evil: :evil:

Godosz farsa ... ale jebią wszystkim , coś w tym jest ... jakby to była farsa :cool1: :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

Już normalnie nie moge oglądać tych partaczy... :wallbash:

Opublikowano

Już normalnie nie moge oglądać tych partaczy... :wallbash:

Jesteś za Realem :gwizdanie: :cool1::decayed:

Opublikowano

FCB FCB FCB FCB FCB :naughty: :gwizdanie: :cool1::notworthy::notworthy::good:

Opublikowano

po ptokach ;( :wallbash:

Opublikowano

po ptokach ;( :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

Real : Barca

1 : 1 ( do przerwy ) :naughty:

:decayed:

2 : 2 będzie

Mecz "na najwyższym poziomie" :good::good::good:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________

iiiii ...

1 : 2

:good: :good: :good::banan: :banan: :banan:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:11_________________________________________________2 : 2 będzie

Choć mam nadzieję , że 2 : 3 :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:13_________________________________________________

FCB FCB FCB FCB FCB FCB FCB :naughty::decayed:

Badboy , Badboy :naughty: :gwizdanie:

:evil::evil::evil:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:15_________________________________________________Kaj je tyn BADBOY ... Kaj je tyn BADBOY ... :gwizdanie: :naughty::decayed:

:evil: :evil: :evil:

Godosz farsa ... ale jebią wszystkim , coś w tym jest ... jakby to była farsa :cool1: :gwizdanie: :evil:

goń się farselończyku :tongue4::cool1::decayed:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 00:04_________________________________________________tą piz*eczkę ronaldową bym po 10 minutach wyprosił z boiska :wallbash:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 00:05_________________________________________________koledzy od robercika

307640_168903649865009_148970755191632_313612_1367658321_n.jpg

Opublikowano

tą piz*eczkę ronaldową bym po 10 minutach wyprosił z boiska :wallbash:

Jo by go w ogóle już nie puścił :cool1: ( wielki gwiazdor ) :polew: :polew: :polew::thumbdown:

goń się farselończyku :tongue4::cool1::decayed:

:> :> :>

:ssij::guma:

:decayed:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 00:08_________________________________________________FCB FCB FCB :cool1: :gwizdanie:

:rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

Beret kibole :gwizdanie:

Opublikowano

dobry :hi:

trza się jakoś ciepło oblyc? kaj bydymy masować :naughty:

Kur.wa ale giejnią zalatuje :gwizdanie: masować sie będa :wallbash::sick3:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed:

Ty też to lubisz suko :naughty: :naughty: :decayed:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Qrczin...jeszcze nie doszłem do tego auta, ale mam motywację a raczej jej brak :polew:

to mi przypomino słynne powiedzenie Wałęsy :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 10:06_________________________________________________

uff...wreście :rolleyes:

... ja aż trzy auta umyłem, poodkurzałem i powycierałem po myciu :zemdlal:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:02_________________________________________________1. mojego "czarnego popierdalacza" i włożyłem już przy okazji "guminioki" do auta :sick3:

2. szwagra Polóweczkę :naughty:

3. i teściowej huinday'a accenta :kox:

kurde Grześ jo nic nie godom ale to brzmi jak bajka...

bajka o Kopciuszku :polew: :polew: :polew: :polew:

no chyba że uwielbiosz myć kożde auto to co innego :tongue4:

Czyli możemy się domyślać że przewody hamulcowe obcięte :polew:

:bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: nie waż się złego słowa o Niej mowic...zlota kobieta :wink4: , w przeciwienstwie do tescia :disgust:

no to się chwali :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Kuna faktycznie opis mosz przekozacki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.