Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żadnych 2,5 TDI :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuna jest jeszcze jedna ważna rzecz 2.5 zawsze będzie miało bogatsze wyposażenie podstawowe :wink4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 16:56_________________________________________________

Żadnych 2,5 TDI :cool1:

ile rocznie jeździsz ?

Opublikowano

Arturo wbrew pozorom im więcej jeździ tym bardziej powinien skłonić się w kierunku 1.9 :gwizdanie:

a i wbrew kolejnym pozorom były całkiem ładnie fabrycznie wyposażane b6ki z 1.9 130 ale trzeba szukać sprawdzać szukać sprawdzać szukać sprawdzać i liczyc się że trzeba bedzie wydać więcej niż za 2.5 :wink4:

A praktycznie.. Kuna jeśli nie jeździsz sporo to benzyna jest ok :P a jeśli bardzo dużo to jest jeszcze gaz (z którym sam się zmagam od kilku lat i przegrywam :P zmagam znaczy że myślę nad założeniem :polew: :polew: :polew: :polew: )

Opublikowano

Wiesz co u mnie w garażu stoi już a6 c6 3.0tdi. Mój benzyniak na pewno zostanie, ale szukam dobrego samochodu najlepiej diesla żeby poruszać się po mieście i okolicach. Podoba mi się 1.8T ale jak zamontuje LPG to na krótkich odcinkach i tak na benzynie będę śmigał, a 1.9TDI będzie ekonomiczniejsze niech spali mi nawet 8,5l. Co do jazd będę teraz robił 30-40tys rocznie (do roboty mam daleko + studia)

Opublikowano

Wiesz co u mnie w garażu stoi już a6 c6 3.0tdi. Mój benzyniak na pewno zostanie, ale szukam dobrego samochodu najlepiej diesla żeby poruszać się po mieście i okolicach. Podoba mi się 1.8T ale jak zamontuje LPG to na krótkich odcinkach i tak na benzynie będę śmigał, a 1.9TDI będzie ekonomiczniejsze niech spali mi nawet 8,5l. Co do jazd będę teraz robił 30-40tys rocznie (do roboty mam daleko + studia)

o żesz ku :shocked:

:slina:

no to nieźle się wygłupiłem :gwizdanie:

w takim razie.. w takim razie kup se co chcesz :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jeszcze raz powiem żadne 2,5.

Opublikowano

Jeszcze raz powiem żadne 2,5.

Artura chyba nie przekonamy :naughty:

to musi być prawdziwa miłość :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Jeszcze raz powiem żadne 2,5.

Artura chyba nie przekonamy :naughty:

to musi być prawdziwa miłość :gwizdanie:

:decayed:

Jak by Cię miłość tyle wykosztowała to nawet maluch był by ładny :confused4:

Opublikowano

Artura chyba nie przekonamy :naughty:

to musi być prawdziwa miłość :gwizdanie:

:decayed:

:wink4:

Kupiłeś auto ,które się trafiło ,czy takie jakiego szukałeś ?

No to masz tak jak ja :wink4::decayed:.

Opublikowano

Jeszcze raz powiem żadne 2,5.

Nikt Cię nie zmusza do kupna :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcze raz powiem żadne 2,5.

Artura chyba nie przekonamy :naughty:

to musi być prawdziwa miłość :gwizdanie:

:decayed:

Jak by Cię miłość tyle wykosztowała to nawet maluch był by ładny :confused4:

Wiesiu sam wiesz ,że koszty były spowodowane przez nieudolność mechanika ,a to jest temat na inną flaszkę :wink4:.

Lawina się posypała przez jednego majstra ![br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 18:13_________________________________________________

Arturo wbrew pozorom im więcej jeździ tym bardziej powinien skłonić się w kierunku 1.9 :gwizdanie:

a i wbrew kolejnym pozorom były całkiem ładnie fabrycznie wyposażane b6ki z 1.9 130 ale trzeba szukać sprawdzać szukać sprawdzać szukać sprawdzać i liczyc się że trzeba bedzie wydać więcej niż za 2.5 :wink4:

wytłuszczone to prawda niestety gorzka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pany nie ma kto w domu płynu do wspomagania , ale tylko i wyłącznie ORI G 004 000 , potrzebował bym dolać dosłownie 50 ml , nie chcę przez to całego litra kupować

ja mam

Opublikowano

Ale takie 2.5tdi jak ma arturoo lub arek łyknąłbym. Ten kolor :slina::slina: :slina:

Zawsze marzyło mi się s4 2.7bitrbo w tym kolorze

Opublikowano

Ale takie 2.5tdi jak ma arturoo lub arek łyknąłbym. Ten kolor :slina: :slina: :slina:

Zawsze marzyło mi się s4 2.7bitrbo w tym kolorze

rozumiem ,że bardziej Ci chodziło o kolorek niż akn'a :decayed:

Opublikowano

Tak :D Chodzi mi o model b5 i kolor :decayed:

Opublikowano

tak mi trochę dziwne to było :polew: dlatego się upewniałem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ale takie 2.5tdi jak ma arturoo lub arek łyknąłbym. Ten kolor :slina::slina: :slina:

wal oferte na PW i może się dogadamy :gwizdanie: i tak chce sprzedać na wiosnę więc......

Opublikowano

jedyne sedany w A4 ,które są śliczne :oklaski:

masz benzynę w gazie i do tego jeżdżącą :naughty::kox:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________sam bym się zamienił na takie autko , znaleźć dobrą taką sztukę to jak znaleźć dobrego avf'a w Q

Opublikowano

Kozacka zadzwonie jutro o nią ile takie coś gazu połknie 14l i ile 2-3l benzyny? Chodzi mi głównie o miasto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.