Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pisz do seves'a :good: ma takiego bex'a tylko bez Q

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wolał bym dopłacić za 1,9 niż potem dołożyć wartość zakupu na remont ;(

Dokładnie , poza tym wolałbym już golasa 1.9 TDI ale w dobrym stanie techn. niż 2.5 z problemami ( a o te nietrudno w tych silnikach )

Opublikowano

oj tam oj tam

Opublikowano

oj tam oj tam

Napisała to osoba która miała by dwie a4 :decayed:

Opublikowano

:hi:

Pany nie ma kto w domu płynu do wspomagania , ale tylko i wyłącznie ORI G 004 000 , potrzebował bym dolać dosłownie 50 ml , nie chcę przez to całego litra kupować

ja mam

THX Arek :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ale już z Hammerem się dogadałem :wink4:

Opublikowano

jakby moje stało pod blokiem i w roku robiło 10-15k to dalej by jeździło bezawaryjnie :wink4:

mam sąsiada,który ma taki motorek w A6 i on w zeszłym roku najebał 7k i mówił mi ,że tylko olej wymieniał i nic więcej ,a moje to się dziwi ,że ciągle u mechaników stoi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiu sam wiesz ,że koszty były spowodowane przez nieudolność mechanika ,a to jest temat na inną flaszkę :wink4:.

Lawina się posypała przez jednego majstra

Artur przez majstra , ok , ale takich majstrów co znają się na tych silnikach można na jednej ręce policzyć , wiec po co później kombinować , czy gość się zna , zrobi to dobrze czy jeszcze bardziej spieprzy ... 1.9 TDI to nawet "przedszkolaki" znają , poza tym tam nie ma nic do spierdzielenia ( no chyba , że będzie to naprawdę jakiś partacz ) :naughty::wink4:

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 20:56_________________________________________________

jakby moje stało pod blokiem i w roku robiło 10-15k to dalej by jeździło bezawaryjnie :wink4:

To nie jest wyznacznikiem , gorzej ma silnik który jest odpalany rzadko i za chwilę znów jest gaszony ( po krótkiej trasie ) niż silnik który ciągle sobie gada :wink4:

Opublikowano

a jednak bym polemizował :wink4: ,

spadam do domku :hi:

Opublikowano

I niech mi ktoś powie że calibra to wiocha :slina: :slina: :slina: :slina: ;(

184202_113120802097296_100001981315286_111497_3256650_n.jpg

Opublikowano

I niech mi ktoś powie że calibra to wiocha :slina: :slina: :slina: :slina: ;(

184202_113120802097296_100001981315286_111497_3256650_n.jpg

Baa nawet MEGA WIOCHA :cool1:

Opublikowano

I niech mi ktoś powie że calibra to wiocha :slina: :slina: :slina: :slina: ;(

184202_113120802097296_100001981315286_111497_3256650_n.jpg

Teraz przegiąłeś :sick3:

Opublikowano

Czy tylko mi się podoba ta felga :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

:polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 22:46_________________________________________________

Czy tylko mi się podoba ta felga :decayed::naughty:

no to Calibra czy felga :?: zdecyduj się

Opublikowano

Mi to nawet felgi nie podchodzą :kwasny:

Opublikowano

Podoba mi się calibra na tych felgach. Felgi robią swoją robotę. Ogólnie nie przepadam za bryłą tego "sportowego" samochodu, ale te felgi pięknie wyglądają. Widziałem je na golfie kiedyś i wyglądały ochydnie :no:

Edit: to chyba tylko ja jestem taki dziwny :P

Opublikowano

czad ,niech u nas też wprowadzą wszędzie skrzyżowania równorzędne i możliwość skręcania z każdego pasa w każdą stronę :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

Tam maja normalne skrzyżowania tylko jeżdżą jak chcą :shocked:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 23:51_________________________________________________Z lewego pasa prawoskręt i na odwrót no wymuszenie na chamca gorzej niż w SWD. :gwizdanie:

Opublikowano

:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 23:51_________________________________________________Z lewego pasa prawoskręt i na odwrót no wymuszenie na chamca gorzej niż w SWD. :gwizdanie:

:good: :good: :good: :good: :polew::naughty:

Opublikowano

Spadam dychnąć narka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.