Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest powód aby zmienić na Hondę. :kwasny:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jest powód aby zmienić na Hondę. :kwasny:

Na Hondzie ześ jechał kupić tego Audika :D

Opublikowano

KUR*a auto mi klękło, to jest pierwsze auto które zawiodło mnie w drodze.

co Ci się tam posypało Wiesławie ?

Opublikowano

To jest powód aby zmienić na Hondę. :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

KUR*a auto mi klękło, to jest pierwsze auto które zawiodło mnie w drodze.

skończył się płyn w spryskiwaczu ???????

:mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

KUR*a auto mi klękło, to jest pierwsze auto które zawiodło mnie w drodze.

uuu... :kwasny: a co się stało... :?: Jak można wiedzieć :?: :mysli:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 19:58_________________________________________________

KUR*a auto mi klękło, to jest pierwsze auto które zawiodło mnie w drodze.

skończył się płyn w spryskiwaczu ???????

:mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

u mnie to na porządku "dziennym" :decayed:
Opublikowano

sorki Wieśku :wink4::embarrassed: ale mam dziś zły dzień :wink4::decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

sorki Wieśku :wink4::embarrassed: ale mam dziś zły dzień :wink4::decayed: :gwizdanie:

tzn. że audi chodzi już dobrze :?: :przebiegly:
Opublikowano

sorki Wieśku :wink4::embarrassed: ale mam dziś zły dzień :wink4::decayed: :gwizdanie:

To się z krzyża spuść :jerk: :jerk: :decayed:

Opublikowano

sorki Wieśku :wink4::embarrassed: ale mam dziś zły dzień :wink4::decayed: :gwizdanie:

tzn. że audi chodzi już dobrze :?: :przebiegly:

dziwne nie :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 20:10_________________________________________________

sorki Wieśku :wink4::embarrassed: ale mam dziś zły dzień :wink4::decayed: :gwizdanie:

To się z krzyża spuść :jerk: :jerk: :decayed:

to Ty musisz durś na rezerwie jechać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 20:11_________________________________________________

gdzie w okolicy katy idzie opylić?[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 20:13_________________________________________________

w rozsądnej cenie of korz :gwizdanie: :wink4::)

Opublikowano

:decayed: :decayed:

a ja muszę się zbierać do roboty :gwizdanie:

no to pa... :hi:

Opublikowano
:hi: nie narób się ,ja o 21 kończę :>
Opublikowano

Artur widziałem twoja bryke pod szpitalem, jak wracałem auto przy notlaufie zgasło i piz*a blada. :wallbash:

A na święta do D mam jechać :confused4:

Opublikowano

Panie Wiesiu trza było dzwonić podholowałbym :)

Arturoo a gdzie ty w ogóle pracujesz że Cię pod szpitalem ludzie widują :gwizdanie:

Opublikowano

Służba Zdrowia :D

Artur widziałem twoja bryke pod szpitalem, jak wracałem auto przy notlaufie zgasło i pipka blada. :wallbash:

A na święta do D mam jechać :confused4:

Zgasł i co? Wiecej nie zagadał? ULeciało coś?

Opublikowano

Arturoo bo potrzebował bym takie tabletki niebieskie i L4 do roboty :evil::polew:

Opublikowano

Arturoo bo potrzebował bym takie tabletki niebieskie i L4 do roboty :evil::polew:

W twoim wieku niebieskie tabletki :gwizdanie: i żadnych L4 kto zarobi na moja emeryturę. :wink4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 00:13_________________________________________________

Służba Zdrowia :D

Artur widziałem twoja bryke pod szpitalem, jak wracałem auto przy notlaufie zgasło i pipka blada. :wallbash:

A na święta do D mam jechać :confused4:

Zgasł i co? Wiecej nie zagadał? ULeciało coś?

Nic nie uleciało, kręcił jak na sucho tzn jak by paliwa nie dostawał, zapowietrzył się czy co ,albo N109 nie otwiera a słychać go. :mysli:

Opublikowano

Panie Wiesiu przez 15-lat dużej tej Pana emerytury nie wypracuje :decayed:

No chyba że zmienią w tej POlsce przepisy i będę robił 25 lat ;(

Opublikowano

To nic rób rób ,będę miał więcej :decayed:

Spadam dychnąć jutro się za dziwkę wezmę :naughty:

Opublikowano

No ja tak samo, rano trzeba do rybnika się przejechać i nauka prawa ciąg dalszy :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.