Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arturoo a gdzie ty w ogóle pracujesz że Cię pod szpitalem ludzie widują :gwizdanie:

W prosektorium :decayed:.

Rozbieramy ,myjemy ,ubieramy ,malujemy i next please :decayed::kox:.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 01:25_________________________________________________

....... jutro się za dziwkę wezmę :naughty:

Przecież Robert nie ma już kozy :gwizdanie: :mysli:

:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z rana :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

Artur katy na allegro najprendzej

na pw ci posle nr kom od handlyrzy

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:17_________________________________________________Dzięki za pw Krzychu :wink4:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:17_________________________________________________Dzięki za pw Krzychu :wink4:

spoko loko bydzie okazja :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 10:42_________________________________________________

:bry::hi:

jako palec :rolleyes:
Opublikowano

jako palec :rolleyes:

spuchnięty i dalej boli :kwasny: ... jutro idę znów do ortopedy

Opublikowano

Arturoo to już wiem czemu pakowałeś się w 2.5TDI :decayed::polew:

Odważny skubaniec, ja za półroku mam kryminologie i bez wiadra się chyba nie obejdzie :evil:

Opublikowano

To nic rób rób ,będę miał więcej :decayed:

Spadam dychnąć jutro się za dziwkę wezmę :naughty:

o kurde :confused4:

to Wiesiu co ją na holu zwiozłeś? ;(

Opublikowano

Arturoo to już wiem czemu pakowałeś się w 2.5TDI :decayed::polew:

Odważny skubaniec, ja za półroku mam kryminologie i bez wiadra się chyba nie obejdzie :evil:

do odważnych świat należy jak to mówią ...................[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 11:40_________________________________________________seves ile tyn twoj BEX po miescie chlapie ?
Opublikowano

Z tego co seves mówił mi kiedyś to odobnie jak mój 6-tke :good:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 13:45_________________________________________________

Na każde 50 km :decayed:

Opublikowano

Z tego co seves mówił mi kiedyś to odobnie jak mój 6-tke :good:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 13:45_________________________________________________

Na każde 50 km :decayed:

v6 jezdzi Ci co winne katy byly czy co ?
Opublikowano

Jade zaraz stabilizatory z rs'ki wrzucic :kox: ,a potem jak bedzie czas to i katy wywale :wink4:.

Opublikowano

Jade zaraz stabilizatory z rs'ki wrzucic :kox: ,a potem jak bedzie czas to i katy wywale :wink4:.

bydzie łogiyń :evil: :evil:
Opublikowano

Jade zaraz stabilizatory z rs'ki wrzucic :kox: ,a potem jak bedzie czas to i katy wywale :wink4:.

Grubo widzę, masz gdziesz garaż w jastrzębiu czy do mechanika samochodzik?

Opublikowano

:hi::bry:

to Wiesiu co ją na holu zwiozłeś? ;(

Nooo ;(

Autko jeździ ,na celowniku są dwie rzeczy, zawór N109 lub filtr paliwa.

Druga opcja bardziej prawdopodobna bo ciekło z nakrętki odwadniacza, dokręciłem jutro zobaczymy co dalej. :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

po świątecznych zakupach :hi:

Opublikowano

:hi:

po świątecznych zakupach :hi:

Oooo, przecież już kupiłeś prezent :gwizdanie:

Opublikowano

ale takich do jedzenia Wieśku... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.