Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiu w211 czy w212 ? Mój ojciec miał w211, auto fajne ale znam dużo osób które już nigdy mercedesa nie kupią, pierniczy się tam wszystko ;(

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to taki jak mojego ojca tylko że on miał sedana i avangarde. Kupując tego mercedesa można się zakochać lub znienawidzić tą markę, wszystko zależy od stanu samochodu :evil:

Opublikowano

Tak jest z każdym samochodem :wink4:

Opublikowano

:hi:

Chwali pięty, mamlasy ,geje i posiadacze V6 :tongue4:

:mysli:

a jo je kto? :mysli:

chyba że ze mną sie nie witosz :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 19:01_________________________________________________leca :hi:

Opublikowano

Seves o Tobie zapomniałem :embarrassed:

Cześć Szymek :hi::tongue4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 19:03_________________________________________________

No powiedz że Ci się widzi ,nie wierzę :cool1:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 19:06_________________________________________________Pakuja się do roboty :kwasny::hi:

Opublikowano

Bez gwiazdy nie ma jazdy :decayed:

Opublikowano

No powiedz że Ci się widzi ,nie wierzę :cool1:

Ja jestem rencistą, nie emerytem :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 19:27_________________________________________________Kup sie co chcesz, MTW :decayed:

Opublikowano

nie ale będzie taka :wink4::)

no to wszystko pasuje :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 20:06_________________________________________________

:hi:

Chwali pięty, mamlasy ,geje i posiadacze V6 :tongue4:

tak to się chyba tylko u Wieśka witają :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Tu jest coś ciekawego tylko daleko: http://otomoto.pl/audi-a4-qatro-C22071127.html .

:kox::naughty:

motorek :evil:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 20:32_________________________________________________

http://otomoto.pl/audi-a4-jedyna-taka-w-polsce-quattro-C21216507.html

amerykonski biały środek i tyn mały bagażnik w b6/7 :angry:

Tyś je mały :tongue4:

szczupły jak co [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 20:33_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Motorek i kolorek :naughty: .

Opublikowano

kolorek znajomy :decayed::wink4:

Opublikowano

Kolorek i Q znajome :wink4: .

Mi tam taki "mały" bagażnik styka i tak 99,9% wożę powietrze :decayed: .

Opublikowano

Kolorek i Q znajome :wink4: .

Mi tam taki "mały" bagażnik styka i tak 99,9% wożę powietrze :decayed: .

no jak nie wozisz wózków itp to jak najbardziej
Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-jedyna-taka-w-polsce-quattro-C21216507.html

amerykonski biały środek i tyn mały bagażnik w b6/7 :angry:

Tyś je mały :tongue4:

mały to je .....

A6 mo większy niestety:decayed: :decayed: :decayed::wink4:

z założenia :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.