Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapodaj adres do niego

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

robert to jest ciekawość każdy chce sprawdzić co się dzieje :decayed:

Opublikowano

Tak to się robi Artur :kox:

Opublikowano

Tak to się robi Artur :kox:

:good: :good: :good:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nic Panowie ja zbieram się lulu 6:30 wstaje i sru na Katowice zaliczyć egzamin z prawa 3-majta kciuki, :good:

Opublikowano

Nic Panowie ja zbieram się lulu 6:30 wstaje i sru na Katowice zaliczyć egzamin z prawa 3-majta kciuki, :good:

Powodzenia :good:

Opublikowano

Nic Panowie ja zbieram się lulu 6:30 wstaje i sru na Katowice zaliczyć egzamin z prawa 3-majta kciuki, :good:

nie daj się :wink4:

Opublikowano

Nic Panowie ja zbieram się lulu 6:30 wstaje i sru na Katowice zaliczyć egzamin z prawa 3-majta kciuki, :good:

Powodzenia :good:

Opublikowano

dzięki Panie Wieśku :decayed::good:

Opublikowano

Artur stare ale jare :wink4::good:

Opublikowano

wiem ale doszedłem do wniosku ,że wrzuce cokolwiek innego od ostatniego podpisu

a dupek nie chcę :wink4:

Opublikowano

spadam dychnąć :hi:

Opublikowano

Niedawno zmieniłem Motul'a Spec. 505.01 ( 5W40 ) na Liqui Moly ( 5W30 ) ... różnice to : dłużej rozgrzewa się na tym LM , co wg. Was może być przyczyną ???

Wg. mnie lepsze smarowanie > mniejsze tarcie > mniejsza temp. ??? ... a może się mylę :mysli:

Zauważalna różnica to też : podczas gwałtownego przyśpieszania na LM motorownia o wieeeele ciszej gada ( wiadomo tylko wtedy gdy silnik jest rozgrzany do temp. roboczej :cool1: )

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 00:34_________________________________________________

spadam dychnąć :hi:

Dychnij synku :wink4::decayed:

:hi:

Opublikowano

no tak ale jeśli się dłużej grzeje to ................złudzenie pewnie :wink4: "....lepsze smarowanie > mniejsze tarcie > mniejsza temp. ...." :good:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 00:38_________________________________________________

spadam dychnąć :hi:

jeszcze zdążysz się wyspać :wink4:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 00:40_________________________________________________to ja też :hi:

Opublikowano

Seves o Tobie zapomniałem :embarrassed:

Cześć Szymek :hi::tongue4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

fest nowocześnie wygladają yno to taki lansik na dziadka z Nimiec :gwizdanie:

abo prezes abo emeryt i jak napisoł Artur wszystko pasuje :naughty:

Opublikowano

no tak ale jeśli się dłużej grzeje to ................złudzenie pewnie :wink4:

Na pewno nie złudzenie :no:

Na pewno trzeba kilka km zrobić więcej ( przy tych samych warunkach ) żeby osiągnąć daną temp. :wink4:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 00:57_________________________________________________

fest nowocześnie wygladają yno to taki lansik na dziadka z Nimiec :gwizdanie:

abo prezes abo emeryt i jak napisoł Artur wszystko pasuje :naughty:

Dla mnie :sick3: :sick3: :sick3::bag:

Ale są gusta i guściki ( a o tym przecież nie dyskutujemy :gwizdanie: :cool1: )

... chociaż :mysli: :mysli: :mysli::evil: :evil: :evil:

:decayed:

Opublikowano

Nic prawo zakute Panowie, jutro egzamin mam nadzieje że pyknie :naughty::decayed:

powodzenia tam :good:

Nic prawo zakute Panowie, jutro egzamin mam nadzieje że pyknie :naughty::decayed:

pyknij se najpierw koleżanka :evil: to Ci pójdzie napewno :decayed: :decayed: :decayed::tongue4:

hahaha :polew:

dobry seks z rana na szczęście :evil: :evil: :evil: :evil:

:tongue4:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 01:06_________________________________________________

fest nowocześnie wygladają yno to taki lansik na dziadka z Nimiec :gwizdanie:

abo prezes abo emeryt i jak napisoł Artur wszystko pasuje :naughty:

Dla mnie :sick3: :sick3: :sick3::bag:

Ale są gusta i guściki ( a o tym przecież nie dyskutujemy :gwizdanie: :cool1: )

... chociaż :mysli: :mysli: :mysli::evil: :evil: :evil:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no myśl myśl emerytura tuż tuż :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

kurde Synki aleście zajś pospamowali :rolleyes:

w ogóle pssssyt raciborskie z miodem :naughty:

kurde kompel mi polecił i żech dziś 5rodzajów raciborskigo kupił :rolleyes:

to tera testuja :P

-z miodem

-czorne

-niepasteryzowane

-tradycyjnie ważone

-zielone :mysli: uj wie co to ale podobno kolor mo zielony :evil:

:naughty:

Opublikowano

w ogóle pssssyt raciborskie z miodem :naughty:

kurde kompel mi polecił

To też mi kumpel polecał ale jeszcze nie "kosztowałem' ... ja raczej preferuję Żubra ( takiego "normalnego" :rolleyes::przebiegly: ) ... już teo teraz dopić nie potrafię :sick3: ... co za dużo to nie zdrowo :rolleyes:

zaraz spadam spać :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.