Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo to obcy albo inplant :polew:

nawet jeśli to dziwne bo nie gryzie :polew: :polew: :polew: :polew:

Oswojony :przebiegly:

pytasz ??????????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

kurna giejnią zajechało :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

następna 100-na strona :gwizdanie: :fool:

Gratki :good: ... i zaś kolejna , niepostawiona flacha :kwasny::rolleyes:

Opublikowano

następna 100-na strona :gwizdanie: :fool:

Gratki :good: ... i zaś kolejna , niepostawiona flacha :kwasny::rolleyes:

:hi:

To się tak ciągnie od 2 setki chyba :cool1:

Opublikowano

Odkąd zacząłem pisać tutaj to się w pare dni robi 100 stron :decayed::tongue4:

Opublikowano

już tu taki(a) spamer(ka) był(a) :wink4: ,więc nie kracz :gwizdanie:

Opublikowano

Czym przeczyścić Pany przepływkę ?

płynem w sprayu CNC bezdotykowo/nieinwazyjnie

Jak już to CRC :cool1:

http://www.autokosmetyki.pl/crc_air_sensor_clean_do_czyszczenia_przeplywomierzy_powietrza_w_elektronicznych_syst_wtryskowych,p915.html?manufacturers_id=77

Miałem coś takiego , daje radę i polecam , tylko nic nie dotykaj łapami !!! Tylko spryskać i zostawić do wyschnięcia ( można suszarką sobie pomóc ) ... aha i kluczyk "torx z dziurką" będziesz potrzebował :wink4:

Opublikowano

Odkąd zacząłem pisać tutaj to się w pare dni robi 100 stron :decayed::tongue4:

Teraz żeś dowalił :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

To się tak ciągnie od 2 setki chyba :cool1:

:hi:

No niestety :kwasny:

Kurna 30 do roboty trza iść :kwasny::disgust:

Opublikowano

[... aha i kluczyk "torx z dziurką" będziesz potrzebował :wink4:

mam takowy komplecik :wink4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:03_________________________________________________

a jutro to gdzie takie ło dostanę :?: he :)

Opublikowano

Kurna 30 do roboty trza iść :kwasny: :disgust

Co koniec leberstwa :gwizdanie:

Opublikowano

mam takowy komplecik :wink4:

:good:

No to jeszcze CRC zakup , są w IC jak co :wink4:

Ew. można LMM potraktować nitro :wink4:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:05_________________________________________________

Co koniec leberstwa :gwizdanie:

No :kwasny:

Jak mi się kutwa nie chce :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

[... aha i kluczyk "torx z dziurką" będziesz potrzebował :wink4:

mam takowy komplecik :wink4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:03_________________________________________________

a jutro to gdzie takie ło dostanę :?: he :)

IC

Eeee już Robert napisał

Opublikowano

[... aha i kluczyk "torx z dziurką" będziesz potrzebował :wink4:

mam takowy komplecik :wink4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:03_________________________________________________

a jutro to gdzie takie ło dostanę :?: he :)

IC

No właśnie , coś koło 30 zł za szt. :wink4:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:07_________________________________________________

Eeee już Robert napisał

:przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

:tongue4:

Opublikowano

thx za namiar muszę jutro namierzyć u mnie IC i ochotnika z vagiem bo wolę się zabezpieczyć gdyby się błędy posypały :wink4: ,kiedyś po czyszczeniu ,skrzynia zwariowała i autko nie jechało :polew:

Opublikowano

Wiesiek co do filtrów ... miałem Knecht'a , później miałem Mann'a i wg. mnie Knecht jest o wiele lepszy jakościowo niż Mann

Specjalnie Tom załatwił dla mnie Knecht'a ( bo nie ma w ofercie :przebiegly: )

Ostatnio miałem Mann Made in Argentyna ( lub Brazylia ) :shocked: ... za miedzą mamy siedzibę tego producenta , a opłaca sie sprowadzać towar z Ameryki Płd. :blink:

Porównanie filtrów powietrza

Mann wszedł w obudowę filtra lekko , bez żadnych oporów , w Knechcie trzeba było upchać tą uszczelkę i było widać , że jest dużo szczelniejszy , poza tym widać było , że jest jednak z lepszego materiału zrobiony

Opublikowano

A dlaczego chcesz czyścić masz błędy :?:

Opublikowano

thx za namiar muszę jutro namierzyć u mnie IC i ochotnika z vagiem bo wolę się zabezpieczyć gdyby się błędy posypały :wink4: ,kiedyś po czyszczeniu ,skrzynia zwariowała i autko nie jechało :polew:

Nie przekręcaj stacyjki w poz. "ON" przy odpiętej wtyczce i nie powinno być błędów :wink4:

Opublikowano

A dlaczego chcesz czyścić masz błędy :?:

jakoś mam wrażenie ,że się dziwnie zbiera na wysokich obrotach :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesiek co do filtrów ... miałem Knecht'a , później miałem Mann'a i wg. mnie Knecht jest o wiele lepszy jakościowo niż Mann

Specjalnie Tom załatwił dla mnie Knecht'a ( bo nie ma w ofercie :przebiegly: )

Ostatnio miałem Mann Made in Argentyna ( lub Brazylia ) :shocked: ... za miedzą mamy siedzibę tego producenta , a opłaca sie sprowadzać towar z Ameryki Płd. :blink:

Porównanie filtrów powietrza

Mann wszedł w obudowę filtra lekko , bez żadnych oporów , w Knechcie trzeba było upchać tą uszczelkę i było widać , że jest dużo szczelniejszy , poza tym widać było , że jest jednak z lepszego materiału zrobiony

Wyciągnąłem go dzisiaj i na nowo na oleju założyłem uszczelkę odwadniacza na razie po rundzie do miasta po radio nic nie kapie :mysli:

Opublikowano

A dlaczego chcesz czyścić masz błędy :?:

Ja kiedyś czyściłem tym CRC LMM po logach , później jeszcze raz zrobiłem dyn. 008 i MAF troszkę lepiej mierzył ( były różnice coś koło 2 mg/str )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.