Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chce zrobic logo ale w formie jakiegos dobrego zdjecia ze spota z naszymi autkami, jedni juz maja auto wyciagniete z d :D w logo :D poprosze Hammera zeby cyknal cos fajnego jak sie ustawimy w czwartek :)

:mysli:

pomysl padl jak byla obraza majestatu ale jakos nie bylo kiedy zrealizowac i wczoraj za namowa Artura zalozylem watek no i widze ze sie rozkreca :)

:gwizdanie:

o co to chodzi :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chce zrobic logo ale w formie jakiegos dobrego zdjecia ze spota z naszymi autkami, jedni juz maja auto wyciagniete z d :D w logo :D poprosze Hammera zeby cyknal cos fajnego jak sie ustawimy w czwartek :)

:mysli:

pomysl padl jak byla obraza majestatu ale jakos nie bylo kiedy zrealizowac i wczoraj za namowa Artura zalozylem watek no i widze ze sie rozkreca :)

:gwizdanie:

o co to chodzi :mysli:

No jak o co :cool1:

Nie kapujesz tego :cool1: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________Arek na pewno masz tą chłodniczke , ale musiałbyś dokładnie sprawdzić jak to leci u Ciebie i napisać mi jak to wygląda ( chłodniczka ta to taki ten zaokrąglony przewód na którym masz zawieszony czujnik temp. zew. za zderzakiem przednim )

Ja myślę , że szlauchy lecą tak :

pompa/magiel , pompa/zbiorniczek , zbiorniczek/chłodniczka , magiel/chłodniczka

Opublikowano

:hi:

Powodzenia ,i co byście nie zgrubli za fest :tongue4:

Święta trójca w jednej osobie :przebiegly: patrzy[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:56_________________________________________________Aaa i z brzydkim logo z d wziętym :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesiek może by tak komu micha oklepać :mysli: :mysli: :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dobry Synki :hi:

Opublikowano

dobry Synki :hi:

dobry synku :hi:

Opublikowano

Wiesiek może by tak komu micha oklepać :mysli: :mysli: :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak tam zdrówko Robert?

lepiej?

Opublikowano

Wiesiek może by tak komu micha oklepać :mysli: :mysli: :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

No coś Ty :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 19:42_________________________________________________

dobry Synki :hi:

Witej synku :hi:

Opublikowano

:hi:

Z roboty

Whisky ze spritem jest super o niebo lepsza niż z colą :cool1:

dziś byda próbować :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:hi:

dobry Andrzej :hi:

kurw Ci powiem ta fura Ci od zadku dopiero robota robi :kox: :kox: :kox: :kox:

aaaaaaa i coś mi się rzuciło w oczy alkantara? :P dobrze myślę? tylko dopiero jak pojechałeś to mi sie przypomniałeś że ostatnio jak furę widziałem to jeszcze miałeś materiałowe stołki :naughty:

Seves tak to jest jak sie kolegi olewa :naughty: zawsze możesz wpaś na kawa :wink4: :gwizdanie:

no kurde serio dawno Cie nie widziałem :rolleyes:

a dopiero jak żeś wyjeżdzał (i otworzył fura co się światło zapaliło) to tak na serio i na prędko się jej przyjrzałem :shocked:

:embarrassed:

taa .......... na kawusię do Świerklan to możnaby wskoczyć znowu kiedy :wink4: ,zrobimy tam mini spota :wink4:

no wiecie jak jest...

ja jestem za :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 19:44_________________________________________________

a wracając do Ballantines to bije on na głowe w smaku czerwonego "wędrowniczka", co innego porównując go z czarnym :cool1:[br]

Ballantines to bije on na głowe w smaku czerwonego "wędrowniczka", co innego porównując go z czarnym :cool1:

Mowa :good:

dokładnie, a teraz nawet cena podobna :good:

Opublikowano

jak tam zdrówko Robert?

lepiej?

Lepij , yno żić obszczypano :kwasny:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

No jak o co :cool1:

Nie kapujesz tego :cool1: :gwizdanie:

już chyba tak

Arek na pewno masz tą chłodniczke , ale musiałbyś dokładnie sprawdzić jak to leci u Ciebie i napisać mi jak to wygląda ( chłodniczka ta to taki ten zaokrąglony przewód na którym masz zawieszony czujnik temp. zew. za zderzakiem przednim )

aaaa takie coś mam :decayed:

Wiesiek może by tak komu micha oklepać :mysli: :mysli: :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

no widać że komuś tu się w główce przewraca i zaczyna coraz bardziej mieszać więc trzeba będzie :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

C+ połączyła się z Nką :naughty:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

C+ połączyła się z Nką :naughty:

:kox:

extra :naughty:

Opublikowano

C+ połączyła się z Nką :naughty:

:kox:

extra :naughty:

Ciekawe jak to teraz będzie wyglądało , czy dołożą mi ofertę Nki czy trzeba będzie dopłacić za to :mysli:

Opublikowano

jak tam zdrówko Robert?

lepiej?

Lepij , yno żić obszczypano :kwasny:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

C+ połączyła się z Nką :naughty:

:kox:

ano czytałem ciekawe jako oferte bedą mięc :)
Opublikowano

3,5h sprzątałem łazienkie...

Zachciało mi się prysznic rozkręcać... :wallbash:

Opublikowano

jak tam zdrówko Robert?

lepiej?

Lepij , yno żić obszczypano :kwasny:

:decayed:

:decayed:

o kuuu_rwa aleś doebał

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

:decayed:

o kuuu_rwa aleś doebał

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

C+ połączyła się z Nką :naughty:

:kox:

ano czytałem ciekawe jako oferte bedą mięc :)

No jaką , ciulatą bo maja prawie monopol :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.