Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

seves aleś pierdyknął :polew:

no kurde kaj te czasy że se szło bezkarnie pożartować i poobgadywać :gwizdanie:

każdy zrozumiał to jako żart i nikt wpier_dol nie dostał :kox:

PS tu nie było żadnej ironii w stosunku do niczego i nikogo :tongue4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 13:16_________________________________________________

hmmm

chyba mnie nie będziecie za to bić i się obrażać co :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:foch::polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty tam lepij diagnozuj fura, bo jo Cie moim angolem holować nie byda :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

:foch::polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty tam lepij diagnozuj fura, bo jo Cie moim angolem holować nie byda :decayed:

:tongue4:

Mom assistance kolego :tongue4: zaroz jada po pompa :gwizdanie:

Opublikowano

:foch::polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty tam lepij diagnozuj fura, bo jo Cie moim angolem holować nie byda :decayed:

:tongue4:

Mom assistance kolego :tongue4: zaroz jada po pompa :gwizdanie:

to jednak pompa :confused4:

mom nadz że Cie to drogo nie szarpnie :good:

Opublikowano

Ja właśnie 2 przeguby wymieniłem idzie jak burza :naughty:

Opublikowano

Ja właśnie 2 przeguby wymieniłem idzie jak burza :naughty:

czyli stawiasz się i w czwartek i piątek :naughty:

PS Obiecuję że więcej niż 2,2 nie pojedziemy :P

a Twoja tyle leci widziałem na filmiku :kox:

:decayed:

Opublikowano

Mom assistance kolego :tongue4: zaroz jada po pompa :gwizdanie:

To się nie nazywa assistance tylko Artur :tongue4: i działa o niebo lepiej

Opublikowano

Nie ma co wymagać od samochodu z 94 roku :P

W czwartek powinienem się stawić w Żorach, w piątek niestety już nie bo jadę wieczorem na święta w góry :gwizdanie:

Opublikowano

Daniel współczuje :blink: ciekawe jak ta sytuacja wyglądała że ciebie za winnego uznali, trzeba było nie przyjmować mandatu i do sądu iść

chciałem ale jak mam sie po sądach szlajać to na samą myśl mnie sraczka bierze :disgust:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 15:23_________________________________________________

A Wy dalej tą bezsensowną gadkę ciągnięcie :facepalm:

Dajcie już spokój , w Rybniku zawsze ktoś na spota podjechał , chociaż na 15 minut , czy było zimno , ciemno , nie było nic do jedzenia ... zawsze ktoś był i myślę , że się to nie zmieni ... kto będzie chciał ( miał czas itp. ) może sobie jeździć i dziennie na spoty , ja niestety tyle czasu nie mam i jak tylko zdrowie pozwala ( i nie mam jakiś jeszcze innych wyższych "ograniczeń" ) to zawsze staram się być na spocie ... w tygodniu niestety raczej odpadam :confused4:

I proszę koniec gadki na ten temat ... do póki nie zjawiło się kilku naszych kolegów na spotach ( choć byli kilka razy ) nie było między nami żadnych nieporozumień , zawsze dawaliśmy radę , nawet w największe mrozy , myślę , że zostanie tak jak było

Już pisałem nie raz , jak komuś się nie podoba niech sobie siedzi w domu , zamiast przyjeżdżać i narzekać na tamto czy owamto ...

Teraz mam nadzieję , że po czwartku w końcu ( co niektórzy ) jeżeli przyjadą do nas na spota już będą "najedzeni" , będzie im ciepło itp. ... albo w ogóle nie przyjadą , jeżeli przyjeżdżają z zamiarem narzekania ...

:hi:

BRAWO DLA TEGO PANA :!:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Mom assistance kolego :tongue4: zaroz jada po pompa :gwizdanie:

To się nie nazywa assistance tylko Artur :tongue4: i działa o niebo lepiej

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no dokładnie... biedna Kasia :kox:

:tongue4:

Opublikowano

chciałem ale jak mam sie po sądach szlajać to na samą myśl mnie sraczka bierze :disgust

Może jak byś odmówił przyjęcia mandatu to by się zastanowili co gadają, zresztą nie znam, sytuacji.

Opublikowano

Może liczyli na coś :decayed::polew:

Co do spotów rybnickich i zbędnej dyskusji to aż tak ludzie są głodni czy spragnieni kawy/herbaty że narzekają? Jeżeli tak to kupcie dwa termosy klubowe i kawe przywoźcie i po problemie :naughty::kox:

Opublikowano

chciałem ale jak mam sie po sądach szlajać to na samą myśl mnie sraczka bierze :disgust

Może jak byś odmówił przyjęcia mandatu to by się zastanowili co gadają, zresztą nie znam, sytuacji.

zaraz wam namaluje i pokaże :):kox:

Opublikowano

no dokładnie... biedna Kasia :kox:

:tongue4:

Czyja :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 15:31_________________________________________________

Może liczyli na coś :decayed::polew:

Co do spotów rybnickich i zbędnej dyskusji to aż tak ludzie są głodni czy spragnieni kawy/herbaty że narzekają? Jeżeli tak to kupcie dwa termosy klubowe i kawe przywoźcie i po problemie :naughty::kox:

100m dalej jest McDonald

Opublikowano

no dokładnie... biedna Kasia :kox:

:tongue4:

Czyja :mysli:

hmm nie gadaj ze coś po_ebałem :tongue4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 15:40_________________________________________________

Może liczyli na coś :decayed::polew:

Co do spotów rybnickich i zbędnej dyskusji to aż tak ludzie są głodni czy spragnieni kawy/herbaty że narzekają? Jeżeli tak to kupcie dwa termosy klubowe i kawe przywoźcie i po problemie :naughty::kox:

:decayed:

chciałem ale jak mam sie po sądach szlajać to na samą myśl mnie sraczka bierze :disgust

Może jak byś odmówił przyjęcia mandatu to by się zastanowili co gadają, zresztą nie znam, sytuacji.

zaraz wam namaluje i pokaże :):kox:

maluj maluj bo też jestem ciekawy :mysli:

Opublikowano

no dokładnie... biedna Kasia :kox:

:tongue4:

Czyja :mysli:

hmm nie gadaj ze coś po_ebałem :tongue4:

No nie obaj mają Kaśki :decayed:

Opublikowano
:good::wink4:
Opublikowano

no dokładnie... biedna Kasia :kox:

:tongue4:

Czyja :mysli:

hmm nie gadaj ze coś po_ebałem :tongue4:

No nie obaj mają Kaśki :decayed:

uffffff :tongue4:

Opublikowano

:good::wink4:

:evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.