Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good::wink4:

i co wyspany? :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek czy ty czasym nie masz robić rewzji w szybie :mysli: :mysli:

Opublikowano

Wiesiek czy ty czasym nie masz robić rewzji w szybie :mysli: :mysli:

Eee tam, jeszcze dzisiaj i wolne do 3.01 :naughty:

Opublikowano

Wiesiu a na którym KWK robisz :D

Opublikowano

Wiesiek czy ty czasym nie masz robić rewzji w szybie :mysli: :mysli:

Eee tam, jeszcze dzisiaj i wolne do 3.01 :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: to gitara
Opublikowano

Wiesiu a na którym KWK robisz :D

Ciii :cicho:Pniówek

Opublikowano

:good::wink4:

i co wyspany? :naughty:

No ba :wink4:

Opublikowano

:good::wink4:

i co wyspany? :naughty:

No ba :wink4:

to serio nie dużo Ci trzeba :wink4:

Opublikowano

Twardy jest :cool1:

Opublikowano

lece Pany :hi:

siłka i sauna :rolleyes:

a potem na kato i po siostre bo na świeta zagości :decayed:

Opublikowano

Seves co robisz w sylwestra :naughty: :naughty:

Bo ja biceps i triceps :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Seves co robisz w sylwestra :naughty: :naughty:

Bo ja biceps i triceps :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty się nie śmiej :gwizdanie:

Opublikowano

lece Pany :hi:

siłka i sauna :rolleyes:

a potem na kato i po siostre bo na świeta zagości :decayed:

to Ty masz siostrzyczkę ? nigdy się nie chwaliłeś ciekawe czemu :decayed: :decayed: :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:15_________________________________________________i aż do kato żeście ją wywieźli :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:16_________________________________________________siłka i sauna ? jedno wyklucza drugie :gwizdanie:

Opublikowano

lece Pany :hi:

siłka i sauna :rolleyes:

a potem na kato i po siostre bo na świeta zagości :decayed:

to Ty masz siostrzyczkę ? nigdy się nie chwaliłeś ciekawe czemu :decayed: :decayed: :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:15_________________________________________________i aż do kato żeście ją wywieźli :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:16_________________________________________________siłka i sauna ? jedno wyklucza drugie :gwizdanie:

No patrz zaś mądruje :gwizdanie:

Opublikowano

lece Pany :hi:

siłka i sauna :rolleyes:

a potem na kato i po siostre bo na świeta zagości :decayed:

to Ty masz siostrzyczkę ? nigdy się nie chwaliłeś ciekawe czemu :decayed: :decayed: :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:15_________________________________________________i aż do kato żeście ją wywieźli :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:16_________________________________________________siłka i sauna ? jedno wyklucza drugie :gwizdanie:

No patrz zaś mądruje :gwizdanie:

zaś sztynkruje :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:22_________________________________________________w końcu ktoś tu porządek musi zrobić, na chwila siedza cicho i pomału do rękoczynów dochodzi :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Dla tych co maja problem z Navigonem na Andku.

http://samsunggalaxy.eu/viewtopic.php?f=49&p=38681#p38681[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:26_________________________________________________

w końcu ktoś tu porządek musi zrobić, na chwila siedza cicho i pomału do rękoczynów dochodzi :gwizdanie:

Roberta siła rozpiera bo miał długie wolne :naughty:

Opublikowano

A to panowie było tak jak podjeżdżałem pod parking to żadny samochód z nad przeciwka nie jechał no to chce wjechać a tutaj nagle babka z parkingu mi wycofuje więc zatrzymałem się ,a w tym momencie podjechał samochód biały więc się zatrzymał i czekał ,a samochód żółty ominął biały samochód i mnie ale dupek zahaczył tyłem samochodu o mój :wallbash:

Bez_tytu_u.jpg

Opublikowano

Względem kodeksu ruchu to ty popełniłeś błąd bo "wymusiłeś" Chociaż ten typ tak samo bo omijał w sytuacji gdzie mogło się coś stać dlatego ten przednim stanął.

Niestety ale kodeks prosi się o zmiany, ponieważ nie do wszystkich przypadków/sytuacji pasują dane wykroczenia... :sick3:

Opublikowano

dałeś się :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:41_________________________________________________papiery do sądu :good: ,na rozprawie by Cię nawet nie było :wink4:

Opublikowano

Ja bym mandatu nie przyjął i do sądu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.