Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Parch przeżył :dance: :dance: tylko o jeden ząbek rozrząd przeskoczył, jutro najprawdopodobniej do odbioru :naughty:

No i nici ze swapa :disgust:

:decayed:

No f*ck :disgust::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::bry:

Z Hamburga :kox: tu jest 4stopnie w + :decayed:

Tomek normalnie strasznie mi żal że nie będzie swapa na 3.0 TDI :wink4:

Dobrze że nic się nie stało motorkowi :good:

Opublikowano

:hi::bry:

Z Hamburga :kox: tu jest 4stopnie w + :decayed:

:bry: Her Wiesław :hi:

Tomek normalnie strasznie mi żal ...

... że nic się nie stało motorkowi

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:hi::bry:

Z Hamburga :kox: tu jest 4stopnie w + :decayed:

:bry: Her Wiesław :hi:

Tomek normalnie strasznie mi żal ...

... że nic się nie stało motorkowi

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Zaś żeś kurzył to świństwo co hodujesz za piecem CO :kox: :kox:

I zaś koniec prohibicji ;(

Narta synki :hi:

Tomek mom nadzieja że wszystko odpali :good:

Opublikowano

I zaś koniec prohibicji ;(

Ni ma szans żeby Wiesiek był abstynentem :no:

:decayed::wink4:

Opublikowano

Też mam taką nadzieje :wink4: w sumie zbaczymy jutro

Co zakładałeś ? Zamienniki ? Czy teile od tego Twojego "dojścia do ORI" ?[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:27_________________________________________________w sumie ORI wychodzi prawie identycznie jak na jakiś dobrych zamiennikach ( oprócz pompy wody )

Opublikowano

Też mam taką nadzieje :wink4: w sumie zbaczymy jutro

Jeden ząbek jeszcze ruiny nie zrobił, przynajmniej ja nie znam takich przypadków :wink4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:33_________________________________________________Spadam nartka synki :hi:

Opublikowano

Jeden ząbek jeszcze ruiny nie zrobił, przynajmniej ja nie znam takich przypadków :wink4:

No i tu właśnie ma szczęście , bo jakby było ciut więcej to ... było by 3.0 TDI :gwizdanie:

:wink4:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:36_________________________________________________

Spadam nartka synki :hi:

Nara i wypij za Twoje zdrowie ... bo mojego szkoda :wink4:

:hi:

Opublikowano

Też mam taką nadzieje :wink4: w sumie zbaczymy jutro

Co zakładałeś ? Zamienniki ? Czy teile od tego Twojego "dojścia do ORI" ?[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:27_________________________________________________w sumie ORI wychodzi prawie identycznie jak na jakiś dobrych zamiennikach ( oprócz pompy wody )

Zakładam z INA ze względu na czas i gwarancje którą mi daje Wojtek.

Opublikowano

Zakładam z INA ze względu na czas i gwarancje którą mi daje Wojtek.

Ale pasek Conti albo Gates :gwizdanie: :cool1:

Trzeba było zapodać łori :gwizdanie: ... ale to Twój paździoch :wink4:

Opublikowano

jakiej firmy jest ori pasek ??????????????????????????????????

:naughty:

Opublikowano

Zakładam z INA ze względu na czas i gwarancje którą mi daje Wojtek.

Ale pasek Conti albo Gates :gwizdanie: :cool1:

Trzeba było zapodać łori :gwizdanie: ... ale to Twój paździoch :wink4:

I tak pójdzie do żyda, więc mi to tito :gwizdanie: jakbym zamówił ori to by mi tego jutro nie poskładali...

Opublikowano

jakiej firmy jest ori pasek ??????????????????????????????????

:naughty:

Conti , Gates , Dayco :cool1:

Ale Made in Germany/PL a nie Made in China , Rumunia itp. :cool1:

Opublikowano

jakbyś dzisiaj zamawiał to jutro po 9 by był do odbioru :wink4:, tylko musiał by być w kraju :wink4:

Opublikowano

I żeby trafić np. przy Conti Made in De to jak wygrać 5 w Totka ( nie mówię już , że jak 6 ) :rolleyes: na pewno masz Conti Made in Rumunia :gwizdanie: :cool1:

:wink4:

Opublikowano

Zakładam z INA ze względu na czas i gwarancje którą mi daje Wojtek.

Ale pasek Conti albo Gates :gwizdanie: :cool1:

Trzeba było zapodać łori :gwizdanie: ... ale to Twój paździoch :wink4:

I tak pójdzie do żyda, więc mi to tito :gwizdanie: jakbym zamówił ori to by mi tego jutro nie poskładali...

to powinno przejść do kanonu powiedzeń hammera tak samo jak "każdy orze jak może" :polew: :polew: :polew:

to nie lepiej dać ponczoche?? takie w Twoim stylu to by było i złotówki by się ostały...

Potem mógłbyś powiedzieć... no co nikt nie dziwonił to widocznie było ok :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jakbyś dzisiaj zamawiał to jutro po 9 by był do odbioru :wink4:, tylko musiał by być w kraju :wink4:

A ja się założę , że jest na miejscu w Magro :wink4:

Opublikowano

jakbyś dzisiaj zamawiał to jutro po 9 by był do odbioru :wink4:, tylko musiał by być w kraju :wink4:

artur o co Ci chodzi przecież 3,25zł można było zaoszczędzić... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:19_________________________________________________

jakbyś dzisiaj zamawiał to jutro po 9 by był do odbioru :wink4:, tylko musiał by być w kraju :wink4:

A ja się założę , że jest na miejscu w Magro :wink4:

jw :decayed:

Opublikowano

jakiej firmy jest ori pasek ??????????????????????????????????

:naughty:

Conti , Gates , Dayco :cool1:

Ale Made in Germany/PL a nie Made in China , Rumunia itp. :cool1:

po czym poznasz ,że ori ? po tym ,że kupione w aso ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.