Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to panowie było tak jak podjeżdżałem pod parking to żadny samochód z nad przeciwka nie jechał no to chce wjechać a tutaj nagle babka z parkingu mi wycofuje więc zatrzymałem się ,a w tym momencie podjechał samochód biały więc się zatrzymał i czekał ,a samochód żółty ominął biały samochód i mnie ale dupek zahaczył tyłem samochodu o mój :wallbash:

Bez_tytu_u.jpg

jeśli nie wymusiłeś i wcześniej tam stałeś zanim ten pozostały biały samochód nadjechał, to nie ma mowy o wymuszeniu, a jak żółty Cię stuknął, no to jakim prawem możesz być winny. :wallbash:

Opublikowano

Ja bym mandatu nie przyjął i do sądu.

:good:

Opublikowano

A to panowie było tak jak podjeżdżałem pod parking to żadny samochód z nad przeciwka nie jechał no to chce wjechać a tutaj nagle babka z parkingu mi wycofuje więc zatrzymałem się ,a w tym momencie podjechał samochód biały więc się zatrzymał i czekał ,a samochód żółty ominął biały samochód i mnie ale dupek zahaczył tyłem samochodu o mój :wallbash:

Bez_tytu_u.jpg

jeśli nie wymusiłeś i wcześniej tam stałeś zanim ten pozostały biały samochód nadjechał, to nie ma mowy o wymuszeniu, a jak żółty Cię stuknął, no to jakim prawem możesz być winny. :wallbash:

no i przez to sie uśmiałem w radiowozie no ale już po ptokach nic juz teraz nie zrobie i dziwne że on tez nie dostał mandatu :kwasny:

Opublikowano

A to panowie było tak jak podjeżdżałem pod parking to żadny samochód z nad przeciwka nie jechał no to chce wjechać a tutaj nagle babka z parkingu mi wycofuje więc zatrzymałem się ,a w tym momencie podjechał samochód biały więc się zatrzymał i czekał ,a samochód żółty ominął biały samochód i mnie ale dupek zahaczył tyłem samochodu o mój :wallbash:

Bez_tytu_u.jpg

jeśli nie wymusiłeś i wcześniej tam stałeś zanim ten pozostały biały samochód nadjechał, to nie ma mowy o wymuszeniu, a jak żółty Cię stuknął, no to jakim prawem możesz być winny. :wallbash:

no i przez to sie uśmiałem w radiowozie no ale już po ptokach nic juz teraz nie zrobie i dziwne że on tez nie dostał mandatu :kwasny:

No bo winny jest tylko jeden, w tym wypadku Ty bo przyjąłeś mandat ;([br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 18:00_________________________________________________

Jak wróci Seves to wyłączy ESP stanie na twojej twarzy i i ją zroluje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A to panowie było tak jak podjeżdżałem pod parking to żadny samochód z nad przeciwka nie jechał no to chce wjechać a tutaj nagle babka z parkingu mi wycofuje więc zatrzymałem się ,a w tym momencie podjechał samochód biały więc się zatrzymał i czekał ,a samochód żółty ominął biały samochód i mnie ale dupek zahaczył tyłem samochodu o mój :wallbash:

Bez_tytu_u.jpg

jeśli nie wymusiłeś i wcześniej tam stałeś zanim ten pozostały biały samochód nadjechał, to nie ma mowy o wymuszeniu, a jak żółty Cię stuknął, no to jakim prawem możesz być winny. :wallbash:

no i przez to sie uśmiałem w radiowozie no ale już po ptokach nic juz teraz nie zrobie i dziwne że on tez nie dostał mandatu :kwasny:

No bo winny jest tylko jeden, w tym wypadku Ty bo przyjąłeś mandat ;(

no fakt ale jakbym jeszcze w sądzie przegrał to dopiero kosztów sobie narobię bo kundle były za tym kolesiem a oni też musieliby być na rozprawie i zamyka sie koło :confused4:

Opublikowano

A to panowie było tak jak podjeżdżałem pod parking to żadny samochód z nad przeciwka nie jechał no to chce wjechać a tutaj nagle babka z parkingu mi wycofuje więc zatrzymałem się ,a w tym momencie podjechał samochód biały więc się zatrzymał i czekał ,a samochód żółty ominął biały samochód i mnie ale dupek zahaczył tyłem samochodu o mój :wallbash:

Bez_tytu_u.jpg

jeśli nie wymusiłeś i wcześniej tam stałeś zanim ten pozostały biały samochód nadjechał, to nie ma mowy o wymuszeniu, a jak żółty Cię stuknął, no to jakim prawem możesz być winny. :wallbash:

no i przez to sie uśmiałem w radiowozie no ale już po ptokach nic juz teraz nie zrobie i dziwne że on tez nie dostał mandatu :kwasny:

No bo winny jest tylko jeden, w tym wypadku Ty bo przyjąłeś mandat ;([br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 18:00_________________________________________________

Jak wróci Seves to wyłączy ESP stanie na twojej twarzy i i ją zroluje :polew: :polew: :polew:

na brak wyobraźni w Twoim wieku nie masz co narzekać Wieśku, odnośnie tego esp :decayed: :decayed: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi: po robocie
Opublikowano

Wiesiu nie sądzę, pracuję w służbie więziennej i na co dzień obcuje z takimi poje******i że nic mnie tzn nikt mnie nie zdziwi (swoją posturą). Jak to mówią nie boją się tylko głupcy i służba więzienna :decayed::cool1:

Opublikowano

no fakt ale jakbym jeszcze w sądzie przegrał to dopiero kosztów sobie narobię bo kundle były za tym kolesiem a oni też musieliby być na rozprawie i zamyka sie koło :confused4:

Oni są jako świadkowie a nie wyrocznia, sąd decyduje.

Wiesiu nie sądzę, pracuję w służbie więziennej i na co dzień obcuje z takimi poje******i że nic mnie tzn nikt mnie nie zdziwi (swoją posturą). Jak to mówią nie boją się tylko głupcy i służba więzienna :decayed::cool1:

Eee tam żarty, ale nie boi się twardziel :naughty:

Opublikowano

Mom assistance kolego :tongue4: zaroz jada po pompa :gwizdanie:

To się nie nazywa assistance tylko Artur :tongue4: i działa o niebo lepiej

To swoją drogą ;)

Opublikowano

Tomek auto zrobione :?:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 18:34_________________________________________________Ida co zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek auto zrobione :?:

Dziś się nie udało załatwić nowej pompy :disgust:

Opublikowano

Tomek auto zrobione :?:

Dziś się nie udało załatwić nowej pompy :disgust:

Ale dzień jeszcze młody :tongue4:

Opublikowano

Tomek auto zrobione :?:

Dziś się nie udało załatwić nowej pompy :disgust:

Nie dobrze ;(

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 20:23_________________________________________________Spadam narka :hi:

Opublikowano

I awaria zdiagnozowana, poleciały zęby na pasku rozrządu :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

uuu wspolczucia :( duzo szkod? Wiadomo cos jak pod czapka ?

Opublikowano

uuu wspolczucia :( duzo szkod? Wiadomo cos jak pod czapka ?

Nie przypominam sobie żeby coś mi zastukało, teraz też silnik kręci i nic nie blokuje, oby nic nie pokrzywiło :gwizdanie:

Opublikowano

uuu wspolczucia :( duzo szkod? Wiadomo cos jak pod czapka ?

Nie przypominam sobie żeby coś mi zastukało, teraz też silnik kręci i nic nie blokuje, oby nic nie pokrzywiło :gwizdanie:

o ja piiirdolę :wallbash: mnie jak pasek ulecial, fakt faktem w starym polo, to głowica kaput :wallbash: i też silnik kręcił :([br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 22:19_________________________________________________

no fakt ale jakbym jeszcze w sądzie przegrał to dopiero kosztów sobie narobię bo kundle były za tym kolesiem a oni też musieliby być na rozprawie i zamyka sie koło :confused4:

Oni są jako świadkowie a nie wyrocznia, sąd decyduje.

Wiesiu nie sądzę, pracuję w służbie więziennej i na co dzień obcuje z takimi poje******i że nic mnie tzn nikt mnie nie zdziwi (swoją posturą). Jak to mówią nie boją się tylko głupcy i służba więzienna :decayed::cool1:

Eee tam żarty, ale nie boi się twardziel :naughty:

ja tam nie wierzę w polskie sądy...przekonałem się na własnej skórze :wallbash:
Opublikowano

z wieczora :hi:

co seves co seves? :mysli:

juz czytam :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 23:02_________________________________________________

Seves co robisz w sylwestra :naughty: :naughty:

Bo ja biceps i triceps :polew: :polew: :polew: :polew:

no normlanie nam tu Praw(n)iczek mądruje :gwizdanie:

Jak wróci Seves to wyłączy ESP stanie na twojej twarzy i i ją zroluje :polew: :polew: :polew:

tak zrobia :good:

to je banda! okropne te dzisiejsze nastolatki... zero kultury.. zero respektu dla starszego :kox:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.