Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A po co, do nowego i tak nie będzie pasować

zostawie sobie na pamiątke że miałem kiedyś RS'a:jezyk:

Arek masz już coś? :naughty:

najpierw sprzedaż, potem będzie szukanie:cool:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arek są jakieś telefony?

Opublikowano

Wiesiu tytuł to mi brzmi świetnie :thumbup1:

ale jednak już trochę od tego czasu minęło :P

ja no wiem coś o tym miałem odkładać na meble i moto a dalej w a4 kładę kasę :rolleyes:

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

Arek 3mam za szybką i dobrą sprzedaż :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Arek 3mam za szybką i dobrą sprzedaż :thumbup1:

:thumbup1:

Arek są jakieś telefony?

jakieś są

Opublikowano
Wiesiu tytuł to mi brzmi świetnie :thumbup1:

ale jednak już trochę od tego czasu minęło :P

ja no wiem coś o tym miałem odkładać na meble i moto a dalej w a4 kładę kasę :rolleyes:

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::

No widzę że nie jesteś w temacie

nowa_honda_vfr_1000_1.jpg

modelka,custom,czoper,15,galeria,2544,1,jpg.html

Opublikowano

Wiesiu brzydkie to :kox:

Honda%252BCBR1000RR-752331.jpeg

Opublikowano

No to co pokazałeś to brzydkie jest:naughty:

VFR to kultowy motocykl:thumbup1:

Spadam narka :hi:

Opublikowano
Wiesiu tytuł to mi brzmi świetnie :thumbup1:

ale jednak już trochę od tego czasu minęło :P

ja no wiem coś o tym miałem odkładać na meble i moto a dalej w a4 kładę kasę :rolleyes:

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::

No widzę że nie jesteś w temacie

http://www.v10.pl/archiwum/serwis_informacyjny/motocykle/aktualnosci/honda/nowa_honda_vfr_1000_1.jpg

http://www.motocykle.v10.pl/galeria/modelka,custom,czoper,15,galeria,2544,1,jpg.html

nie no Wiesiek powiem szczerze :naughty:

delikatnie robię krok w tył

ta to nawet ładna jest i świetne malowanie :thumbup1:

fajnie pasowałaby Ci :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:13 ----------

no te vfr'ki nieźle wymiatają :naughty:

http://www.forum.v10.pl/honda,vfr,idealny,motocykl,dla,policji,t7216.html

Opublikowano

Seves jako jedziesz do BT ?

Opublikowano
Seves jako jedziesz do BT ?

na kole ............. :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Ty się nie śmiej , żeby później nie był na tym kole szybciej jak ja :eusathink::naughty:

Opublikowano
Ty się nie śmiej , żeby później nie był na tym kole szybciej jak ja :eusathink::naughty:

czamu letnie wrzucileś czy Marzenka pojedzie :) (nimom nic przeciwko jej by nie było) :thumbup1:

Opublikowano
Seves jako jedziesz do BT ?

Robert no właśnie nie wiem... jada som więc bez sensu fura gonić chyba że nikt mnie nie będzie chcioł zabrać to pojada rychtych na kole :eusathink:

a czamu pytosz? :kox:

Opublikowano

No jakby praje to możesz się zabrać :thumbup1:

Ja wczoraj z Hammerem gadałem i chyba pojedziemy razem tzn. on swoim autem i ja swoim ma się rozumieć :wink:

Opublikowano
No jakby praje to możesz się zabrać :thumbup1:

Ja wczoraj z Hammerem gadałem i chyba pojedziemy razem tzn. on swoim autem i ja swoim ma się rozumieć :wink:

Robert kurde dzięki bardzo :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

bo na tym kole to loteria jak wiater będzie wioł :heat:

nie no serio dzięki za propozycja i chętnie jak Marzena ni mo nic przeciwko to się zabiera :banan:

Opublikowano

Spoko możesz jechać z nami :wink4:

Tylko my wracamy w poniedziałek lub we wtorek , ale najwyżej z powrotem z kimś innym się zabierzesz , no chyba , że też zostajesz

Opublikowano

no właśnie miałem pytac kiedy wracacie bo w ubiegłym roku też zostawaliście dłużej chyba..

ok to się jeszcze zorientuję jak tam powrót ogarnąć

dzięki jeszcze roz i pozdrów Marzenę :notworthy:

Opublikowano

Tylko my wracamy w poniedziałek lub we wtorek , ale najwyżej z powrotem z kimś innym się zabierzesz , no chyba , że też zostajesz

może w końcu i Wy po tym weekendzie dołączycie w niedługim czasie do grona rodziców :kox::naughty:

Opublikowano
no właśnie miałem pytac kiedy wracacie bo w ubiegłym roku też zostawaliście dłużej chyba..

ok to się jeszcze zorientuję jak tam powrót ogarnąć

dzięki jeszcze roz i pozdrów Marzenę :notworthy:

Myślę , że z powrotem też nie będzie problemu z kimś się zabrać

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

może w końcu i Wy po tym weekendzie dołączycie w niedługim czasie do grona rodziców :kox::naughty:

Spoko loko :wink4:

---------- Post added at 22:59 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

Ida spać

Nara :hi:

Opublikowano

:naughty:

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

:hi: też się zaraz zbieram

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.