Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Drugi pojazd można rozebrać i seves się zmieści :decayed:

uffff już zech sie bol ze mie posadzisz bokiem na wozek i tak pojada w bagazniku eknięty :whistling:

:decayed:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Drugi pojazd można rozebrać i seves się zmieści :decayed:

uffff już zech sie bol ze mie posadzisz bokiem na wozek i tak pojada w bagazniku eknięty :whistling:

:decayed:

Tak może być ,nie ciesz się:naughty:

kur na wszelki wypadek spakuja se bendale i jakiś zestaw małego mechanika zmontuja se to i wyskocza na wózku du dom :decayed:

Opublikowano
Drugi pojazd można rozebrać i seves się zmieści :decayed:

uffff już zech sie bol ze mie posadzisz bokiem na wozek i tak pojada w bagazniku eknięty :whistling:

:decayed:

Tak może być ,nie ciesz się:naughty:

ee taki nie będzie :no:

Opublikowano
Drugi pojazd można rozebrać i seves się zmieści :decayed:

uffff już zech sie bol ze mie posadzisz bokiem na wozek i tak pojada w bagazniku eknięty :whistling:

:decayed:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Arturo a co tam u Ciebie? jak malutka? :naughty:

Opublikowano

Seves a jak wygląda targanie moto z GB ?

Opublikowano
Drugi pojazd można rozebrać i seves się zmieści :decayed:

uffff już zech sie bol ze mie posadzisz bokiem na wozek i tak pojada w bagazniku eknięty :whistling:

:decayed:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Arturo a co tam u Ciebie? jak malutka? :naughty:

thx

spoko ,tera śpi ...........ide na dymka

zw

Opublikowano

Spadam narka :hi:

Opublikowano
Seves a jak wygląda targanie moto z GB ?

Wiesiu tego nie wiem :dontknow:

trzebaby znależć garażowane moto z małym przebiegiem bo widziałem kilka ściąganych z uk i niestety w wielu miejscach rdza :( a maszynki ok 5cio letnie..

samo targanie.. albo jakiś transport po drodze (jeżdzą prywatne auta dostawcze za kasę tam i powrót) no albo niestety przyczepka a to już koszty tak samo jak podróż na moto stamtąd :decayed:

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

thx

spoko ,tera śpi ...........ide na dymka

zw

ten patent ze smyczami działa dalej :kox:

Opublikowano

ja :naughty:

musiałem naprawić po wizycie siemiana bo mi to po pijaku zmodernizował tak ,że trza było robić to jeszcze raz od nowa :doh:

Opublikowano

Seves fajna ale ile on za to będzie chciał znając ceny klubowe to z 45... :wallbash:

Opublikowano
ja :naughty:

musiałem naprawić po wizycie siemiana bo mi to po pijaku zmodernizował tak ,że trza było robić to jeszcze raz od nowa :doh:

ja :naughty:

musiałem naprawić po wizycie siemiana bo mi to po pijaku zmodernizował tak ,że trza było robić to jeszcze raz od nowa :doh:

nic dziwnego cały Siemian chciał poprawić a zd.... :facepalm:

:tongue:

Seves fajna ale ile on za to będzie chciał znając ceny klubowe to z 45... :wallbash:

widzę że jesteś na bieżąco :tongue:

chce 8000Ł do tego transport i przekładka :(

to wyjdzie ponad 50tys pln przerobiony angol :P

strasznie drogo.. ma bardzo niski przebieg ale kto ją kupi w tej cenie :rolleyes:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

najlepszego dla Waszych pięknych kobiet :kwiatek:

szczególnie dla Twojej Robert :naughty: i Hammer :naughty:

:kox:

---------- Post added at 09:50 ---------- Previous post was at 09:47 ----------

synki macie też problemy z edytowaniem postów? jak chce poprawić to często zdarza się że nie umiem zatwierdzić zmian :wallbash:

jeszcze nie kurw_uje ale dużo nie brakuje :facepalm: muszę skopiować se całośc odświeżyc strone wydup_czyc stare i wkleic skopiowane :doh:

no masakra do tego te emotikonki raz działają raz nie... klikam w nie.. a one sie kurw nie pojawiaja... dobijające to jest :wallbash:

Opublikowano

chcesz mom mellisa w doma badz Jacka Danielsa wybier se :naughty::naughty:

Opublikowano
chcesz mom mellisa w doma badz Jacka Danielsa wybier se :naughty::naughty:

:drinks::drunk::thumbup1:

jak można tak spłycić tak wyjątkowe święto? :doh:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Seves spuść z krzyża :tongue: mi wszystko działa ;)

kurde musza napisać do koleżanki :kox:

---------- Post added at 10:06 ---------- Previous post was at 10:05 ----------

Hammer a jak otworzysz se okno z emotinkami (i zostawisz otwarte) i w następnym wątku chcesz je wklejać to musisz to okno z emotkami otwierać na nowo nie? bo wtedy już nie działają? :naughty:

czy jo yno mom zdu_pione :eusathink:

Opublikowano

jak można tak spłycić tak wyjątkowe święto? :doh:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Co chcesz komunistyczne święto :decayed:

Hammer a jak otworzysz se okno z emotinkami (i zostawisz otwarte) i w następnym wątku chcesz je wklejać to musisz to okno z emotkami otwierać na nowo nie? bo wtedy już nie działają? :naughty:

czy jo yno mom zdu_pione :eusathink:

Tak jak godosz, jo otwieram za każdym razem na nowo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.