Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Badboy nie teścia a zięcia 320d E 46 136PS, niby najgorszy ale i tak ładnie jeździ, auto cichsze w środku, zawieszenie lepsze no i kopa ma.

Wg mnie właśnie nie ma kopa , teraz dopiero jak szwagier wgrał se jakiegoś "gotowca" to mu to idzie , ale zaś od razu sprzęgło do wymiany miał :facepalm:

Katy niech wywali jak zięć to pojedzie :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tyś je zadziubany :naughty:

Opublikowano

Robert nie jedziesz do miasta ?

Opublikowano
Dzwonia do tego gostka co Kuna podał i powiem mu że mam te ogłoszenie z mobile.de z przebiegiem ciekawe co powie :naughty:

http://moto.allegro.pl/a4-s-line-1-9tdi-excluzive-quattro-skora-navi-xeno-i2191733365.html

http://otomoto.pl/audi-a4-a4-s-line-1-9tdi-excluzive-qua-C23230972.html

:thumbup1:

też mnie ciekawi :naughty:

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

Badboy ale porównywać to najlepiej ceny aut zarejestrowanych bo niezarejestrowane furki pow 2.0 są często tańsze niż te same z mniejszymi silnikami przez opłaty...

nie wiecie wg jak to obejść? zapłacić jak najmniej akcyzy? tylko rzeczoznawca? :eusathink:

Opublikowano
Dzwonia do tego gostka co Kuna podał i powiem mu że mam te ogłoszenie z mobile.de z przebiegiem ciekawe co powie :naughty:

http://moto.allegro.pl/a4-s-line-1-9tdi-excluzive-quattro-skora-navi-xeno-i2191733365.html

http://otomoto.pl/audi-a4-a4-s-line-1-9tdi-excluzive-qua-C23230972.html

No i fake gościu mówi że ma 280 tkm, trochę dużo i drogo ale ładna:thumbup1:

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

Dzwonia do tego gostka co Kuna podał i powiem mu że mam te ogłoszenie z mobile.de z przebiegiem ciekawe co powie :naughty:

http://moto.allegro.pl/a4-s-line-1-9tdi-excluzive-quattro-skora-navi-xeno-i2191733365.html

http://otomoto.pl/audi-a4-a4-s-line-1-9tdi-excluzive-qua-C23230972.html

:thumbup1:

też mnie ciekawi :naughty:

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

Badboy ale porównywać to najlepiej ceny aut zarejestrowanych bo niezarejestrowane furki pow 2.0 są często tańsze niż te same z mniejszymi silnikami przez opłaty...

nie wiecie wg jak to obejść? zapłacić jak najmniej akcyzy? tylko rzeczoznawca? :eusathink:

Dać se ściągnąć auto przez firmę ,oni to jakoś omijają, nie wiem jak ale płacą grosze, chyba na importera samochodów jadą :eusathink:

Opublikowano
Dzwonia do tego gostka co Kuna podał i powiem mu że mam te ogłoszenie z mobile.de z przebiegiem ciekawe co powie :naughty:

http://moto.allegro.pl/a4-s-line-1-9tdi-excluzive-quattro-skora-navi-xeno-i2191733365.html

http://otomoto.pl/audi-a4-a4-s-line-1-9tdi-excluzive-qua-C23230972.html

No i fake gościu mówi że ma 280 tkm, trochę dużo i drogo ale ładna:thumbup1:

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

Dzwonia do tego gostka co Kuna podał i powiem mu że mam te ogłoszenie z mobile.de z przebiegiem ciekawe co powie :naughty:

http://moto.allegro.pl/a4-s-line-1-9tdi-excluzive-quattro-skora-navi-xeno-i2191733365.html

http://otomoto.pl/audi-a4-a4-s-line-1-9tdi-excluzive-qua-C23230972.html

:thumbup1:

też mnie ciekawi :naughty:

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

Badboy ale porównywać to najlepiej ceny aut zarejestrowanych bo niezarejestrowane furki pow 2.0 są często tańsze niż te same z mniejszymi silnikami przez opłaty...

nie wiecie wg jak to obejść? zapłacić jak najmniej akcyzy? tylko rzeczoznawca? :eusathink:

Dać se ściągnąć auto przez firmę ,oni to jakoś omijają, nie wiem jak ale płacą grosze, chyba na importera samochodów jadą :eusathink:

fake bo może już sobie odpuścił :D

Opublikowano
Dzwonia do tego gostka co Kuna podał i powiem mu że mam te ogłoszenie z mobile.de z przebiegiem ciekawe co powie :naughty:

http://moto.allegro.pl/a4-s-line-1-9tdi-excluzive-quattro-skora-navi-xeno-i2191733365.html

http://otomoto.pl/audi-a4-a4-s-line-1-9tdi-excluzive-qua-C23230972.html

No i fake gościu mówi że ma 280 tkm, trochę dużo i drogo ale ładna:thumbup1:

może dopiero jak mu ktoś koło d*py zrobił mówi prawdę a wcześniej mógł cyganić :)

ale przecież to nie wyjątek.... większość jak nie wszystkie maja -50 -100kkm albo i lepiej.. ten się gościowi rzucił w oczy bo przeglądał mobile a wyposażenie faktycznie wyjątkowe ;)

Opublikowano
Dzwonia do tego gostka co Kuna podał i powiem mu że mam te ogłoszenie z mobile.de z przebiegiem ciekawe co powie :naughty:

http://moto.allegro.pl/a4-s-line-1-9tdi-excluzive-quattro-skora-navi-xeno-i2191733365.html

http://otomoto.pl/audi-a4-a4-s-line-1-9tdi-excluzive-qua-C23230972.html

:thumbup1:

też mnie ciekawi :naughty:

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

Badboy ale porównywać to najlepiej ceny aut zarejestrowanych bo niezarejestrowane furki pow 2.0 są często tańsze niż te same z mniejszymi silnikami przez opłaty...

nie wiecie wg jak to obejść? zapłacić jak najmniej akcyzy? tylko rzeczoznawca? :eusathink:

A gdzie jest podany przebieg na tej aukcji z allegro :eusathink:

Opublikowano

No możliwe, ale i tak drogo i jeszcze do opłat

---------- Post added at 12:04 ---------- Previous post was at 12:03 ----------

A gdzie jest podany przebieg na tej aukcji z allegro :eusathink:

Nie ma ,dzwoniłem

Opublikowano

Wiesiek a czegoś takiego (tylko głupi przykład) byś nie łyknął :naughty:

http://allegro.pl/piekne-bmw-530dies...167864912.html

powtarzam bo nie odpowiedziałeś :P

Opublikowano
Wiesiek a czegoś takiego (tylko głupi przykład) byś nie łyknął :naughty:

http://allegro.pl/piekne-bmw-530dies...167864912.html

powtarzam bo nie odpowiedziałeś :P

Zaroz i bez zastanowienia OOOO wysiada, kultura pracy i prowadzenie

Opublikowano

heloł :hi:

Opublikowano

synki jakby kiery chciał http://www.impactogsm.com/pl/c/Oswietlenie-LED/281

jak zamówicie przezemnie:

do 100zł -5% zniżki

do 200zł -7%

powyżej 200zł -10%

info na PW :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Na temat wypasu w Audi już mówiliśmy, weź takiego Passata to prawie każdy ma 4x szyby ele. i welurową tapicerkę czego w OOOO nie ma itd. itp., a auto tańsze bo VW.

Ja co raz bardziej jak już pisałem kieruję się na wschód.:naughty:

Ale wsiądź do Paska a do Audi....

i od razu zauważy się ilość miejsca w VW, a nie to co w A4:wallbash:

Opublikowano
Na temat wypasu w Audi już mówiliśmy, weź takiego Passata to prawie każdy ma 4x szyby ele. i welurową tapicerkę czego w OOOO nie ma itd. itp., a auto tańsze bo VW.

Ja co raz bardziej jak już pisałem kieruję się na wschód.:naughty:

Ale wsiądź do Paska a do Audi....

i od razu zauważy się ilość miejsca w VW, a nie to co w A4:wallbash:

:hi:

NO

Opublikowano
Na temat wypasu w Audi już mówiliśmy, weź takiego Passata to prawie każdy ma 4x szyby ele. i welurową tapicerkę czego w OOOO nie ma itd. itp., a auto tańsze bo VW.

Ja co raz bardziej jak już pisałem kieruję się na wschód.:naughty:

Ale wsiądź do Paska a do Audi....

i od razu zauważy się ilość miejsca w VW, a nie to co w A4:wallbash:

zgodze się ale srodek skąpy jest chudszy (w sensie: materiały jak mniejsze były dlatego wiecej miejsca jest) ... w a4 bardziej wypełniony :)

Opublikowano

Już pisałem w VW welur na zicach jest w OOOO zapomnij, szyby 4x ele.

Opublikowano
  • Autor
Już pisałem w VW welur na zicach jest w OOOO zapomnij, szyby 4x ele.

i cena pare tyś mniejsza.

ja nie jestem poje*any jak niektórzy na tym forum że oprócz Audi to w życiu by do innego auta nie wsiedli bo to wstyd, hańba, itd:wallbash:

Opublikowano
Już pisałem w VW welur na zicach jest w OOOO zapomnij, szyby 4x ele.

i cena pare tyś mniejsza.

ja nie jestem poje*any jak niektórzy na tym forum że oprócz Audi to w życiu by do innego auta nie wsiedli bo to wstyd, hańba, itd:wallbash:

:thumbup1::friends: rozmawialiśmy o tym

Opublikowano
Wiesiek a czegoś takiego (tylko głupi przykład) byś nie łyknął :naughty:

http://allegro.pl/piekne-bmw-530dies...167864912.html

powtarzam bo nie odpowiedziałeś :P

Zaroz i bez zastanowienia OOOO wysiada, kultura pracy i prowadzenie

zajś nie godej ze ccco się źle prowadzi :tongue:

kultura pracy w 3.0 też jest dużo lepsza :)

tu się pomału robi portal antyałdikowski :polew: ale niestety taka prawda :facepalm:

ja się na szczęście zakochałem w b6/b7 głównie we wnętrzu i trzyma mnie na szczęście jeszcze mocno :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.