Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Muszę iść do kościoła na 18:00 a później idę do znajomych

Wiesiek coś to tak dzisiaj drapał te Twoje auto koło Lidla ? :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Muszę iść do kościoła na 18:00 a później idę do znajomych

Wiesiek coś to tak dzisiaj drapał te Twoje auto koło Lidla ? :naughty:

Każde tłumaczenie jest dobre :naughty:

A swędziało go za relingiem :kox:

Spadam narka :hi:

Opublikowano
  • Autor
dobry :hi:

są jacyś chętni na wypad do Katowic poza Arturem? :naughty:

ja właśnie wróciłem z Kato. dziś w SCC jest Ola Kwaśniewska i Bilgun A......batar (czy jakoś tak)

Mnie znów dziś na spocie nie będzie :cry:

Mnie też nie będzie :chytry:

szkoda.....

Opublikowano
Ale nudny wieczór, plan na jutro giełda Gliwice :whistling:

Edit: Wiesiu patrz http://otomoto.pl/skoda-octavia-rs-pakiet-tsi-19-kozak-2010r-C23267550.html :o

W Radlinie w komisie stoi RS ,co prawda kombi ale 2.0 TDI 170 KM

Kur*a i drapneły mnie miśki w SPS, w zabudowanym 102 km/h:wallbash:

Ida spać :hi:

Opublikowano
:hi: siemanko
Opublikowano

:hi:

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 09:41 ----------

Kur*a i drapneły mnie miśki w SPS, w zabudowanym 102 km/h:wallbash:

Ida spać :hi:

Piracie :tongue:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Piracie :tongue:

:hi:

Właśnie hamowałem :naughty:

Opublikowano

Kur*a i drapneły mnie miśki w SPS, w zabudowanym 102 km/h:wallbash:

I ile dukatów kosztowało to spotkanie ? :whistling:

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano

siemanko koledzy jednak zdecydowalem sie na zakup b6 ale teraz sie zastanawiam nad TDI 116 czy 130 km ?? roznica w spalaniu 1l no i 130 ma 6 biegow takze w trasie chyba powinno byc mniej moze ktos doradzi??

Opublikowano

I ile dukatów kosztowało to spotkanie ? :whistling:

Za takie wykroczenie jest 500 zł i 10 pkt. karnych :wallbash:

Negocjacje się opłaciły dostałem rabat weekendowy :whistling:

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

siemanko koledzy jednak zdecydowalem sie na zakup b6 ale teraz sie zastanawiam nad TDI 116 czy 130 km ?? roznica w spalaniu 1l no i 130 ma 6 biegow takze w trasie chyba powinno byc mniej moze ktos doradzi??

Gdzieś to wyczytał te różnice w spalaniu, 6 biegów tylko silnik AVF, rarytas w dobrym stanie.

---------- Post added at 11:41 ---------- Previous post was at 11:39 ----------

Ja pierdziele auto, szukam nowego motonga i będe jeździł po świecie czytaj regionie :polew:

Opublikowano
siemanko koledzy jednak zdecydowalem sie na zakup b6 ale teraz sie zastanawiam nad TDI 116 czy 130 km ?? roznica w spalaniu 1l no i 130 ma 6 biegow takze w trasie chyba powinno byc mniej moze ktos doradzi??

przede wszystkim szukaj sprawnego zadbanego sprawdzonego, bo jak kupisz tanio to potem będziesz płacił, a litr na + lub - to pikuś w porównaniu z częstymi wizytami u mechanika

Opublikowano

no to z tego co rozumiem to szukac 116km?? ale teraz ciezko kupic z autentycznym przebiegiem

Opublikowano

Nie masz szukać 130 KM AVF zadbanego

Opublikowano

na takiego poluje ale ciezko znalezc wszystkie stronki juz przejrzalem i nie ma takiego jakbym chcial

Opublikowano

To kup BMW lub Merca

Opublikowano

Nie ma w [b6] 116 PS :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.