Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
sprzedam dom bo znalazłem nową inwestycję:naughty:

http://otomoto.pl/audi-a5-cabrio-2-0tfsi-s-tronic-demo-C23069277.html

tylko gdzie ja sobie zrobie sypialnie, a gdzie pokuj dziecięcy:eusathink:

Arek no koks :kox:

ale 260? :facepalm:

nigdy mnie nie będzie stać na coś takiego nowego :tongue:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
sprzedam dom bo znalazłem nową inwestycję:naughty:

http://otomoto.pl/audi-a5-cabrio-2-0tfsi-s-tronic-demo-C23069277.html

tylko gdzie ja sobie zrobie sypialnie, a gdzie pokuj dziecięcy:eusathink:

Arek no koks :kox:

ale 260? :facepalm:

nigdy mnie nie będzie stać na coś takiego nowego :tongue:

co robotajesz seves, boch właśnie wrócił z nart i mi się nudzi :D wyskakujemy kaj ? hehe

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:40 ----------

seves posyłej kupon, jutro może Cię będzie stać na coś jeszcze lepszego :D

Opublikowano
To jest benzina.:naughty:
pisze jak byk ON
Benzyna pisze przecież

gościu od lexusa 2.5 wybrał w opcjach Olej Napędowy 208ps a w opisie napisał że silnik benzynowy :tongue:

.. nie znam się ale zayebiste są.. był kiedys w zakupie kontrolowanym ale polecali mały silnik 2.0 bo że niby 3.0 drogi i jakieś usterki go sięgały (o dieslu wtedy nie wspomnieli :P )

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

Badboy jo przed chwilą wrócił i właśnie browarka objebuja :P ale mono by my sie na jutro na katowice ugodali? yno kurw akurat teraz mom syfa na pół gęby :wallbash:

jutro w spodku są jakieś imprezy motoryzacyjne + mma czy jakieś sztuki walki może pojechać by większą ekipą i na koniec zahaczyć o jakieś disko? :naughty:

Opublikowano

no kurde godołech CI że ta sobota odpado no bo wiesz... zolyty mom haha a tu mi brat podpowiada że już na to mma nie ma biletów.

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:50 ----------

to Ty jak nowa gama modeli audi, dioda musi być :lol1:

Opublikowano
no kurde godołech CI że ta sobota odpado no bo wiesz... zolyty mom haha a tu mi brat podpowiada że już na to mma nie ma biletów.

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:50 ----------

to Ty jak nowa gama modeli audi, dioda musi być :lol1:

aaaaa no rychtych Dupcia czeko zapomniałem :doh:

diody ni mom na szczeście ale na wardze opryszczka mi się goi nie wiem co gorsze :polew:

Opublikowano

No szloby pomyslec nad jakims malym wypadem do K-c na jaka imprezke motoryzacyjna .....dajcie jutro znac na fona bo na forum moze mnie nie byc w ciagu dnia ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano

dobry :hi:

są jacyś chętni na wypad do Katowic poza Arturem? :naughty:

po południu możnaby się w góry wybrać Wiesiek na narty chętny? moja warga jednak skutecznie mnie od imprezki tanecznej odciąga :tongue:

Opublikowano

:hi:

Seves ja mam reke w gipsie i z nart nici

Opublikowano
:hi:

Seves ja mam reke w gipsie i z nart nici

osz kurw zapomniałem pisałeś że na tydzień co najmniej :wallbash:

ale za to skoro masz w gipsie to w chałpie i tak nic nie porobisz to może te targi :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hammer nie widziałes może gdzieś dla mnie sprężyn -40 (sedan ośka 1.8T ? :tongue:) :naughty:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Polecam zajefajna stronka

http://www.autoprospect.ru/

Opublikowano

Mnie znów dziś na spocie nie będzie :cry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Mnie znów dziś na spocie nie będzie :cry:

Tradycja :facepalm:

Mnie też nie będzie :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.