Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

u mine też ok

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: rankiem
Opublikowano

Teraz się naprawiło :whistling:

Jakiegoś buga miałem. Taka piękna pogoda że zaraz trzeba na Katowice ruszać

Opublikowano

Bry tak z wczesnego rana :)

jak opanować emotikony?

Opublikowano
Bry tak z wczesnego rana :)

jak opanować emotikony?

ustawienia->ogólne ustawienia (po prawej są)->Zaawansowany edytor WYSIWYG

Opublikowano

No to siup na Katowice a później Sosnowiec :whistling:

Opublikowano
No to siup na Katowice a później Sosnowiec :whistling:

Jak do SO to paszport se weź

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :hi:

lancer dojebany :slina:

nie pokazujcie mi takich filmikow bo sie musze ustatkowac a coraz bardziej mysle nad sciagnieciem 1.8TQ z anglii :rolleeyes: bo póki co 300ps by mi stykło :P

kuna to szerokiej tam :D

mervin nie szalej z tym setupem letnim.. wczoraj prawda ładnie słoneczko grzało ale wieczorem jak wracałem -1,5stC a w nocy na pewno było mniej :(

wczoraj myłem felgi furki i moto i też mnie kusiło żeby coś pomału założyć ale z miesiąc jeszcze poczekam ;)

Opublikowano
:hi:

:hi:

A kabel w schowku:whistling:

Opublikowano

No w schowku został :doh:

Opublikowano

lece na wodzisłam na pks dzis podobno jakiś ala drift maja miec :P

ala bo nie sadze zeby to cos wielkiego bylo hahahaha

Opublikowano

Spadam , struty jestem jak nie wiem :sick3:

Opublikowano

Seves zapodaj jakieś linki do GB na taką jak Ty masz, Artur mi coś gadał że masz tam coś

---------- Post added at 12:34 ---------- Previous post was at 12:33 ----------

Spadam , struty jestem jak nie wiem :sick3:

A co Marzena Ci coś dosypała ?

Opublikowano
lece na wodzisłam na pks dzis podobno jakiś ala drift maja miec :P

ala bo nie sadze zeby to cos wielkiego bylo hahahaha

Drift w Wodzisławiu :eusathink: Chyba na podpasce :polew:

Opublikowano
Seves zapodaj jakieś linki do GB na taką jak Ty masz, Artur mi coś gadał że masz tam coś

---------- Post added at 12:34 ---------- Previous post was at 12:33 ----------

A co Marzena Ci coś dosypała ?

chwila ;)

no cos tam jest.. takiej jak ja niestety bo Arturo tylko avant i Q szuka :P

musiałbys inne wymagania powybierac ale to ogarniesz ;)

zaraz wciepne linka do 1.8T avant Q

i lece bo Laki bedzie czekac :P

Opublikowano
chwila ;)

no cos tam jest.. takiej jak ja niestety bo Arturo tylko avant i Q szuka :P

musiałbys inne wymagania powybierac ale to ogarniesz ;)

zaraz wciepne linka do 1.8T avant Q

i lece bo Laki bedzie czekac :P

Ja sedana może być Q

Opublikowano

bex'y

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-Quattro-Sport-1-8T-190-2003-Stunning-Condition-/320860375667?pt=Automobiles_UK&hash=item4ab4c4ca73

http://www.ebay.co.uk/itm/2003-AUDI-A4-T-190-SPORT-QUATTRO-SILVER-/170794835544?pt=Automobiles_UK&hash=item27c42a5e58

---------- Post added at 12:41 ---------- Previous post was at 12:40 ----------

no to Wiesiek ten niebieski jest śliczny... zderzak przedni rzecz gusty.. ale malo fotek wnętrza :(

Opublikowano

OK poszperam

Opublikowano

http://www.ebay.co.uk/sch/Audi-/9835/i.html?Manufacturer=Audi&Model=A4&LH_Price=..7%2C000%40c&LH_PrefLoc=0&Transmission=Manual&Model%2520Year=2009%7C2008%7C2007%7C2006%7C2005%7C2004%7C2003%7C2002%7C2001&Car%2520Type=Estates%7CFour%2520Wheel%2520Drives&_pppn=v3&rt=nc&Fuel%2520Type=Petrol&_catref=1&_dmpt=Automobiles_UK&_fln=1&_mPrRngCbx=1&_sc=1&_sop=2&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m1539

tu powypisuj co chcesz i masa autek jest do kupienia :P

---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:43 ----------

niebieski jednak wyglada jakby mial robione cos z przodu... (brak ori naklejki na pasie przednim i zderza zmieniony... byc moze zmieniony nie przez przypadek..

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

leca :hi:

no guregoru sam sie zanstanawiam jak to bedzie wygladac hahahahahha

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

sedanow full s-line jest duzo do kupienia ale ok. 10tys drozsze niz zwykle 1.8T ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.