Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Buhahaha...

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Gdzieś Ty te 16oC miał :think2:
chyba na piecu jak mu wygasło :bag:

:decayed:

Opublikowano

A co to jest piec? U nas są już grzejniki gdzie tylko się przekręca przełącznik i ustawia ciepło. Ale co wy możecie wiedzieć jak dalej mieszkacie w lepiankach:whistling:

:naughty::polew::polew::polew::kox:

Opublikowano
A co to jest piec? U nas są już grzejniki gdzie tylko się przekręca przełącznik i ustawia ciepło. Ale co wy możecie wiedzieć jak dalej mieszkacie w lepiankach:whistling:

:naughty::polew::polew::polew::kox:

Ty się chyba nie boisz śmierci :naughty:

Opublikowano
A co to jest piec? U nas są już grzejniki gdzie tylko się przekręca przełącznik i ustawia ciepło. Ale co wy możecie wiedzieć jak dalej mieszkacie w lepiankach:whistling:

:naughty::polew::polew::polew::kox:

Wola w lepiance niż w króliczoku :guma:

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

Artur wypili my za zdrowie córki :drunk::good:

Opublikowano
Wola w lepiance niż w króliczoku :guma:

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

Artur wypili my za zdrowie córki :drunk::good:

Dokładnie a sprzedam Ci lepisnke za ...........

Artur na zdrowie twoich dziewczyn, spadam bo Basia do roboty woła

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

Narka :hi:

Opublikowano

Narka :hi:

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:49 ----------

Już nie nabija wszędzie postów :punk:

Opublikowano

Dzięki Pany :notworthy::notworthy::notworthy::friends::friends::friends:

Opublikowano
  • Autor

Już nie nabija wszędzie postów :punk:

i emoty się zmieniły w pierwszej tabeli:whistling:

Opublikowano
i emoty się zmieniły w pierwszej tabeli:whistling:

Ale i tak niektórych tych co używam najczęściej nie ma :chytry:

---------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:57 ----------

Dzięki Pany :notworthy::notworthy::notworthy::friends::friends::friends:

My też :notworthy::notworthy::notworthy:

---------- Post added 04-03-2012 at 00:13 ---------- Previous post was 03-03-2012 at 23:58 ----------

Oczywiście Arek też dzięki :notworthy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ale i tak niektórych tych co używam najczęściej nie ma :chytry:

---------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:57 ----------

My też :notworthy::notworthy::notworthy:

---------- Post added 04-03-2012 at 00:13 ---------- Previous post was 03-03-2012 at 23:58 ----------

Oczywiście Arek też dzięki :notworthy:

Dołączamy się :thumbup:

---------- Post added at 09:19 ---------- Previous post was at 09:19 ----------

Aha :hi:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

wam też dzięki za wczoraj:drinks:

Opublikowano

:hi:

A co to jest piec? U nas są już grzejniki gdzie tylko się przekręca przełącznik i ustawia ciepło. Ale co wy możecie wiedzieć jak dalej mieszkacie w lepiankach:whistling:

:naughty::polew::polew::polew::kox:

...toś se nakopoł w papiurachwhistling.gif i w 101% zgodza sie z Robertym...thumbup1.gif
Opublikowano
A co to jest piec? U nas są już grzejniki gdzie tylko się przekręca przełącznik i ustawia ciepło. Ale co wy możecie wiedzieć jak dalej mieszkacie w lepiankach:whistling:

:naughty::polew::polew::polew::kox:

Ale i tak lepsza lepianka od króliczoka :decayed:

Opublikowano

no pewnie że lepsza, bez dwóch zdańtekfz4Swa6XhCMUAAAAASUVORK5CYII=

---------- Post added at 10:17 ---------- Previous post was at 10:16 ----------

:cool1::decayed:

Opublikowano

Wiecie zazdrość przeze mnie przemawia Znowu mi się całe forum rozjechało... Tylko u mnie czy u was też? Po za tym dobry

Opublikowano
Wiecie zazdrość przeze mnie przemawia Znowu mi się całe forum rozjechało... Tylko u mnie czy u was też? Po za tym dobry
1.:bicz:ważne że kolega umie się przyznać do błędu i okazał swoją skruchę:polew:

2. :co: u mnie wszystko w jak najlepszym porządku:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.