Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i ja się zbieram pomału :hi:

Arturoo jak tak poszukiwania furki? :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba zrobię jak Ty :eusathink:

Opublikowano

no ma to minusy jak gadaliśmy wiadomo.. pogadaj z jak największą liczbą chłopaków bo ja mogę być stronniczy :tongue:

a co z tą z USA? jak w ogole z grubsza fury z USA?

Opublikowano

dobry Pany :hi:

Opublikowano

:hi:

Z rana i na pogrzeb ostsniej babci :cry:

Opublikowano

:hi:

seves ,co do autek z usa to nie mam nikogo ,kto juz sciagal ze stanow autka i ma jakies w tym doswiadczenie

Opublikowano
:hi:

Z rana i na pogrzeb ostsniej babci :cry:

Wiesiek nigdy nie wiem co w takim momencie napisać..

:hi:

seves ,co do autek z usa to nie mam nikogo ,kto juz sciagal ze stanow autka i ma jakies w tym doswiadczenie

No tak ale mi chodziło o tą czerwoną :naughty: czy się zastanawiasz i czy dowiadywałeś się o różnicach.. jak to wygląda (elektronika, części mechaniczne i różnice między europą a USA)

Opublikowano
no właśnie miałem pytac kiedy wracacie bo w ubiegłym roku też zostawaliście dłużej chyba..

ok to się jeszcze zorientuję jak tam powrót ogarnąć

dzięki jeszcze roz i pozdrów Marzenę :notworthy:

Od biedy możesz ze mną wracać :tongue4:

---------- Post added at 09:49 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

:hi:

Opublikowano
no właśnie miałem pytac kiedy wracacie bo w ubiegłym roku też zostawaliście dłużej chyba..

ok to się jeszcze zorientuję jak tam powrót ogarnąć

dzięki jeszcze roz i pozdrów Marzenę :notworthy:

Od biedy możesz ze mną wracać :tongue4:

---------- Post added at 09:49 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

:hi:

:friends: dzienki :kox:

Hammer a Ty swoją pytałeś czy nie będzie miała nic przeciwko? :tongue:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi::hi:

dobry :hi:

grzejesz sie już? :tongue:

Opublikowano
:hi::hi:

dobry :hi:

grzejesz sie już? :tongue:

:naughty::naughty: zwarty gotowy :kox:

Opublikowano
:hi::hi:

dobry :hi:

grzejesz sie już? :tongue:

:naughty::naughty: zwarty gotowy :kox:

czekam potem na wrażenia :naughty:

może być pw albo sms :tongue:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:

dobry :hi:

grzejesz sie już? :tongue:

:naughty::naughty: zwarty gotowy :kox:

czekam potem na wrażenia :naughty:

może być pw albo sms :tongue:

:naughty::naughty::naughty::naughty::thumbup1::thumbup1::thumbup1::naughty::naughty::naughty::dance::dance::dance::dance: zna se na sztuce :wink::radocha::radocha:

Opublikowano

Ty sie chlopie cieszysz jakby :laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:okresu dostala po 2 tygodniach :naughty: spóźnienia

Opublikowano
Ty sie chlopie cieszysz jakby :laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:okresu dostala po 2 tygodniach :naughty: spóźnienia

ty idź karmić :chytry::thumbup1::naughty:

Opublikowano

:hi:

Krzysztof jest świeżutka , jeszcze ciepła FV do Ciebie :wink4:

Opublikowano

No i po

Opublikowano
  • Autor
:hi: po szychcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.