Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no właśnie miałem pytac kiedy wracacie bo w ubiegłym roku też zostawaliście dłużej chyba..

ok to się jeszcze zorientuję jak tam powrót ogarnąć

dzięki jeszcze roz i pozdrów Marzenę :notworthy:

Od biedy możesz ze mną wracać :tongue4:

---------- Post added at 09:49 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

:hi:

:friends: dzienki :kox:

Hammer a Ty swoją pytałeś czy nie będzie miała nic przeciwko? :tongue:

Nie ale mam Avanta i miejsce się znajdzie w bagażniku :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: po szychcie

A gdzie orzesz ?

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:11 ----------

no właśnie miałem pytac kiedy wracacie bo w ubiegłym roku też zostawaliście dłużej chyba..

ok to się jeszcze zorientuję jak tam powrót ogarnąć

dzięki jeszcze roz i pozdrów Marzenę :notworthy:

Od biedy możesz ze mną wracać :tongue4:

---------- Post added at 09:49 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

:hi:

:friends: dzienki :kox:

Hammer a Ty swoją pytałeś czy nie będzie miała nic przeciwko? :tongue:

Nie ale mam Avanta i miejsce się znajdzie w bagażniku :decayed:

Nie cygoń bo tam wozisz drugi pojazd:naughty:

Opublikowano
Drugi pojazd można rozebrać i seves się zmieści :decayed:

Racja Seves między szpajchy się wciśnie :kox:

Opublikowano
Drugi pojazd można rozebrać i seves się zmieści :decayed:

Racja Seves między szpajchy się wciśnie :kox:

Ja on ja :naughty:

Opublikowano

jakoś tu spokojnie, cisza :a4fan:

Opublikowano

witam kolegow moja niunia juz wyceniona przez pzu i mam do wyboru albo calkowita albo 7000pln na naprawe a naprawa wyniesie mnie 3000pln i troche zostanie i sie troche dolozy i juz jakas nowa furke sie kupi... do wyboru peugeot 407 albo b6 moze jakies podpowiedzi??

Opublikowano
witam kolegow moja niunia juz wyceniona przez pzu i mam do wyboru albo calkowita albo 7000pln na naprawe a naprawa wyniesie mnie 3000pln i troche zostanie i sie troche dolozy i juz jakas nowa furke sie kupi... do wyboru peugeot 407 albo b6 moze jakies podpowiedzi??

Wszystko zależy jak gruby masz portfel, ile chcesz wydać i kto i ile ma tym autem jeździć.

Opublikowano

Tomku do wydania mam 25tys pln i codziennie robie 50km do pracy no i ewentualnie do miasta 30km

Opublikowano
witam kolegow moja niunia juz wyceniona przez pzu i mam do wyboru albo calkowita albo 7000pln na naprawe a naprawa wyniesie mnie 3000pln i troche zostanie i sie troche dolozy i juz jakas nowa furke sie kupi... do wyboru peugeot 407 albo b6 moze jakies podpowiedzi??

Audi jak Audi drogie, w Kocurze nie słychać silnika i komfort większy, więcej jest też miejsca.

Decyduj sam.

Opublikowano

wolalbym kocura bo tanszy i mlodszy ale napewno wroce jeszcze do czterech koleczek na grilu

Opublikowano
  • Autor
:hi: po szychcie

A gdzie orzesz ?

nową hale im stawiamy

http://www.stiefler.at/

Opublikowano
:hi: po szychcie

A gdzie orzesz ?

nową hale im stawiamy

http://www.stiefler.at/

Tzn jesteś za granicą ?

Opublikowano
  • Autor

tak

Opublikowano

Kuna :naughty:

sedan więc o Arturze nie myślę

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?117708-B6-BEX-Niebieska-perła-1-8T-Quattro-S-line-190PS

niestety bardzo drogo wyjdzie :( ale ciekawa

---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

:naughty::naughty::naughty::naughty::thumbup1::thumbup1::thumbup1::naughty::naughty::naughty::dance::dance::dance::dance: zna se na sztuce :wink::radocha::radocha:

no bele kogo bych Ci nie polecił przecież :naughty:

wiedziałem że będziesz zadowolony :banan:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Drugi pojazd można rozebrać i seves się zmieści :decayed:

uffff już zech sie bol ze mie posadzisz bokiem na wozek i tak pojada w bagazniku eknięty :whistling:

:decayed:

Opublikowano
Drugi pojazd można rozebrać i seves się zmieści :decayed:

uffff już zech sie bol ze mie posadzisz bokiem na wozek i tak pojada w bagazniku eknięty :whistling:

:decayed:

Tak może być ,nie ciesz się:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.