Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki za linka ale jakos wolalbym TDI 130 km jakos ciezko bylo by mi przesiasc na PB

Paplok a ile km robisz rocznie?

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:48 ----------

I gdzie sie przemieszczasz? Praca - dom ile km?

Opublikowano

dobre pytanie ,bo czasem nie warto mieć klekota po to by zrobić 10k rocznie :wink:

Opublikowano

Ale mo multitronika i to go dyskwalifikuje.

Opublikowano
Ale mo multitronika i to go dyskwalifikuje.

Jak jest po modernizacji na 7 lameli to jest ok.

Opublikowano
Ale mo multitronika i to go dyskwalifikuje.

o ku :shock3:

przeoczyłem to przyznam sie bez bicia :embarrassed:

na prędko widziałem że dobra cena jasny i avant :facepalm:

Opublikowano
Ale mo multitronika i to go dyskwalifikuje.

o ku :shock3:

przeoczyłem to przyznam sie bez bicia :embarrassed:

na prędko widziałem że dobra cena jasny i avant :facepalm:

A to że jest to automat, to jest to coś złego :facepalm:

Opublikowano

ja bo oni nigdy nie jeździli dłużej niż 1tydzień :doh:

Opublikowano

dzieki za linka ale jakos wolalbym TDI 130 km jakos ciezko bylo by mi przesiasc na PB

Paplok a ile km robisz rocznie?

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:48 ----------

I gdzie sie przemieszczasz? Praca - dom ile km?

hmm.. rocznie robie ~30tys km mysle ze to sie kwalifikuje do diesla ??

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:38 ----------

dzieki za linka ale jakos wolalbym TDI 130 km jakos ciezko bylo by mi przesiasc na PB

Paplok a ile km robisz rocznie?

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:48 ----------

I gdzie sie przemieszczasz? Praca - dom ile km?

hmm.. rocznie robie ~30tys km mysle ze to sie kwalifikuje do diesla ??

a praca-dom to 25km w jedna strone i tak pol na pol trasa i miasto 2 razy do roku wyjazd do Niemiec takze raczej duzo jezdze

Opublikowano
Ale mo multitronika i to go dyskwalifikuje.

o ku :shock3:

przeoczyłem to przyznam sie bez bicia :embarrassed:

na prędko widziałem że dobra cena jasny i avant :facepalm:

A to że jest to automat, to jest to coś złego :facepalm:

ja bo oni nigdy nie jeździli dłużej niż 1tydzień :doh:

:tongue:

tip to tip

ale o multi co jakis czas sie słyszy.. trzeba po prostu dbać a nigdy się nie wie jak ktoś dbał :wink:

Opublikowano

ano ale to tak z każdą :wink:

Opublikowano

Paplok jak lubisz diesla to kupujesz diesla :decayed:

ja się troche najeździłem dieslami i strasznie je lubię :decayed: ale wolę benzynę :facepalm:

robię właśnie ok 30tys.. w ubiegłym mniej bo w sumie 23tys jakoś zrobiłem ale w poprzednim prawie 40tys.. mam benzynę i do teraz nawet gazu nie zakładałem ale nie wiem jak to się skończy :kwasny:

a generalnie gaz nie wychodzi drożej niz ropa jeśli Ci na pieniążkach zależy..

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

Arturo ile Ty normlanie za opony dajesz?

profil 47? <wow> to na specjalne zamówienie robione? :shock3:

:decayed:

Opublikowano
:wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed:
Opublikowano
:wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed::wink::decayed:

sorki nie mogłem sie powstrzymać żeby tak durnowato zagadać :tongue:

Opublikowano

luz nie zauważyłem jak klepałem po klawiszach :wink::decayed:

Opublikowano

zbieram się :hi:

Opublikowano

ja też :hi:

Opublikowano

mioteł nie zapomnijcie :decayed:

Opublikowano

A to że jest to automat, to jest to coś złego :facepalm:

W automacie jako samym nie ,ale w multi tak i jeździłem automatem jak by się kto pytał i to całkiem trochę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.