Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: po robocie , jo też chłopy dziś mioł delirka :facepalm: ale zaraz se browarka otworzę :slina::grin:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
heloł

Tyś z wczasów wrócił ,a tam żeś się zgubił ,czy jak :decayed:

mnie pytasz ?
Opublikowano
:hi: po robocie , jo też chłopy dziś mioł delirka :facepalm: ale zaraz se browarka otworzę :slina::grin:

właśnie się lecza zimnym leszkiem:decayed: masakra wczoraj:doh:

---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

heloł

Tyś z wczasów wrócił ,a tam żeś się zgubił ,czy jak :decayed:

mnie pytasz ?

Ciebie Ciebie se pyto, Andy Ty zyjesz jeszcze ?

Opublikowano
heloł

Tyś z wczasów wrócił ,a tam żeś się zgubił ,czy jak :decayed:

mnie pytasz ?

no :decayed:

Opublikowano

żyja a co do wczasów to można tak nazwać 3 tydnie za granicą 1 godzina w doma zaś trzy tydnie itak w koło macieja :facepalm:

Opublikowano

aaaa ....

czyli podobnie jak u mnie tyle ,że się z domu nie ruszam na 3 tygodnie :decayed::wink:

Opublikowano

mosz za mały łańcuch :decayed:

Opublikowano
mosz za mały łańcuch :decayed:

:polew::polew::polew:

no dobra

---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:54 ----------

dobra zbieram się do dziewczyn :hi:

Opublikowano
mosz za mały łańcuch :decayed:

:polew::polew::polew:

no dobra

---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:54 ----------

dobra zbieram się do dziewczyn :hi:

:hi:
Opublikowano

Hammer Twój tekst mnie dowalił na maxa. Prawie z krzesła spadłem :grin:

Panowie nie ma ktoś znajomego lub ma info o samochodzie typu. Golf IV, Audi A3, VW Bora sedan, Audi A4 b5 sedan. 1.9TDI 110KM, 4/5 drzwi. PO potrzebuje coś takiego na jazdę do Sosnowca i po Katowicach. :decayed: Przeglądam allegro, ale jak już coś jest to ze Szczecina, albo Suwałk... :facepalm: Jak będzie miał ktoś takie info, dajcie znać. Na pewno rozważę

Roczniki to te ostatnie najlepiej 2000-2001. Auto ma być po prostu tanie w utrzymaniu, i niezawodne. Nie oczekuje xenonów itp. Ale nie obrażę się jak będą. Już mi się odechciewa parkować i jeździć po Katowicach i okolicach A6 C6 3.0TDI... :wallbash:

Opublikowano
Już mi się odechciewa parkować i jeździć po Katowicach i okolicach A6 C6 3.0TDI... :wallbash:

nie chcesz se pojeździć B5'tką ,na kilka dni jak postawisz literek to Ci mogę mojej pożyczyć,

na upartego to się mogę tym C6 zaopiekować przez te parę dni :wink::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Chętnie bym se pojeździł bo nigdy nie jeździłem 2.5TDI. Nigdy b5 nie jeździłem jak mam być szczery :grin:

Wiesz co czy się trzeba zaopiekować to nie wiem, ale w garażu stoi VW Passat CC :naughty:

Opublikowano

pier.olę niech będzie z dwojga złego C6 :decayed:

Opublikowano

Pod koniec tygodnia biorę passka i będę testował czy faktycznie sam parkuje jak na reklamie :grin:

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

Ale teraz będzie do mnie można mówić - Król i Książę każdej wsi

, Golf i Passat w TDI :polew:

Opublikowano

tylko testy daleko od ul.Becikowej :decayed:

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

Ale teraz będzie do mnie można mówić - Król i Książę każdej wsi, Golf i Passat w TDI :polew:

żeś się przy tankowaniu tej gnojówki widzę nawąchał :decayed:

Opublikowano

Jeszcze w życiu nie tankowałem ropy :grin: Znam zapach tylko benzyny :decayed:. Tam w Twoich regionach kilkanaście lat temu L-ką uczyłem się jeździć.

Opublikowano

to już wiem kto mi pasował zderzak będzie :decayed:

Opublikowano

Jasne, podstaw jak passat zahaczy to złożymy pismo do VW że w ch**a ludzi robią :grin:

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:33 ----------

A ty masz już to a6 bo słyszałem że to nie jeżdzi :grin:?

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

ida w kimono bajo :decayed:

Opublikowano

na razie nagaro musi jeździć

:wink:

trzymaj się :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.