Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bo w 2.5tdi trza puszczać gaz niekiedy (Artur go nigdy niepuszcza i mo 17 ):decayed:

:hi:

no ale napisałem że różnica 3-4-5 a nie 10 :decayed:

2.5 w quattro średnio przy normlanej jeździe będzie pewnie 10 a w 1.9 ok 6-7

tak mi się zdo :tongue:

i dobrze Ci se zdowo synek :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie rycz jak baba :decayed: kupisz nowy .... :wink:

kupia kupia tak se to tłumacza.. ale nie wiadomo kiedy :rolleyes:

teraz byda na zero to już przy ratach za mieszkanie czynsz i opłaty naszporować będzie trocha trudniej :kwasny:

Opublikowano
seves czemu wczoraj m3rvinowi auta nie umyłeś :decayed::grin::grin:
nawet telefonu nieodebroł ani nieoddzwonił :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::whistling:

:wink:

Opublikowano
seves czemu wczoraj m3rvinowi auta nie umyłeś :decayed::grin::grin:
nawet telefonu nieodebroł ani nieoddzwonił :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::whistling:

:wink:

To Ci kolega :facepalm::grin::grin::grin:

Opublikowano

trza zrobić porządek w tym Niewiadomiu coś czuja :kox:

---------- Post added at 11:13 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

seves czemu wczoraj m3rvinowi auta nie umyłeś :decayed::grin::grin:
nawet telefonu nieodebroł ani nieoddzwonił :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::whistling:

:wink:

To Ci kolega :facepalm::grin::grin::grin:

no .... widzisz :decayed::decayed:

---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:13 ----------

a nie grzmisz :kox::kox::naughty::naughty:

Opublikowano
seves czemu wczoraj m3rvinowi auta nie umyłeś :decayed::grin::grin:

yyyyyyyyyyyyy :eusathink:

trza zrobić porządek w tym Niewiadomiu coś czuja :kox:

---------- Post added at 11:13 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

seves czemu wczoraj m3rvinowi auta nie umyłeś :decayed::grin::grin:
nawet telefonu nieodebroł ani nieoddzwonił :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::whistling:

:wink:

To Ci kolega :facepalm::grin::grin::grin:

no .... widzisz :decayed::decayed:

---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:13 ----------

a nie grzmisz :kox::kox::naughty::naughty:

Niedobczycach :tongue:

aż se sprawdziłem.. faktycznie żeś dzwonił w piątek :embarrassed:

a łożska we wtorek sie załatwi :wink:

Opublikowano

nie wymiguj se łożyskami :tongue4:

spoko momy czas :wink:

Opublikowano

ja wczoraj miałem przeszybki dzień z rana pora ważnych rzeczy.. potem z tym moto.. trzabyło ich skludzić bo se ani mapy ani nawi nie wzięli a do tego im mówiłem żeby a1 jechali do świerklan i czekałem na nich w jankowicach a oni mi ciuuuul że do Rybnika dojeżdzają bo zjechali zjazdem na Ruda-Rybnik :rolleyes:

potem ich zajs odwiozłem i cudem na spowiedź zdążyłem :decayed:

i na wieczór w końcu Mervin byś podjechoł koło 19 to żech swoje w deszczu mył :kox:

Opublikowano
seves kiedy pojeździmy na rowerach, bo mam coś takiego i mi sie kurzy :whistling:

SDC10275+[1280x768].JPG

https://plus.google.com/photos/113414115447784774897/albums/5389768972600002737?authkey=CNylycKkwpH4_wE

:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

ale sprzęt :kox:

no jo 2koła sprzeduja ale kilka mi jeszcze zostanie :decayed:

więc mogymy pojeździć :naughty: na ostrava sie polansować :banan:

---------- Post added at 11:33 ---------- Previous post was at 11:27 ----------

zbiyrom się :hi:

Opublikowano

kurw sprzedałem moto wczoraj :facepalm:

Każdego szkoda :naughty: tzn. w tym roku to jako plecak chyba :whistling:

Opublikowano

kurw sprzedałem moto wczoraj :facepalm:

Każdego szkoda :naughty: tzn. w tym roku to jako plecak chyba :whistling:

no tragedia :thumbdown:

ale nie było innej opcji niestety :kwasny:

ja ja ja musieliby mnie nieźle namawiać.. raz i to jeszcze na swoim moto jako plecak mnie kumpel przewiózł i to po niedobczycach :shock3:

to nie dla mnie :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Seves toczysz tam co dzisiaj ???

Opublikowano
:hi:

czesc wszystkim dzieki za pomoc moze jeszcze cos ciekawszego znajde ale tez bym nie chcial tego zestawu glosnomowiacego i tak szukam i szukam zeby mial wszystko co bym chcial zebym nie musial do wkladac $ A z UK to moze i bym wziol ale za duze koszta utrzymania a przy moich zarobkach to tylko 1,9 116km

Paplok nie wiem czy wiesz ale właśnie żeś mnie skutecznie zniechęcił do dalszej pomocy :facepalm:

nie rozumiem jak potencjalny kupujący może napisać po pierwsze: "bym nie chcial tego zestawu glosnomowiacego"

a po drugie "i tak szukam i szukam zeby mial wszystko co bym chcial zebym nie musial do wkladac $"

Ty nie kupujesz nowego auta! tu się nie wybiera wyposażenia idealnie takiego jakyś chciał bo Ci 1000aut w idealnym stanie przeleci koło nosa dlatego że miał np za duży wypas :facepalm: nie chcesz zestawu głośnomówiącego to go nie używasz.. co za problem? :doh: poza tym nie wiem jak go można nie chcieć :rolleyes:

i tak jak napisałem przeleci Ci 1000aut w idealnym stanie z nie takim wypasem jak chcesz a to 1 które znajdziesz sie okaże ulepem albo z przebiegiem 300 czy 400

nie rozumiem Cie:facepalm:

---------- Post added at 10:38 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

dzieki za linka wypas ma dobry ale kolor nie taki bardziej gustuje w jasniejszych lakierach

kup se beżowe :facepalm:

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

z tym 2.5/1.9 dobrze napisałeś.. niestety 2.5 i do tego w quattro na pewno spali ok. 3-4 a nawet 5L więcej na każde 100km :kwasny:

seves mi chodzi o to ze wyloze wszystkie swoje oszczednosci takze nic mi nie zostanie na upiekszanie i dolkadanie czegos co bym chcial w cos czego nie ma Mam nadzieje ze mnie rozumiesz a jak kupie np. z zestawem to zaraz bede myslal jak go wytargac bo by mnei draznilo takei cos na telefon Mysle ze sie nie znechecisz...

Opublikowano
Na razie jeszcze chaos , ale powolutku zaczyna się wszystko "budzić" :decayed:

http://img805.imageshack.us/img805/4874/imag0180u.jpg

Na dole to Ci rzeżucha rośnie :decayed:

Glosia ( Glossostigma Elatinoides ) :decayed:

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

no nieźle nieźle :kox:

skąd żeś to tym razem skopiowoł :tongue:

mom nadz że z izby :grin:

To już moje :wink: Wg. mnie na razie ujnia ale jak pisałem wcześniej dam zdjęcia po "reaktywacji" ( pokażę jak się zmienia kondycja z tygodnia na tydzień ) ... w piątek wiadro z roślinkami z przycinki dałem sąsiadowi ( ale wg. mnie dalej kutasowate takie są ) ... w przyszłym tygodniu kolejne zdjęcia :wink:

A tak w ogóle :hi: po chrzcinach :drunk:

:grin:

Opublikowano

:hi:

Na razie jeszcze chaos , ale powolutku zaczyna się wszystko "budzić" :decayed:

http://img805.imageshack.us/img805/4874/imag0180u.jpg

Na dole to Ci rzeżucha rośnie :decayed:

:polew::polew::polew::polew: ten zawsze dowali :decayed:

Opublikowano

seves mi chodzi o to ze wyloze wszystkie swoje oszczednosci takze nic mi nie zostanie na upiekszanie i dolkadanie czegos co bym chcial w cos czego nie ma Mam nadzieje ze mnie rozumiesz a jak kupie np. z zestawem to zaraz bede myslal jak go wytargac bo by mnei draznilo takei cos na telefon Mysle ze sie nie znechecisz...

Paplok i właśnie tak możesz wtopić jak kupisz auto za wszystko co masz, a potem pójdzie Ci np. sprzęgło i będziesz szukał najtańszego zamiennika, bo będziesz bez kasy... To nie jest zestaw głośnomówiący tylko uchwyt na telefon :facepalm:

---------- Post added at 10:02 ---------- Previous post was at 10:02 ----------

:hi:

---------- Post added at 10:02 ---------- Previous post was at 10:02 ----------

Na razie jeszcze chaos , ale powolutku zaczyna się wszystko "budzić" :decayed:

http://img805.imageshack.us/img805/4874/imag0180u.jpg

Na dole to Ci rzeżucha rośnie :decayed:

:polew::polew::polew::polew: ten zawsze dowali :decayed:

Kiedy pracujesz w SJZ bo mam sprawę :whistling:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.