Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeby Wasze Jajka zawsze były wesołe :decayed: Wesołych!!!

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a co powiecie o tym http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-116km-C23595252.html

bo moze nie wiem czy nie lepiej se dozbierac i zamiast b6 to b7 oczywiscie z 1,9 116km bo niby najlepszy silnik Przyjanmniej ja tak slyszalem od mojego mechaniora

pewnie ,że lepiej dozbierać :wink: jeśli jest ku temu możliwość oczywiście. Zawsze ma się nowszą budę, w b7 to tylko 1.9 albo 3.0 TDI wchodzą w grę. A autko całkiem niezłe :naughty: navi, 4 elek.szyby, grzane dupcie, jak przebieg realny to nic tylko brać :)

Opublikowano

Wesołych Świąt , Smacznego Jajka i Mokrego Dyngusa !!!

---------- Post added at 15:44 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

a mam takie pytanie do osob pracujacych na KWK ktorzy nie potrzebuja wegla i chcieli by go sprzedac a dokladnei to jestem zainteresowany 5-cioma tonami :)

Toś kurna szybko napisał , niedawno sprzedałem :kwasny:

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:44 ----------

Aha zapomniałem ... :hi:

Opublikowano
a co powiecie o tym http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-116km-C23595252.html

bo moze nie wiem czy nie lepiej se dozbierac i zamiast b6 to b7 oczywiscie z 1,9 116km bo niby najlepszy silnik Przyjanmniej ja tak slyszalem od mojego mechaniora

bogate wyposażenie RNS-E jest a kiera plastikowa :decayed:

Opublikowano

dobry :hi:

no i pojechała :facepalm:

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:57 ----------

aaaaaaaaaa i

Wesołych Świąt dla wszystkich :hi:

---------- Post added at 16:13 ---------- Previous post was at 15:59 ----------

Synki....

co byscie powiedzieli żeby w poniedziałek się jakoś zgodać i objechać razem pora Waszych Frel :decayed:

Opublikowano

Synki....

co byscie powiedzieli żeby w poniedziałek się jakoś zgodać i objechać razem pora Waszych Frel :decayed:

A Ty nimosz koleżanek :decayed:

Opublikowano
Wesołych Świąt , Smacznego Jajka i Mokrego Dyngusa !!!

---------- Post added at 15:44 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

a mam takie pytanie do osob pracujacych na KWK ktorzy nie potrzebuja wegla i chcieli by go sprzedac a dokladnei to jestem zainteresowany 5-cioma tonami :)

Toś kurna szybko napisał , niedawno sprzedałem :kwasny:

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:44 ----------

Aha zapomniałem ... :hi:

Maluchym jeździsz :decayed:?

Opublikowano

Życzenia Świąteczne od cabriofan nie potrafi zalogować się na forum.

Opublikowano
Życzenia Świąteczne od cabriofan nie potrafi zalogować się na forum.

:polew:

:facepalm:

---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

Ale Poloki zdupcyły to z Serbią dziś w ręczną :facepalm::wallbash::wallbash::wallbash:

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

Synki....

co byscie powiedzieli żeby w poniedziałek się jakoś zgodać i objechać razem pora Waszych Frel :decayed:

:whistling::naughty:

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

Maluchym jeździsz :decayed:?

Na kole bo reszta sprzedoł :whistling::cool1:

:decayed:

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:36 ----------

Pany kiedy będzie jaki spot w kwietniu :question:

Może następny weekend w sobotę jakiegoś grill'a w miejscu gdzie Blant kiedyś znalazł :naughty:

Opublikowano

Pany kiedy będzie jaki spot w kwietniu :question:

Może następny weekend w sobotę jakiegoś grill'a w miejscu gdzie Blant kiedyś znalazł :naughty:

:decayed::naughty:
Opublikowano
a co powiecie o tym http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-116km-C23595252.html

bo moze nie wiem czy nie lepiej se dozbierac i zamiast b6 to b7 oczywiscie z 1,9 116km bo niby najlepszy silnik Przyjanmniej ja tak slyszalem od mojego mechaniora

bogate wyposażenie RNS-E jest a kiera plastikowa :decayed:

noo rzeczywiscie moze bylo cos kombinowane

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

Toś kurna szybko napisał , niedawno sprzedałem :kwasny:

a umialbys cos zalatwic??

Opublikowano

Pany kiedy będzie jaki spot w kwietniu :question:

Może następny weekend w sobotę jakiegoś grill'a w miejscu gdzie Blant kiedyś znalazł :naughty:

:decayed::naughty:

:naughty:

Opublikowano
a co powiecie o tym http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-116km-C23595252.html

bo moze nie wiem czy nie lepiej se dozbierac i zamiast b6 to b7 oczywiscie z 1,9 116km bo niby najlepszy silnik Przyjanmniej ja tak slyszalem od mojego mechaniora

bogate wyposażenie RNS-E jest a kiera plastikowa :decayed:

noo rzeczywiscie moze bylo cos kombinowane

RNS-E jest fabryczny bo jest kolorowy FIS ale poza tym, tempomatem i grzanymi stołkami to golas.

Opublikowano

Hammer nie każde auto na forum to model z najbogatszym wyposażeniem !

Przecież zawsze może coś dołożyć jak będzie chciał .

Opublikowano
Hammer nie każde auto na forum to model z najbogatszym wyposażeniem !

Przecież zawsze może coś dołożyć jak będzie chciał .

Ale to tylko wskazuje na to że było to auto pod firme i pewnie z 400tyś ma przelotu. Dołożyć można wszystko ale nie każdy umie. Ty też nie kupiłeś auta, bo listwy były z drewna :facepalm:

Opublikowano

no niby masz rację ale .............................. jeszcze wtedy nie wiedziałem ,że je można wymieniać :decayed:

Opublikowano
no niby masz rację ale ..............................

Ty byś kupił auto tylko dla rocznika? Bo takie jest podejście Paploka, najnowsza a najtańsze...

Opublikowano

dzisiaj szukałbym auta, o którym coś można by się dowiedzieć po vin'ie albo od znajomego ,a wyposażenie nie byłoby już takim priorytetem

ale do tego musiałem dojżeć przez ostatnie kilka lat

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

no niby masz rację ale ..............................

Ty byś kupił auto tylko dla rocznika? Bo takie jest podejście Paploka, najnowsza a najtańsze...

będzie mógł dorzucić resztę gratów jak będzie miał ochotę .................

popatrz na siebie , Andrzeja ,siemiana, i 70% innych klubowiczów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.