Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

25k i bier Paplok :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
25k i bier Paplok :naughty:

nie no to jest serio fajno opcja i... quattro :decayed: 33zejdzie na pewno.. moze 30 :tongue: ale wątpie..

ale ale...

Paplok ten z opola serio fajny pierwsze co ześ normlanego znodł :decayed:

trocha klapa z tyłu jakby nie spasowana ale chyba tak światło pada.. trocha też jakby lewy błotnik z maską.. ale może też tylko takie wrażenie ..

generalnie ładne i przede wszystkim koleś zrobił normlane fotki - z zewnątrz nie ma nic do ukrycia.. a wewnątrz pewnie korby ukrywa :grin:

Opublikowano

Ida spać :rolleyes:

Nara :hi:

Opublikowano
Ida spać :rolleyes:

Nara :hi:

3m się :hi:

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

Paplok Ty już nie szukaj tylko zdobądź vin z niego :naughty:

deska i boczek drzwi kierowcy cos sie kolorem różnią.. poproś o więcej fotek wnętrza zrobionych w dzień :wink: no i niech poopowiada Ci o autku.. czy jest książka.. kiedy olej kiedy rozrzad wymienial itp

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

.

.

.

.

.

kiedyś se kupia..

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-RS4-QUATTRO-4-2-V8-469BHP-SPRINT-BLUE-HUGE-SPEC-2006-/280853023684?pt=Automobiles_UK&hash=item4164250bc4

genau tako.. taki wypas taki kolor i taki zice :slina:

bo marzenia są po to by se je spełniać :grin:

już szporuja :decayed:

Opublikowano
Ida spać :rolleyes:

Nara :hi:

3m się :hi:

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

Paplok Ty już nie szukaj tylko zdobądź vin z niego :naughty:

deska i boczek drzwi kierowcy cos sie kolorem różnią.. poproś o więcej fotek wnętrza zrobionych w dzień :wink: no i niech poopowiada Ci o autku.. czy jest książka.. kiedy olej kiedy rozrzad wymienial itp

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

.

.

.

.

.

kiedyś se kupia..

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-RS4-QUATTRO-4-2-V8-469BHP-SPRINT-BLUE-HUGE-SPEC-2006-/280853023684?pt=Automobiles_UK&hash=item4164250bc4

genau tako.. taki wypas taki kolor i taki zice :slina:

bo marzenia są po to by se je spełniać :grin:

już szporuja :decayed:

czesc wszystkim dzieki za pomoc moze jeszcze cos ciekawszego znajde ale tez bym nie chcial tego zestawu glosnomowiacego i tak szukam i szukam zeby mial wszystko co bym chcial zebym nie musial do wkladac $ A z UK to moze i bym wziol ale za duze koszta utrzymania a przy moich zarobkach to tylko 1,9 116km

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Widzę że się na B7 napaliłeś z przebiegami ponad 300tyśi :whistling:

no raczej na b7 sie napalilem ale nie koneicznie na przebieg 300tys. w sumie to co tu bede sie zgrywal poprostu nie umiem poznac po zdjeciach czy autko ma tyle co na liczniku i dletego przed zakupem napewno wkleje linka i wtedy mi pomozecie??

Opublikowano

Na razie jeszcze chaos , ale powolutku zaczyna się wszystko "budzić" :decayed:

imag0180u.jpg

Opublikowano
:hi:

Widzę że się na B7 napaliłeś z przebiegami ponad 300tyśi :whistling:

no raczej na b7 sie napalilem ale nie koneicznie na przebieg 300tys. w sumie to co tu bede sie zgrywal poprostu nie umiem poznac po zdjeciach czy autko ma tyle co na liczniku i dletego przed zakupem napewno wkleje linka i wtedy mi pomozecie??

Paplok widzisz zapomniałem że kumpel chce sprzedać http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?205564-ALL-B7-Audi-A4-1-9-TDI-pakiet-sport-xenon

---------- Post added at 10:02 ---------- Previous post was at 10:01 ----------

I tu jest pakiet sport na 100% a nie to co ten srebrny ulep :whistling:

Opublikowano
:hi:

Widzę że się na B7 napaliłeś z przebiegami ponad 300tyśi :whistling:

no raczej na b7 sie napalilem ale nie koneicznie na przebieg 300tys. w sumie to co tu bede sie zgrywal poprostu nie umiem poznac po zdjeciach czy autko ma tyle co na liczniku i dletego przed zakupem napewno wkleje linka i wtedy mi pomozecie??

Paplok widzisz zapomniałem że kumpel chce sprzedać http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?205564-ALL-B7-Audi-A4-1-9-TDI-pakiet-sport-xenon

---------- Post added at 10:02 ---------- Previous post was at 10:01 ----------

I tu jest pakiet sport na 100% a nie to co ten srebrny ulep :whistling:

dzieki za linka wypas ma dobry ale kolor nie taki bardziej gustuje w jasniejszych lakierach

Opublikowano
:hi:

Widzę że się na B7 napaliłeś z przebiegami ponad 300tyśi :whistling:

no raczej na b7 sie napalilem ale nie koneicznie na przebieg 300tys. w sumie to co tu bede sie zgrywal poprostu nie umiem poznac po zdjeciach czy autko ma tyle co na liczniku i dletego przed zakupem napewno wkleje linka i wtedy mi pomozecie??

Paplok widzisz zapomniałem że kumpel chce sprzedać http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?205564-ALL-B7-Audi-A4-1-9-TDI-pakiet-sport-xenon

---------- Post added at 10:02 ---------- Previous post was at 10:01 ----------

I tu jest pakiet sport na 100% a nie to co ten srebrny ulep :whistling:

dzieki za linka wypas ma dobry ale kolor nie taki bardziej gustuje w jasniejszych lakierach

To go folią oklejisz :decayed:

Opublikowano

:hi:

czesc wszystkim dzieki za pomoc moze jeszcze cos ciekawszego znajde ale tez bym nie chcial tego zestawu glosnomowiacego i tak szukam i szukam zeby mial wszystko co bym chcial zebym nie musial do wkladac $ A z UK to moze i bym wziol ale za duze koszta utrzymania a przy moich zarobkach to tylko 1,9 116km

Paplok nie wiem czy wiesz ale właśnie żeś mnie skutecznie zniechęcił do dalszej pomocy :facepalm:

nie rozumiem jak potencjalny kupujący może napisać po pierwsze: "bym nie chcial tego zestawu glosnomowiacego"

a po drugie "i tak szukam i szukam zeby mial wszystko co bym chcial zebym nie musial do wkladac $"

Ty nie kupujesz nowego auta! tu się nie wybiera wyposażenia idealnie takiego jakyś chciał bo Ci 1000aut w idealnym stanie przeleci koło nosa dlatego że miał np za duży wypas :facepalm: nie chcesz zestawu głośnomówiącego to go nie używasz.. co za problem? :doh: poza tym nie wiem jak go można nie chcieć :rolleyes:

i tak jak napisałem przeleci Ci 1000aut w idealnym stanie z nie takim wypasem jak chcesz a to 1 które znajdziesz sie okaże ulepem albo z przebiegiem 300 czy 400

nie rozumiem Cie:facepalm:

---------- Post added at 10:38 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

dzieki za linka wypas ma dobry ale kolor nie taki bardziej gustuje w jasniejszych lakierach

kup se beżowe :facepalm:

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

z tym 2.5/1.9 dobrze napisałeś.. niestety 2.5 i do tego w quattro na pewno spali ok. 3-4 a nawet 5L więcej na każde 100km :kwasny:

---------- Post added at 10:43 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

Na razie jeszcze chaos , ale powolutku zaczyna się wszystko "budzić" :decayed:

http://img805.imageshack.us/img805/4874/imag0180u.jpg

no nieźle nieźle :kox:

skąd żeś to tym razem skopiowoł :tongue:

mom nadz że z izby :grin:

Opublikowano

:hi:

Męcząca dyskusja was wzieła:whistling:

Opublikowano
:hi:

Męcząca dyskusja was wzieła:whistling:

no tak przy świętach :whistling:

przesadziłem trochę :facepalm:

co tam Wiesiu?

kurw sprzedałem moto wczoraj :facepalm:

Opublikowano

bo w 2.5tdi trza puszczać gaz niekiedy (Artur go nigdy niepuszcza i mo 17 ):decayed:

:hi:

---------- Post added at 11:05 ---------- Previous post was at 11:01 ----------

:hi:

Męcząca dyskusja was wzieła:whistling:

no tak przy świętach :whistling:

przesadziłem trochę :facepalm:

co tam Wiesiu?

kurw sprzedałem moto wczoraj :facepalm:

nie rycz jak baba :decayed: kupisz nowy .... :wink:

Opublikowano
bo w 2.5tdi trza puszczać gaz niekiedy (Artur go nigdy niepuszcza i mo 17 ):decayed:

:hi:

no ale napisałem że różnica 3-4-5 a nie 10 :decayed:

2.5 w quattro średnio przy normlanej jeździe będzie pewnie 10 a w 1.9 ok 6-7

tak mi się zdo :tongue:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.