Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro podobno sprzedom moto :cry:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jutro podobno sprzedom moto :cry:

10% do mnie jak to kupuje dziołcha :P bo jednej posłałem twego linka :decayed:

:hi::hi:

Opublikowano
jutro podobno sprzedom moto :cry:

10% do mnie jak to kupuje dziołcha :P bo jednej posłałem twego linka :decayed:

Jo też posłoł, to chca 15% :decayed:

Opublikowano
jutro podobno sprzedom moto :cry:

10% do mnie jak to kupuje dziołcha :P bo jednej posłałem twego linka :decayed:

Jo też posłoł, to chca 15% :decayed:

kuzynka ? :decayed:

Opublikowano
jutro podobno sprzedom moto :cry:

10% do mnie jak to kupuje dziołcha :P bo jednej posłałem twego linka :decayed:

Jo też posłoł, to chca 15% :decayed:

kuzynka ? :decayed:

:decayed: to jo jej tyż posłoł to Tomasz nieobciążając Sevesa do każdemu po 12,5% :decayed::naughty:

Opublikowano
jutro podobno sprzedom moto :cry:

10% do mnie jak to kupuje dziołcha :P bo jednej posłałem twego linka :decayed:

Jo też posłoł, to chca 15% :decayed:

kuzynka ? :decayed:

Ja :decayed:

Opublikowano

i Seves zdupił zapewne se za 2msc odezwie :decayed:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
jutro podobno sprzedom moto :cry:

10% do mnie jak to kupuje dziołcha :P bo jednej posłałem twego linka :decayed:

Jo też posłoł, to chca 15% :decayed:

kuzynka ? :decayed:

:decayed: to jo jej tyż posłoł to Tomasz nieobciążając Sevesa do każdemu po 12,5% :decayed::naughty:

K-uuuuurwa jeszcze pora synków sie odezwie i bez moto i bez kasy zostana :decayed:

Opublikowano

Dobry

Jak coś za darmo dają to też chca :grin:

Opublikowano
Dobry

Jak coś za darmo dają to też chca :grin:

jak chcesz za darmo kapa z wentyla to przijedź :tongue:

do zakupu motora dostaniesz gratis ta kapa :P

a szczerze to synek co dzwonił prawdopodobnie dostanie kask gratis :decayed: i może jakieś 100-250 mu na paliwo spuszczę :wink:

Opublikowano

Kasku się nigdy nie sprzedaje... I nie kupuje używanego. Każdy ma inną głowe, i kask trzeba pod siebie dobrać :decayed:

Opublikowano

:hi:Bry Najlepszości na Święta dla Wsie Forumowiczów :banan::dancing::brzydkibanan::banan2:

Opublikowano
Kasku się nigdy nie sprzedaje... I nie kupuje używanego. Każdy ma inną głowe, i kask trzeba pod siebie dobrać :decayed:

Ty to wiesz i ja to wiem i.. kasku się nawet nie powinno pożyczać :wink:

ale zapytał czy mam jakiś bo widocznie nie ma :naughty: .. powiedziałem że mam ale shoeia za którego dałem 1700 więc powiedział yyyy :polew:

no to dodałem ze zapytam brata bo brat jeździł w naxa i ten kask gratis dostanie bo się brat zgodził :tongue:

jeśli się nie rozmyśli oczywiście.. kurde nie wiem czy go nie zniechęcić czymś czasem dylemat mam :kwasny:

Opublikowano

Życzę Wam Wszystkim na Święta => nie odbierania telefonów, mienia świętego spokoju i wszystkiego w ..... Wesołych Jajek !! :decayed:

Opublikowano

:hi:

---------- Post added at 10:05 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych :decayed:

Opublikowano

:hi:

Zdrowych i Wesołych Świąt !!!

---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:09 ----------

Kasku się nigdy nie sprzedaje... I nie kupuje używanego. Każdy ma inną głowe, i kask trzeba pod siebie dobrać :decayed:

Ty to wiesz i ja to wiem i.. kasku się nawet nie powinno pożyczać :wink:

ale zapytał czy mam jakiś bo widocznie nie ma :naughty: .. powiedziałem że mam ale shoeia za którego dałem 1700 więc powiedział yyyy :polew:

no to dodałem ze zapytam brata bo brat jeździł w naxa i ten kask gratis dostanie bo się brat zgodził :tongue:

jeśli się nie rozmyśli oczywiście.. kurde nie wiem czy go nie zniechęcić czymś czasem dylemat mam :kwasny:

Zadzwoń przyjada i mu nagodom to nie kupi :naughty:

Opublikowano

Wesołych , wesołych i wesołych świąt

Smacznego jajko.sflb.ashx

Opublikowano

wesolych i spokojnych swiat tanszego paliwka i malego.......spalania

---------- Post added at 12:22 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

a mam takie pytanie do osob pracujacych na KWK ktorzy nie potrzebuja wegla i chcieli by go sprzedac a dokladnei to jestem zainteresowany 5-cioma tonami :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.