Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
też myślałem że grill wymienił bo i zderzak z prawego przodu źle spasowany.. dość mocno odstaje.. a środek kur teraz nie wiem.. jak był full pakiet s-line wewnątrz to powinien chyba mieć jeszcze listwy progowe s-line a ma zwykłe... może serio jakis rezacz wsadził podsufitkę stołki kierę i listwy...

i się okaże że to quattro

Kuna... bierz go jak to jest quattro z tym silnikiem koks :kox:

jeśli oczywiście faktycznie bezwypadek i tylko miał lekko ten przód przywalony :tongue:

kurw_a ale dedukcje :decayed:

autko suma sumarum ładniutkie, ładna baza do modów, ja już bym wiedział co z nim zrobić :decayed:

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

też myślałem że grill wymienił bo i zderzak z prawego przodu źle spasowany.. dość mocno odstaje.. a środek kur teraz nie wiem.. jak był full pakiet s-line wewnątrz to powinien chyba mieć jeszcze listwy progowe s-line a ma zwykłe... może serio jakis rezacz wsadził podsufitkę stołki kierę i listwy...

i się okaże że to quattro

Kuna... bierz go jak to jest quattro z tym silnikiem koks :kox:

jeśli oczywiście faktycznie bezwypadek i tylko miał lekko ten przód przywalony :tongue:

kurw_a ale dedukcje :decayed:

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

..............

napisu quattro nie ma ani na listwach ani na grillu, więc nie wiem skąd 2 wydechy, no chyba że typ nie wie co ma:decayed:

i na esp zwala ,że się auto dobrze zimą prowadzi :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Badboy a Ty na lato grzane d*py szykujesz

aaaaaa jak Ci kiero siedznie to ciul od razu na 5 i czekosz i czekosz.. czekosz

hmmm sprytnie pora minut i już po sagu siedzi :decayed:

ostatnio śniegiem ciulało także nigdy nie wiadomo :grin:

ah one sagie u mnie na zwykłych plackach siedzą, kierowca się liczy a nie to na czym 4 litery spoczywają :polew:

chociaż seves gdybym był blacharą (w wersji żeńskiej) to dla tego Twojego środka, pomęczyłbych się z Tobą jakie 2 miechy żeby się polansować hahahahaha :grin::polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Badboy a Ty na lato grzane d*py szykujesz

aaaaaa jak Ci kiero siedznie to ciul od razu na 5 i czekosz i czekosz.. czekosz

hmmm sprytnie pora minut i już po sagu siedzi :decayed:

:decayed:

Opublikowano

kurde Badboy dobrze żeś spomnioł musza tapicerka wyprać

ostatnio zajs mi się jedna pojscała :doh:

Gentelmeni mam nadz że mi wybaczą ten tani żart ale jakos się taka atmosfera zrobiła :decayed:

Opublikowano
kurde Badboy dobrze żeś spomnioł musza tapicerka wyprać

ostatnio zajs mi się jedna pojscała :doh:

Gentelmeni mam nadz że mi wybaczą ten tani żart ale jakos się taka atmosfera zrobiła :decayed:

albo tyś popuścił, bo aż tako hot była :decayed:

Opublikowano

seves dawno Ci pisałem ....:whistling: ... zmień te hamulce w końcu

:polew::polew::polew::polew::polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

albo tyś popuścił, bo aż tako hot była :decayed:

hmmm no właśnie jako to było :decayed:

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

seves dawno Ci pisałem ....:whistling: ... zmień te hamulce w końcu

:polew::polew::polew::polew::polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

no droga hamowania coraz dłuższa :decayed:

jestem na dobrej drodze... umowa z mechanikiem była że jak mu załatwie koło na wypasie to się weźmie za to i... wczoraj mu rower dostarczyłem więc jeszcze w tym tygodniu mam nadzięje że się za to zabierze :banan:

Opublikowano
seves dawno Ci pisałem ....:whistling: ... zmień te hamulce w końcu

:polew::polew::polew::polew::polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

dobrze chłop prawi :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

albo je (go) rozgrzej porządnie przed pracą i obciążeniem, to się droga hamowania wydłuży :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

chociaż seves gdybym był blacharą (w wersji żeńskiej) to dla tego Twojego środka, pomęczyłbych się z Tobą jakie 2 miechy żeby się polansować hahahahaha :grin::polew:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: kurfa nie mam pytań :decayed:

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:29 ----------

albo je (go) rozgrzej porządnie przed pracą i obciążeniem, to się droga hamowania wydłuży :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

badej seves ........jaki smyk Ci nauki prawi :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

wiek nie o wszystkim świadczy :decayed: seves je w temacie, liczy się ile już "stacji" zaliczyłeś, a jak jeździsz pospiesznym :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

chociaż seves gdybym był blacharą (w wersji żeńskiej) to dla tego Twojego środka, pomęczyłbych się z Tobą jakie 2 miechy żeby się polansować hahahahaha :grin::polew:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: kurfa nie mam pytań :decayed:

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:29 ----------

albo je (go) rozgrzej porządnie przed pracą i obciążeniem, to się droga hamowania wydłuży :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

badej seves ........jaki smyk Ci nauki prawi :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

no co za gość

:decayed:

Opublikowano
:buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha:
Opublikowano
wiek nie o wszystkim świadczy :decayed: seves je w temacie, liczy się ile już "stacji" zaliczyłeś, a jak jeździsz pospiesznym :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew:

:polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

kur_wa jeszcze pora minut i nom wątek do +18 przeniesą :decayed:

Opublikowano
wiek nie o wszystkim świadczy :decayed: seves je w temacie, liczy się ile już "stacji" zaliczyłeś, a jak jeździsz pospiesznym :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew:

:polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

kur_wa jeszcze pora minut i nom wątek do +18 przeniesą :decayed:

ale coś od dłuższego czasu mnie ta jedna stacja długo trzyma, skubana :grin: ale chyba przez to, że ma szyny długie, a co za tym idzie i stacja musi być za***ista :decayed::polew::polew::polew:

Opublikowano

Badboy a jak juz my są w temacie...

cos tam jakieś nowości?:naughty:

PS nie o pozycje pytom :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Badboy a jak juz my są w temacie...

cos tam jakieś nowości?:naughty:

PS nie o pozycje pytom :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

haha są nowości, trza się zaś kiedyś spiknąć na męską gadkę o d*pach i autach, albo na odwrót :decayed:

Opublikowano

no i właśnie o ta stacyja zech pytoł

ale pamiętej... nie nadzadużej się :decayed:

dobra Pany na mnie czas...

do jutra :wink:

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

Badboy a jak juz my są w temacie...

cos tam jakieś nowości?:naughty:

PS nie o pozycje pytom :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

haha są nowości, trza się zaś kiedyś spiknąć na męską gadkę o d*pach i autach, albo na odwrót :decayed:

jo je za

zgodomy się :thumbup1:

Opublikowano
Badboy a jak juz my są w temacie...

cos tam jakieś nowości?:naughty:

PS nie o pozycje pytom :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

haha są nowości, trza się zaś kiedyś spiknąć na męską gadkę o d*pach i autach, albo na odwrót :decayed:

o autach d*p ? :decayed:

Opublikowano
Badboy a jak juz my są w temacie...

cos tam jakieś nowości?:naughty:

PS nie o pozycje pytom :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

haha są nowości, trza się zaś kiedyś spiknąć na męską gadkę o d*pach i autach, albo na odwrót :decayed:

o autach d*p ? :decayed:

haha akurat tak się składa, że też ma audi i to takie za jakim się rozglądasz :grin:

Opublikowano

to synku żeś dobrze wybrał :decayed:

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

dobra Pany na mnie czas...

do jutra :wink:

ja też zaraz spadam

Opublikowano
to synku żeś dobrze wybrał :decayed:

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

dobra Pany na mnie czas...

do jutra :wink:

ja też zaraz spadam

winko się skończyło :decayed: ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.