Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta z książką grubości telefonicznej - niech Pan poczeka Vin sprawdzam :grin::facepalm:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wystarczy poszukać czy nie ma np. X2B :wink:

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

Większość będzie miała X0A :wink:

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

Teraz każdy szuka co ma za kod na wlepce :naughty::kox::grin:

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

Zaraz sie okaże , że połowa to angole :polew:

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

Idę spać synki

Nara :hi:

Opublikowano

Ja też idę lulu, bo rano muszę do prokuratury jechać :facepalm:

Opublikowano

dobry Synki :hi:

Wystarczy poszukać czy nie ma np. X2B :wink:

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

Większość będzie miała X0A :wink:

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

Teraz każdy szuka co ma za kod na wlepce :naughty::kox::grin:

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

Zaraz sie okaże , że połowa to angole :polew:

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

Idę spać synki

Nara :hi:

no bo to nie jest takie oczywiste skąd auto zostało sprowadzone... potem sprzedający udaje że nie wiedział że to anglik przerobiony wywieziony za granicę i dopiero sprowadzony :tongue:

:decayed:

Robert a masz jakąś ściągę jakie rynki są lewostronne? tzn kiera jest po prawej? :naughty:

bo wielka brytania na pewno... na japonie szły a4? :kox: haha

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

:hi:

Wiesiu zerknij tam swoim bystrym okiem na te autka którymi się Kuna interesuje :tongue:

Opublikowano
:hi: po urodzinach :zemdlal:

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

Seves po czym stwierdzasz , ze to angol ?

Chodzi mi o to ogłoszenie http://moto.allegro.pl/piekne-czarne...246025317.html ( te dziś oglądał )

Panowie maa zderzak i wydech z 2 litrowej benzyny z tyłu a nie od 1.9TDI ?:whistling:

---------- Post added at 11:11 ---------- Previous post was at 11:06 ----------

Cześć

http://otomoto.pl/audi-a4-piekne-s4-super-stan-C23635340.html

ciekawe, jak wrócę z pracy to zadzwonie ciekawe czy cena po opłatach czy do tego +2tys opłaty :whistling:

ładna, kiera i gałka do wymiany i będzie wypas:wink:

---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:11 ----------

nie wiem skąd te 150 ps w opisie, ale może się pomylił, 4 x el.szyby :slina:

Opublikowano
Cześć

http://otomoto.pl/audi-a4-piekne-s4-super-stan-C23635340.html

ciekawe, jak wrócę z pracy to zadzwonie ciekawe czy cena po opłatach czy do tego +2tys opłaty :whistling:

Kuna ta ma wypas:thumbup1:

szczerze nie wiem czy te lampy to ori ksenon bo ich nie rożróżniam.. tylko zwykłe i biksy rożróżniam

alkantara :thumbup1:

150ps to pewnie po sofcie jest.. albo koleś się ciulnął jak z tym że to ori s4 hahaha

Przebieg realny będzie miała z 250tys dlatego o nim nie pisze ale wg książki tak wyjdzie czyli ok :thumbup1: bo to nie dużo :wink:

serio fajnywypa, wygląda zadbany chociaż słabe foty wnętrza :(

tak jak Badboy pisze... gałka kiera... dekory i będzie malina :kox: hehe

a cena może + opłaty chociaż pisze ze zarejestr w kraju...

VIN sprawdź tak czy tak

tylko co od pewnego czasu dla mnie najważniejsze :tongue: nie pisze że bezwypadkowy :kwasny:

Opublikowano

:hi:

S4 TDI :grin:

Te znaczki Sline mógł jeszcze i na dachu nakleić :facepalm:

Opublikowano
:hi:

Chodzi mi o to ogłoszenie http://moto.allegro.pl/piekne-czarne...246025317.html QUOTE]

Panowie maa zderzak i wydech z 2 litrowej benzyny z tyłu a nie od 1.9TDI ?:whistling:

1.6 albo 2.0 ;)

poczytaj cos tam więcej znalazłem :tongue:

i daj znać co myślisz :wink:

Opublikowano
Cześć

http://otomoto.pl/audi-a4-piekne-s4-super-stan-C23635340.html

ciekawe, jak wrócę z pracy to zadzwonie ciekawe czy cena po opłatach czy do tego +2tys opłaty :whistling:

Przebieg wysoki oj wysoki, siedzenie kierowcy wyjebane.

Opublikowano
:hi:

S4 TDI :grin:

Te znaczki Sline mógł jeszcze i na dachu nakleić :facepalm:

fantazja i gorzoła :decayed:

Opublikowano

fantazja i gorzoła :decayed:

No chyba , że tak :grin:

Opublikowano
:hi:

S4 TDI :grin:

Te znaczki Sline mógł jeszcze i na dachu nakleić :facepalm:

dokłądnie ori s4

tył dokładka ori nie była malowana a on ma... przód dokładka sline z lewej str delikatnie odstaje (u mnie też odstaje bo tak w aso zmontowali :facepalm: )

listwy drzwiowe prawy tył ma z s4 nie s-line ...

może to jakiś rezacz poprawiał... może coś było..

Wiesiek przy 250tys może już byc delikatnie sfatygowane :tongue:

Opublikowano

To taki składak S4 Sline TDI ( dodatkowo z wymienionym świeżo rozrządem ) :facepalm:

---------- Post added at 11:52 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

To ostatnio modne , że handlarze wciskają niektórym nieświadomym kupującym ( a takich nie mało) że rozrząd był świeżo co robiony

Opublikowano
To taki składak S4 Sline TDI ( dodatkowo z wymienionym świeżo rozrządem ) :facepalm:

---------- Post added at 11:52 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

To ostatnio modne , że handlarze wciskają niektórym nieświadomym kupującym ( a takich nie mało) że rozrząd był świeżo co robiony

dokładnie... że sprzedający w zeszłym tygodniu zmieniał żeby kupującemu się lepiej jeździło :grin:

Opublikowano

dokładnie... że sprzedający w zeszłym tygodniu zmieniał żeby kupującemu się lepiej jeździło :grin:

Taki dobry z niego Samarytanin :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.